tel. 506 626 678 email

Produkty

Blog nawigacja

Poduszki termoelastyczne

bookmark_borderTagi:   Technologie, Zdrowy sen
Trzeba przyznać, że poduszki termoelastyczne cieszą się coraz większą popularnością. I słusznie, ponieważ pianka termoelastyczna, z której są wykonane reaguje na temperaturę naszego ciała oraz nacisk przez co świetnie podpiera głowę i kark bez nacisku zwrotnego. Oznacza to, że dopasowuje się do kształtów ciała. W związku z tym krążenie krwi nie jest zaburzone, a nasz mózg jest dotleniony i odżywiony. Co ważne mięśnie karku i szyi są rozluźnione.
 

Trzeba przyznać, że poduszki termoelastyczne cieszą się coraz większą popularnością. I słusznie, ponieważ pianka termoelastyczna, z której są wykonane reaguje na temperaturę naszego ciała oraz nacisk, przez co świetnie podpiera głowę i kark bez nacisku zwrotnego. Oznacza to, że dopasowuje się do kształtów ciała. W związku z tym krążenie krwi nie jest zaburzone, a nasz mózg jest dotleniony i odżywiony. Co ważne mięśnie karku i szyi są rozluźnione. Takie poduszki pozwalają się w pełni zrelaksować i odpocząć, dzięki właściwemu podparciu kręgosłupa szyjnego oraz głowy.


Co ciekawe, warto zainwestować w poduszkę termoelastyczną z jeszcze innego powodu. Oprócz znacznie lepszego dopasowania, cieszą się dłuższą żywotnością niż tradycyjne poduszki z wypełnieniem syntetycznym, których wnętrze z czasem ulega zbiciu i zbryleniu. Gwarancja na poduszki termoelastyczne to nawet 5 lat.Poniższe ilustracje przedstawiają różnicę w ułożeniu kręgosłupa przy zastosowaniu złej oraz dobrej poduszki. 

Poduszka dobra i zła

Bogaty wachlarz możliwości wśród poduszek termoelastycznych jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego. Możemy wyróżnić:


Poduszki termoelastyczne profilowane
- szczególnie polecane dla tych, którzy mają problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa. Świetne się sprawdza również dla osób, które chrapią lub mają problemy z oddychaniem. Przykładem są poduszki:

    - Original,

    - Astor,

    - Millennium,

    - Komfort,

    - Visco Balance.

Poduszki termoelastyczne z naturalnymi olejkami lub składnikami - dla tych, którzy cenią naturę. Zobacz:

    - Visco Prime,

    - Antistress Carbon,

    - Bio Double.

Poduszki termoelastyczne o tradycyjnym kształcie - chociaż posiadają tradycyjny kształt, mają dopasowujące się, termoelastyczne wypełnienie. Zobacz:

     - Mollywell Classic Silver,

     - Moontex Air - Special,

     - Moore,

     - Comfort.

Poduszki termoelastyczne z możliwością prania - szczególnie jest to cenne dla alergików. Dzięki możliwości wyprania nie tylko pokrowca, ale i całego wnętrza, higiena snu jest na wysokim poziomie. Na przykład:

     - Moore 9 cm,

     - Komfort WashMamy nadzieję, że tak bogaty wybór najwyższej klasy poduszek w naszym sklepie pozwoli Państwu zadbać o naprawdę komfortowy sen!

Zdjęcie główne: TEMPUR®

Patrycja doradca Komfort Snu
Patrycja

Doradca klienta w Komfort Snu od 6 lat

 
  Podziel się ze znajomymi: