tel. 52 349 33 70 email
Kolekcja materaców Komfort City

Kolekcja materaców Komfort City

Materace z kolekcji "Komfort City" charakteryzuje podwyższona twardość, wysoki komfort oraz trwałość.

Kolekcja materaców "Komfort City" została stworzona dla naszego salonu przy współpracy ze Słowacką firmą Materasso. Kolekcja składa się z 6 modeli materaców: 4 piankowych i 2 hybrydowych.
Wszystkie materace należące do tej kolekcji zostały zaprojektowane specjalnie dla potrzeb naszych klientów, którzy oczekiwali twardego podparcia, nie tracąc przy tym wysokiej jakości i komfortu. Materace z kolekcji "Komfort City" charakteryzuje przede wszystkim podwyższona twardość bez efektu nadmiernego zapadania się oraz trwałość.

kolekcja komfort city materasso

Do kolekcji "Komfort City" należą:

Materac Warszawa Lux - jest najchętniej kupowanym materacem z kolekcji "Komfort City". Rdzeń tego materaca  wykonany z pianki wysokoelastycznej o podwyższonej twardości i gęstości. W górnej części materaca znajduje się piana Visco, zapewniająca idealne dopasowanie oraz redukcje nacisku. Mimo twardszego podparcia pianka zapewnia wysoki komfort, pozytywnie wpływając na mięśnie, stawy i naczynia krwionośne.

lavender pokrowiec


Pokrowiec Lavender - z dodatkiem olejku z lawendy lekarskiej zawartego w 2cm pianki termoelastycznej, posiada właściwości antybakteryjnie, działa uspokajająco, ułatwia zasypianie, redukuje stress i napięcia. Pokrowiec jest zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach materaca.

warszawa lux materac komfort city


Materac dostępny w sklepie online : SalonSnu.pl/Materac-Warszawa-Lux

 


Materac Poznań Pro - to najtwardszy materac z całej kolekcji, idealny dla osób ceniących sobie twarde i elastyczne podparcie. Rdzeń tego materaca to dwie piany wysokoelastyczne, z których jedna posiada system konturowych nacięć, przez co materac zapewnia świetne dopasowanie, strefowość oraz wyjątkową przewiewność.

greentex pokrowiec


Pokrowiec Greentex
 - zawierający naturalne probiotyki zawarte w 3 cm, które neutralizują działanie roztoczy i bakterii. Posiada działanie antyseptyczne oraz przeciwgrzybicze. Pokrowiec jest zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach materaca.

poznan pro materac komfort city


Materac dostępny w sklepie online : SalonSnu.pl/Materac-Poznań-Pro


 

Materac Gdańsk - to najczęściej wybierany model z kolekcji "Komfort City" przez naszych klientów. Ten luksusowy materac, zbudowany jest z trzech warstw pian ułożonych warstwowo co jeszcze bardziej wzmacnia komfortowy efekt dopasowania. Zaprojektowany na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali średniej twardości materaca o bardzo przyjemnym odczuciu otulenia.

silktouch pokrowiec

Pokrowiec Silk Touch - delikatny w dotyku, wykonany z tkaniny przypominający jedwab. Doskonale odprowadza nadmiar wilgoci, dzięki czemu na powierzchni materaca utrzymuje przyjazny naszemu ciału odpowiedni mikroklimat i suche środowisko snu. Pokrowiec jest zdejmowany do prania, z pasem wentylującym 3D na wszystkich bokach materaca.


gdansk materac komfort city

Materac dostępny w sklepie online : SalonSnu.pl/Materac-GdańskMaterac Bydgoszcz Therapy - to najwyższy z kolekcji 29 cm materac. Wykonany z piany termoelastycznej Visco w połączeniu z 3 warstwami pian wysokoelastycznych o niezwykłej elastyczności i sprężystości. Zawarty olejek lawendowy w pianie Lavender działa kojąco, antybakteryjnie, zapewniając bezpieczne środowisko snu.

thermo balance pokrowiec

Pokrowiec Thermo Balance - przyjemny w dotyku, wykonany z nowoczesnej tkaniny imitującej zachowanie ludzkiej skóry. Zapewnia stałą termoregulację, zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu i wychładzaniu organizmu. Włókna w pokrowcu absorbują nadmiar ciepła, w momencie gdy temperatura wzrasta struktura tego materiału otwiera się wchłaniając wilgoć. Dzięki czemu mamy poczucie suchości i świeżości.  Antybakteryjny, wysoce higieniczny, zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach materaca.

bydgoszcz materac komfort city

Materac dostępny w sklepie online : SalonSnu.pl/Materac-Bydgoszcz-TherapyToruń Hybrid - to najnowszy model w kolekcji "Komfort City". Gwarantuje doskonałe połączenie dwóch nowoczesnych i najlepszych technologii: sprężyn kieszeniowych Multipocket z warstwami komfortowych pian. Zapewnia odpowiednie dopasowanie bez efektu nadmiernego zatapiania się oraz łatwość poruszania i zmiany pozycji z boku na bok.

thermo balance pokrowiec

Pokrowiec Thermo Balance - przyjemny w dotyku, wykonany z nowoczesnej tkaniny imitującej zachowanie ludzkiej skóry. Zapewnia stałą termoregulację, zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu i wychładzaniu organizmu. Włókna w pokrowcu absorbują nadmiar ciepła, w momencie gdy temperatura wzrasta struktura tego materiału otwiera się wchłaniając wilgoć. Dzięki czemu mamy poczucie suchości i świeżości.  Antybakteryjny, wysoce higieniczny, zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach materaca.

torun hybrid materac komfort city

Materac dostępny w sklepie online : SalonSnu.pl/Materac-Toruń-HybridMaterac Kraków Komfort - należy do kolekcji "Komfort City", to twardy, komfortowy materac wykonany z nowoczesnych sprężyn kieszeniowych - Multipocket System 1000, w połączeniu z pianką termoelastyczną. Zaprojektowany na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali wysokiej jakości materaców o podwyższonej twardości i trwałości. Innowacyjny system sprężyn o małej średnicy, zapewnia dwa razy więcej punktów podparcia oraz lepsze dopasowanie do naszego ciała. Dodatkowo na sprężynach zastosowano obustronnie bardzo wytrzymałe i elastyczne włókno kaktusa - ma ono na celu zwiększyć twardość i trwałość nie zmieniając przy tym swojej elastyczności. Materac o właściwościach ortopedycznych. 

lyocell pokrowiec

Pokrowiec Lyocell - pikowany włóknem antyalergicznym, zapewnia przyjemne odczucie miękkości, bardzo dobrze odprowadza wilgoć, szybko schnie. Pokrowiec jest zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach.

Materac Kraków Komfort Materasso

Materac dostępny w sklepie online : SalonSnu.pl/Materac-Kraków-Komfort

komfort city kolekcjaPotrzebujesz pomocy w doborze materaca? Zadzwoń do nas, chętnie doradzimy, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod nr tel.
Masz pytania? - napisz do nas: sklep@salonsnu.pl