tel. 506 626 678 email

Akcesoria TEMPUR

  • Wyprzedaż!
  • Rabat! -20%
Kołdra TEMPUR-Fit Standard Premium
  • Kołdra TEMPUR-Fit Standard Premium
  • Kołdra TEMPUR-Fit Standard Premium

Kołdra TEMPUR-Fit Standard Premium


Upewnij się, że produkt jest jeszcze dostępny - zadzwoń ☎️ 506 626 678 
i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Kołdra Tempur-Fit™ Standard Premium należy do ekskluzywnej kolekcji TEMPUR-Fit™, została zaprojektowana w celu zapewnienia najbardziej komfortowego snu. Kołdra Tempur Premium jest wypełniona puchem TEMPRAKON®, które łączy lekkość i miękkość z właściwościami termoregulacyjnymi materiału Outlast w wypełnieniu i zewnętrznej tkaninie. Naturalne olejki z drzewa Neem stanowią zabezpieczenie przeciwko mikroorganizmom. Dzięki temu Twoja kołdra będzie świeża i higienicznie czysta.

Marka
Rozmiar
1 973 zł
1 578 zł Zniżka 20%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 1 578 zł
Termin realizacji update od ręki

Kołdra TEMPUR-Fit Standard Premium

Ekskluzywna kołdra TEMPUR-Fit™ Standard Premium zawiera nowoczesną technologię taką jak TEMPRAKON® kołdra pozwala na zachowanie optymalnej temperatury poprzez redukcję ciepła i pocenia się. Jest to pierwszy na świecie produkt sypialniany, który zawiera nie jedną, a dwie technologie kosmiczne, opracowane i ulepszane przez NASA / Fundację Kosmiczną.

Część wypełnienia tkaniny zewnętrznej zawiera w 100% naturalne olejki z drzewa Neem (margosa) stanowiących zabezpieczenie przeciwko mikroorganizmom. Dzięki temu Twoja kołdra będzie świeża i wolna od roztoczy. Dodatkowo tkanina zewnętrzna kołdry i wypełnienie posiadają certyfikat technologii SPACE.

Dzięki technologii SPACE kołdry TEMPUR-Fit™ mogą pomóc Twojemu ciału utrzymać optymalną temperaturę poprzez zmniejszenie ciepła i potliwości, aby zapewnić Ci wspaniały sen.

Kołdra Standard Premium wykorzystuje technologię TEMPRAKON w swoim wypełnieniu, to połączenie 70% najwyższej jakości puchu z 30% materiału Outlast w wypełnieniu jak i w zewnętrznej tkaninie aby zapewnić idealną temperaturę oraz kontrolę wilgotności podczas snu.

Waga wypełnienia: 200 g/m2

Kołdra nadaje się do prania w temperaturze 60°C.

Kołdra Tempur-Fit™ Standard Premium - budowa i działanie

te_ak_k_sp_new
Typ produktu
Dodatki
chat Komentarze (0)