tel. 52 349 33 70 email
Sofy, kanapy i fotele TEMPUR®

Sofy, kanapy i fotele TEMPUR®

Marka TEMPUR® rewolucjonizuje rozkładaną sofę!

Czy chciałbyś przenieść komfort jaki daje wygodny materac na swoją kanapę codziennego użytku? To jest możliwe.

Rozpoczęła się nowa era w meblarstwie tapicerowanym. Dzięki kolekcji kanap i sof TEMPUR®, możesz cieszyć się niesłychanym komfortem i podparciem oraz nowoczesnym designem. Jeśli masz małe mieszkanie i nie masz gdzie wstawić komfortowego łóżka z klasycznym materacem, to możesz mieć kanapę, sofę i fotel z oryginalnym materacem lub materiałem TEMPUR®. Prawdopodobnie okaże się, że są to meble najwygodniejsze na świecie!

 

• Kolekcja Ostuni™ (sofa, fotel i otomana)

tempur kolekcja ostuni sofa fotel otomana salonsnu.pl


Sofa TEMPUR® Ostuni™ zawiera przełomowy materiał TEMPUR®, który został opracowany przez NASA, aby ułatwiać astronautom lot w kosmos. Materiał ten od lat stosowany jest w produkcji materaców i poduszek, a zyskał miłośników na całym świecie. Wykorzystanie materiału TEMPUR® sprawia, że sofa idealnie się dopasowuje. Usiądź i przekonaj się, że sofa natychmiast dostosowuje się do Twojego ciała z taką precyzja, że można pomyśleć, że została stworzona specjalnie dla Ciebie!

Powstała ona we współpracy z włoskim projektantem Pino Patella, a dzięki połączeniu kultowego duńskiego rzemiosła i włoskiego designu, sofa Ostuni™ to kamień milowy stylu oraz funkcjonalności, który uzupełnia każdy dom. Sofę tę można rozłożyć jako wyjątkowo komfortowe miejsce do spania dla dwóch osób, ale też stworzyć idealne miejsce do wypoczynku dzięki regulacji wysokości końcowych elementów siedziska. W połączeniu z otomaną tworzymy komfortowy narożnik o niewielkich wymiarach.

tempur sofa ostuni salonsnu.pl

Fotel TEMPUR® Ostuni™ - w kolekcji Ostuni™ marki TEMPUR® znajduje się też unikalny fotel jednoosobowy. Podobnie jak w sofie zastosowano w nim materiału TEMPUR® jest więc tak samo komfortowy. Natychmiast dopasowuje się do kształtu ciała i zapewniając najwyższy relaks i podparcie.

Stylowy fotel i otomana, z których możesz stworzyć pojedyncze łóżko. Fotel i otomana Ostuni™ zostały zaprojektowane jako wolnostojące meble, które mogą również towarzyszyć rozkładanej sofie TEMPUR® Ostuni™ tworząc wyjątkowy zestaw. Dzięki funkcjonalności możesz się mieć jednocześnie niesamowicie wygodny fotel, leżak i łóżko.

tempur fotel otomana ostuni salonsnu.pl

Kolekcja dostępna jest w kilku kolorach. Od teraz możesz cieszyć się komfortem jaki daje TEMPUR® w niezwykłym meblu w swoim salonie, a nie tylko sypialni.

tempur ostuni salonsnu.pl

 

• Kolekcja Altamura™ (sofa  i fotel)

sofa tempur altamura salonsnu.pl

Nowoczesna kolekcja TEMPUR® Altamura™ to  rozkładana kanapa, jednoosobowa sofa i wyjątkowy wielofunkcyjny fotel, który śmiało możemy określić jako jeden z najwygodniejszych na świecie! Kolekcja została stworzona stworzona we współpracy z projektantem Nicolą Sardone, stanowi idealne połączenie nowoczesnego, włoskiego designu oraz precyzji duńskiego rzemiosła. Dzięki wykorzystaniu wyjątkowych właściwości materiału TEMPUR® rozkładana kanapa i sofa nie jest już niewygodnym meblem do siedzenia. Od teraz są one także luksusowym łóżkiem z najwygodniejszym materacem na świecie.

TEMPUR® Altamura™ to połączenie komfortu i funkcjonalności. Jednym szybkim ruchem można przekształcić sofę w niesłychanie wygodne łóżko, a co za tym idzie – idealny sen, jakiego potrzebujesz każdego dnia. 

sofa tempur altamura salonsnu.pl

TEMPUR® Altamura™ w ofercie ma też wielofunkcyjny fotel niewiarygodnie wygody i  który wizualnie odpowiada nowoczesnym trendom. Siadając na nim odczuwasz, jak warstwa materiału TEMPUR® zmniejszającego ciśnienie natychmiast dopasowuje się Twojego do kształtu i wagi zapewniając idealną równowagę między komfortem, a podparciem.

Fotel TEMPUR® Altamura™ wyposażono w ręcznie regulowany zagłówek, poprawiający komfort głowy i szyi, miękką warstwę TEMPUR® Cloud w oparciu oraz regulację zanóżka za pomocą zasilanego mechanizmu, który cicho, bezpiecznie, wygodnie i płynnie rozkłada go pod kątem do 131 stopni. Dla dodatkowej wygody w boku fotela wstawiono gniazdo USB do ładowania urządzeń elektronicznych.

fotel tempur altamura salonsnu.pl

 

Kolekcja dostępna w kilku kolorach z wytrzymałego i łatwego w czyszczeniu materiału, co czyni go jednocześnie eleganckim i wytrzymałym.

fotel tempur altamura salonsnu.pl