tel. 506 626 678 email

Produkty


Allerguard - Produkty AllerGuard wyprodukowane są z mikrowłókien zapewniających doskonałą szczelność, redukuje zagrożenie ze strony kurzu domowego. Tkanina doskonale przepuszcza powietrze i wilgoć zapewniając komfort związany z utrzymaniem odpowiedniej temperatury, regulacji poziomu pocenia oraz ogólnej higieny, a przy tym zapewnia poczucie luksusu i miękkości.

Animex Produkty Notte Snow firmy Animex to ekskluzywne wyroby puchowe dla osób ceniących najwyższy standard wykonania i komfort użytkowania.

Darymex - Producent tekstyliów domowych. Ekskluzywne pościele satyna bawełna, prześcieradła Jersey, Frotte, ochraniacze na materac.

Dunlopillo - Dunlopillo pozostaje cenioną niemiecką marką w tematyce zdrowego, komfortowego snu, produkując wyjątkowe materace. W zakładzie produkcyjnym znajdującm się w Hanau mieszczą się laboratorium oraz specjalnie wydzielona przestrzeń umożliwiająca prowadzenie badań naukowych. Producent Dunlopillo wykuwa swą pozycję już od ponad siedemdziesięciu lat, ciągle wdrażając innowacyjne rozwiązania technologiczne dla poprawienia ergonomii i komfortu snu.

Hilding - Niezawodność, którą prezentuje szwedzki producent łóżek i materacy Hilding Andersson jest wynikiem ponad 70 letniego doświadczenia. Nastawienie na zapewnienie pełnej wygody i komfortu snu, nakazało bezustannie poszukiwać udoskonaleń.

Kelsz - W malowniczych Borach Tucholskich produkowane są niezwykłe łóżka, komody, stoliki firmy Kelsz. Kelsz opiera techniki produkcji na wieloletniej tradycji rodzinnej wspieranej przez solidne rzemiosło połączone z pasją tworzenia wyjątkowych mebli.

Klinmam - Firma KLINMAM, której nadrzędnym celem pozostaje promowanie nowoczesnej kultury spania już od 1991 roku oferuje najwyższej klasy wyroby pościelowe z zastosowaniem najnowszych technologii.

M&K Foam Koło - MK foam Koło niezaprzeczalnie pozostaje liderem pośród polskich producentów łóżek tapicerowanych i materacy.

Materasso - Produkty powoływane do życia przez MATERASSO Słowacja wykonywane są z dbałością o każdy szczegół. Koncentracja na tworzeniu produktów najwyższej jakości materiałów naturalnych pozwala zadowalać nawet najbardziej wymagających klientów. 

New Elegance - Łóżka tapicerowane New Elegance są po prostu wyjątkowe. Zachwycają wyglądem, jakością wykonania i użytych materiałów. Dostępne są łóżka tapicerowane, także z pojemnikiem. Do łóżek bez pojemnika można zastosować stelaże z regulacją elektryczną.

Paradies - Na całym świecie kołdry i poduszki puchowe Paradies cieszą się wysoką renomą. Ta niemiecka marka znana jest z niezwykle wysokiej jakości wytwarzanych surowców syntetycznych i naturalnych.

Perdormire - Firma PerDormire to niesamowita jakość stworzona na bazie wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie oraz ogromu doświadczeń zdobywanego na przestrzeni wielu lat. Obecnie firma PerDormire to powierzchnia 20 000 metrów kwadratowych oraz dzienna produkcja na poziomie ponad 3 000 materacy.

Sealy - Marka Sealy już od ponad wieku dba, by każdy mógł poznać najwyższej jakości komfort snu. Poszukiwanie materiałów najwyższej jakości oraz doświadczenie, wiedza i pomysłowość pozwala tworzyć niezawodne materace czy komplety do spania.

Tempur - W latach 70- tych NASA stworzyło i z wielkim powodzeniem wykorzystało unikatowy materiał zdolny redukować nacisk. Umożliwiło to ochronę astronautów podczas startu lotu kosmicznego. Dodatkowo materiał ten okazał się być wrażliwym na temperaturę i powodował równomierne rozprowadzanie ciężaru ciała na całej swej powierzchni.