tel. 52 349 33 70 email

Aktualne promocje:

1. Promocja! Poduszka Tempur Comfort Hybrid i Tempur Comfort Signature z mega 30% rabatem ... Uniwersalny kształt/ idealne na prezent.

2. Wyprzedaż! poduszek i materaców TEMPUR z ekspozycji. Rabaty do -40% ! Sprawdź dostępność modeli pod tel: 52 335 79 20

3. Premia 30%! Zyskaj dodatkową premię, którą możesz wykorzystać na dowolne akcesoria zakupione w naszym sklepie, dowiedz się więcej ☎️ 506 626 678

4. Dodatkowe bonusy, rabaty: Możesz też otrzymać dodatkowe kody rabatowe po zapisaniu się na Newsletter tutaj

5. Negocjuj cenę! Przy zakupie większej ilości produktów lub produktów o wyższej wartości - możesz liczyć na dodatkowy rabat ustalony indywidualnie- zadzwoń do nas ☎️ 506 626 678

Akcje rabatowe są u nas chwilowe. Skorzystaj i kup teraz, jutro może już nie być promocji !


Dobrana do Twojego ciała i Twoich preferencji, poduszka TEMPUR pozwoli Ci raz na zawsze pozbyć się problemu nieprzespanych nocy i porannych bólów karku.

Poniżej poduszki TEMPUR z kolekcji klasyczny komfort. TEMPUR to idealna poduszka na prezent. Z uwagi na łatwość dopasowania do różnych preferencji snu, zapewnia komfort i podparcie, a jednocześnie pasuje do typowych poszewek.

poduszka tempur comfort signature salonsnu.pl

Poduszka TEMPUR Comfort Signature  - klasyczny kształt, wyjątkowe właściwości. Opatentowana konstrukcja z wypełnieniem z miniaturowych poduszeczek z materiału Tempur. Zapewnia relaksujące podparcie głowy i szyi. Poduszka daje się formować i pozwala zmienić wysokość w zależności od upodobań.
Poduszka Comfort Signature rozmiar 80x40
Zobacz w sklepie pod adresem:

Poduszka Tempur Comfort Hybrid salonsnu.pl

Poduszka TEMPUR Comfort Hybrid - klasyczny kształt, wyjątkowa miękkość. Wkład poduszki to miękki materiał Tempur Extra Soft, poduszka przyjemnie otula głowę i dopasowuje się do kształtu głowy i szyi. Poduszka daje się przytulać i formować, pozwala zmienić wysokość w zależności od upodobań. Całość jest wykończona pokrowcem o geometrycznym wzorze, który można zdjąć i wyprać.
Poduszka Comfort Hybrid rozmiar 80x40

Zobacz w sklepie pod adresem:
salonsnu.pl/poduszka-tempur-Hybrid


Poduszka Tempur Comfort cooltouch salonsnu.pl

Poduszka TEMPUR Comfort CoolTouch - tradycyjny kształt z technologią  CoolTouch™, zapewnia przyjemne uczucie chłodu. Unikatowa budowa z wypełnieniem z  miniaturowych poduszeczek z materiału Tempur daje możliwość formowania, zapewniając luksusowe podparcie w każdej pozycji. Natomiast chłodny w dotyku materiał doskonale odprowadza nadmiar ciepła podczas snu. Dostępna w dwóch twardościach: soft i firm.
Poduszka Comfort CoolTouch rozmiar 70x50
Zobacz w sklepie pod adresem:
salonsnu.pl/poduszka-tempur-COMFORT-COOLTOUCH


Poduszka Tempur Easy Clean salonsnu.pl

Poduszka TEMPUR Easy Clean - tradycyjny kształt, komfortowe podparcie z możliwością prania. Materiał TEMPUR® idealnie dostosowuje się do naszego ciała, nie ogranicza krążenia, pozwalając mięśniom na pełny relaks. Klasyczny kształt poduszki pozwala ją przytulać i formować dla uzyskania odpowiedniego podparcia w dowolnej pozycji. Innowacyjna technologia EasyClean umożliwia pranie całej poduszki w pralce w temp.do 60°C i suszenie w suszarce mechanicznej.
Poduszka Comfort CoolTouch rozmiar 70x50
Zobacz w sklepie pod adresem:
salonsnu.pl/poduszka-tempur-EASY-CLEAN

Poduszka Tempur Traditional salonsnu.pl

Poduszka TEMPUR Traditional - klasyczny kształt, niezrównany komfort. Poduszka została wypełniona miękkim materiałem TEMPUR® Extra Soft, który podpiera, delikatnie dopasowując się do głowy i szyi. Jej klasyczny kształt pozwala ją przytulać i formować dla uzyskania odpowiedniego podparcia w dowolnej pozycji.
Poduszka Comfort CoolTouch rozmiar 70x50
Zobacz w sklepie pod adresem:
salonsnu.pl/poduszka-tempur-traditional