Wyprzedaż! Materac Tempur Original 21

Materac Tempur Original Supreme 160x200

Nowy materac z limitowanej serii w pokrowcu Cool Touch. Ostatnie sztuki.
Materac Tempur Original Supreme
to prawdziwa klasyka, najchętniej i najczęściej kupowany materac Tempur. Pokrowiec z dodatkowymi właściwościami regulacją temperatury dostępną tylko w kolekcji materaców Tempur Luxe.

Więcej szczegółów

Tempur

8 366 zł

11 952 zł


od ręki

gratis

Materace Tempur Original reprezentują najważniejsze zalety materiału TEMPUR - redukcję nacisku i zdrowe, komfortowe podparcie. Pozwalają poczuć efekt TEMPUR i zasmakować wyjątkowego komfortu. Poczuj podparcie i wyjątkowy komfort z kolekcją TEMPUR Original!

Materac Tempur Original Supreme 21 zbudowany jest z trzech warstw: podstawowa 11cm, wspierająca 8cm i komfortowa 2cm.

W materacu Tempur Original Supreme Cool Touch zastosowano wyjątkowy pokrowiec z dodatkowymi właściwościami regulacją temperatury dostępną tylko w kolekcji materaców Tempur Luxe. Jest to wersja limitowana. Zakupiliśmy niewielką ilość tego produktu tylko dla naszych klientów. Dostępny model tylko u nas!

budowa materace tempur original

  • Materiał TEMPUR dopasowuje się do kształtu Twojego ciała i podpiera w najbardziej komfortowej pozycji, redukując przy tym nacisk, który może prowadzić do uciążliwego przewracania z boku na bok.
  • Warstwa wspierająca TEMPUR – miękki tam gdzie chcesz, twardy tam gdzie jest to potrzebne.
  • Warstwa komfortowa TEMPUR dla jeszcze większego komfortu.
  • Pokrowiec można łatwo zdjąć i uprać w temperaturze 60°C.
  • Materac może być używany na regulowanym stelażu.
  • 15 lat gwarancji pro-rata.Sealy Style
Materiał TEMPUR został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Dzięki tym właściwościom redukcji nacisku, TEMPUR® Original oferuje największe zalety materiału Tempur: odpowiednie podparcie oraz idealny komfort.
Materac Tempur Salonsnu.pl
Materiał ten zmniejsza twardość pod wpływem nacisku dzięki czemu zapewnia idealne ułożenie kręgosłupa, ale co ważne nie wywiera nacisku zwrotnego. W ten sposób idealnie odciąża mięśnie całego ciała.

Materac Tempur salonsnu.pl
Warstwa komfortowa "Miękki Dotyk" to materiał Tempur o zwiększonej miękkości. Zapewnia on wyższy komfort wierzchniej warstwy i lepsze dopasowanie do ciała.

Materac Tempur Salonsnu.pl

TEMPUR to otwarto komórkowy, wiskoelastyczny, wrażliwy na temperaturę materiał, dostosowujący się do kształtuTwojego ciała. Zwykłe materiały poliuretanowe składają się z komórek o nieregularnym kształcie, które po prostu uginają się pod wpływem nacisku. W przypadku materiału TEMPUR miliony otwartych komórek delikatnie otulają Twoje ciało podpierając je. Gdy się podnosisz, materiał TEMPUR powraca do swojego pierwotnego kształtu.
Materac Tempur salonsnu.pl


Materac dostępny w odpornym na alergeny i roztocza pokrowcu Double Jersey o antypoślizgowym spodzie. Pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w temp.60°C.
Technologia CoolTouch™ Chłodny w dotyku materiał ) pomoże Ci odprowadzić nadmiar ciepła dla zapewnienia komfortu podczas snu. Warstwa dostępna wyłącznie w modelach Luxe 30.
Oceń 
2016-11-18

Materac

Świetny materac. Śpi się rewelacyjnie. Wstaję rano dobrze wypoczęta i pozytywnie nastawiona do życia. Warto zainwestować w dobrą jakość.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Materac Tempur Original Supreme 160x200

Materac Tempur Original Supreme 160x200

Nowy materac z limitowanej serii w pokrowcu Cool Touch. Ostatnie sztuki.
Materac Tempur Original Supreme
to prawdziwa klasyka, najchętniej i najczęściej kupowany materac Tempur. Pokrowiec z dodatkowymi właściwościami regulacją temperatury dostępną tylko w kolekcji materaców Tempur Luxe.

  • W naszym sklepie wysyłka towaru jest GRATIS.

  • Produkty oznaczone jako dostępne "od ręki" wysyłamy w dniu zamówienia, jeśli są zamówione do godz. 14.00 przy opcji płatności za pobraniem lub szybki przelew.Inne produkty po zaksięgowaniu przelewu i zgodnie z czasem realizacji podanym przy rozmiarze.

  • Po zaksięgowaniu wpłaty lub przy płatności "za pobraniem" kurier dostarcza nadany towar w ciągu 1-2 dni roboczych. Większe materace mogą być dostarczone kilka dni dłużej ze względu na wysyłkę bezpieczniejszym transportem własnym.

  • Mniejsze paczki kurier dostarcza pod drzwi, większe pod dom. Istnieje możliwość zamówienia usługi wniesienia i montażu produktów. W tym celu należy uzgodnić to przed złożeniem zamówienia pod nr tel. 52 335 79 34 w dziale realizacji zamówień.


Zobacz więcej filmów YouTube.pl/KomfortSnu