Z ekspozycji Jest 11 produktów.

Materace z ekspozycji sklepowej z pełną gwarancją. Luksusowe materace w doskonałych cenach.
Zobacz też wyprzedaż nowych produktów z magazynu:salonsnu.pl/wyprzedaz
View:
Wyprzedaż!
Łóżko kontynentalne KELWIN w zestawie z...

Zestaw z ekspozycji salonu w okazyjnej cenie! Łóżko kontynentalne z wbudowanymi niezależnie działającymi stelażami z elektryczną regulacją wysokości zagłówka i zanóżka wraz z  dwoma luksusowymi materacami Tempur Contour Supreme.  Zestaw w rozmiarze 180x200, łóżko wykonane w tkaninie wysokiej jakości w kolorze...

19 480 zł 12 900 zł
Obniżka!
Materac Natur Biogreen H2 ekspozycyjny...

Materac z ekspozycji salonu, stan idealny, z pełną gwarancją.Materac Natur Biogreen H2, jest wykonany z naturalnych składników, który pomaga stworzyć klimat zdrowego i spokojnego snu. System konturowych nacięć wzmacnia wentylację, przy jednoczesnym ergonomicznym podparciu całego ciała. Materac Biogreen dostępny w rozmiarze 140x200. Dostawa bezpłatna.

2 115 zł 1 586 zł od ręki
Wyprzedaż!
Materac Da Vinci Triple Decker 160x200

Materac z ekspozycji, nowy, stan idealny, pełna gwarancja.Wysoki materac Da Vinci Triple Decker to rewolucyjna innowacja w segmencie materacy ze sprężynami kieszeniowymi. W modelu Da Vinci Triple Decker zastosowano trzystopniowy system sprężyn, który pracuje niezależnie i dopasowuje się indywidualnie. Materac będzie odpowiedni dla szerokiej gamy klientów.

5 420 zł 3 523 zł od ręki
Wyprzedaż!
Materac Tempur Contour Supreme 160x200...

Materac z ekspozycji, stan idealny.Materac Tempur Contour Supreme z Kolekcji TEMPUR® pozwala odczuć wyjątkowy komfort i niezrównane podparcie. Redukuje punkty nacisku, które prowadzą do przewracania się z boku na bok podczas snu. Zastosowana kosmiczna technologia pozwoli Ci osiągnąć prawdziwy stan nieważkości.

9 963 zł 6 974 zł od ręki
Wyprzedaż!
Materac Sealy Hybrid Style 180x200...

Materace z ekspozycji, w idealnym stanie, bez żadnych wad i zabrudzeń.Hybrid Style to najtwardszy i najbardziej kompaktowy materac z rodziny Hybrid. Style, łączący zalety nowatorskich sprężyn ze stopu tytanu i chłodzący komfort pianki z pamięcią. Materac Sealy Hybrid Styl dostawa gratis.

5 750 zł 4 313 zł od ręki
Wyprzedaż!
Materac TEMPUR Hybrid Elite 25 180x200...

Materac z ekspozycji salonu, stan idealny, pełna gwarancja. Materac Hybrid Elite 25 posiada zaawansowany Materiał TEMPUR® dopasowujący się do ciała, przez co nie stwarza punktów nacisku, dzięki czemu każda noc może przynieść Ci odpoczynek i regenerację. Materiał redukujący drgania uwolni Cię również od ruchu partnera. Dostępny rozmiar 180x200.

13 362 zł 9 353 zł od ręki
Wyprzedaż!
Materac Tempur Contour Supreme 90x200...

Materac z ekpozycji, nowy z pełną gwarancją. Dostępna 1 sztuka.Materac Tempur Contour Supreme z Kolekcji TEMPUR® pozwala odczuć wyjątkowy komfort i niezrównane podparcie. Redukuje punkty nacisku, które prowadzą do przewracania się z boku na bok podczas snu. Idealny dla tych, którzy preferują twardsze materace. Zastosowana...

5 869 zł 4 284 zł od ręki
Wyprzedaż!
Materac Antibacterial 90x200

Materac Antibacterial to rewolucja higieny! Doskonały wybór dla osób cierpiących na alergię. W materacu zastosowano specjalną piankę, nasączaną leczniczym płynem SANITIZED, ogranicza on rozwój pleśni, bakterii i roztoczy kurzu domowego. Materac Antibacterial dostępny w rozmiarze: 90x200cm. Materac po ekspozycyjny. Dostawa bezpłatna.

998 zł 499 zł od ręki
Nowy Wyprzedaż!
Poduszka Tempur Symphony M ekspozycyjna

Nowa poduszka z ekspozycji salonu.Poduszka Tempur Symphony to połączenie miękkiego materiału Tempur z klasycznym kształtem, dającym możliwość obustronnego użytkowania. Poduszka Symphony M w tradycyjnym kształcie, zapewnia stabilne podparcie, bez przesunięć i zmian kształtu, przez całą noc.

593 zł 474 zł od ręki
Nowy Wyprzedaż!
Kołdra całoroczna Lyocell 200x220...

Kołdra z ekspozycji salonu, stan idealny, pełna gwarancja.Kołdra całoroczna Lyocell gwarantuje miękkość i delikatność, a wysokosprężyste, lekkie wypełnienie w postaci 4-kanalikowego markowego włókna firmy ADVANSA, zapewnia najwyższą jakość snu. Tkanina powstała w ekologicznym procesie w 100% z celulozy drzewnej.  Kołdra Lyocell to ekskluzywny...

602 zł 482 zł od ręki
Nowy Wyprzedaż!
Łóżko regulowane Tempur Box Spring...

Łóżko z ekspozycji salonu, stan idealny.Łóżko Tempur Box Spring z płynną regulacją wysokości zagłówka i zanóżka przy pomocy pilota bezprzewodowego wraz  z zagłówkiem Check o wysokości 110cm. Całość w tkaninie Marine 6110 , chromowane nóżki Chrome Square.  Łóżko Tempur Box Spring gwarantuje sypialni niepowtarzalny charakter i wygodę.

15 896 zł 10 332 zł od ręki