tel. 52 349 33 70 email
  • Wyprzedaż!
  • -35%
Nakładka na materac Paradies Cool Comfort
  • Nakładka na materac Paradies Cool Comfort

Wyprzedaż! Nakładka chłodząca na materac Paradies Pad Cool Comfort 160x200

Wyprzedaż magazynowa!
Nakładka chłodząca Paradies Pad Cool Comfort
to termoregulacyjna nakładka na materac z efektem chłodzenia. Reguluje temperaturę, zapewnia najlepsze odprowadzenie nadmiaru wilgoci z dala od naszego ciała oraz przepuszcza powietrze. Nakładka Paradies która dzięki technologii Cool Comfort  zapewni przyjemny, chłodny i suchy klimat Twojego snu.

Marka
Rozmiar
1 199 zł
779 zł Zniżka 35%
Termin realizacji update od ręki

Nakładka Paradies Pad Cool Comfort to nakładka na materac, która dzięki technologii Cool Comfort zapewni twojemu łóżku aktywną termoregulację i lepsze odprowadzenie wilgoci.

Powstała z myślą o osobach, które mają tendencję do przegrzewania się w nocy lub lubią położyć się na czymś chłodnym.

Innowacyjna technologia aktywnych mikrokapsułek żelowych zawartych w tkaninie, które natychmiastowo reagują na zmiany temperatury, pozwala uzyskać przyjemny efekt chłodu i termoregulacji.

Technologia Dryfix® zawarta w bawełnianym poszyciu znajdująca się wewnątrz nakładki, odpowiada za odpowiednie odprowadzanie wilgoci. Oddychająca i przewiewna warstwa Klimaploster, dzięki, której między nami a materacem tworzy się przestrzeń dla powietrza, pozwala utrzymać komfortowy, suchy klimat snu.

Nakładka Paradies Pad Cool Comfort sprawdzi się również w formie dodatkowego ochraniacza na materac. To doskonała propozycja dla ciepłych, nasłonecznionych sypialni lub jako opcja dodatkowa w przypadku przegrzewania się na materacu z pianki termoelastycznej (nakładka nie ogranicza działania materaca).

Doskonałym dopełnieniem do nakładki jest chłodząca poduszka Paradies Cool Comfort.

Istnieje możliwość zamówienia rozmiaru 140x200 cm.


paradies-cool-nakładka-chłodząca


Strona chłodząca: Tkanina wykonana w nanotechnologii – 52% polester, 48% powłoka silikonowa z aktywnych mikrokapsułek, z wykończeniem ,z tkaniny bawełnianej w technologii Paradies Dryfix® Zapewnia przyjemny, chłodny, suchy klimat snu. Schnie nawet do 10-cio krotnie szybciej.
cool comfort paradiesStrona Wentylująca: Oddychająca warstwa Klimaploster (100% polester) również z wykończeniem Dryfix, które sprawia, że wilgoć absorbowana jest znacznie szybciej i z dala od ciała.


Paradies_Cool_Comfort___ikonka-bawelna.j
Produkty Paradies powstają zgodnie z surowymi wytycznymi dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie materiały zostały poddane rygorystycznym testom, na zawartość zanieczyszczeń, substancji niebezpiecznych dla zdrowia lub środowiska. Materiały i surowce badane są także medycznie, pod kontem wpływu na naszą skórę. Ze względów ekologicznych wszystkie produkty, są wolne od zbędnych rozjaśniaczy optycznych.

 
     

cool comfort paradiesWykończenie: Elastyczne paski, do mocowania na materacu. Nakładka pikowana w romby. Można prać w 40 stopniach.Niektóre elementy graficzne, ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu. Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione.

pa_om__co_com_wyprz
Typ
Dodatki
Gwarancja
2 lata
chat Komentarze (0)