tel. 52 349 33 70 email
 • Wyprzedaż!
 • -30%
Kołdra Paradies Moonline Medium
 • Kołdra Paradies Moonline Medium
 • Kołdra Paradies Moonline Medium
 • Kołdra Paradies Moonline Medium

Wyprzedaż! Kołdra całoroczna Paradies Moonline Medium 155x200

Wyprzedaż z magazynu! Ostatnie sztuki w atrakcyjnych cenach - sprawdź!

Kołdra całoroczna Paradies Moonline to puchowa luksusowa kołdra, która dopasowuje się do ciała, jest przyjemnie lekka i ciepła. Wypełnienie to szlachetny i delikatny puch z wybranych regionów w Polsce. Kołdra uniwersalna, można używać przez cały rok. Eleganckie poszycie z puchoszczelnego batystu, haftowany znak firmowy to uzupełnienie doskonałych kołder Paradies.

Marka
Rozmiar kołdry
1 799 zł
1 259 zł Zniżka 30%
Termin realizacji update od ręki

Kołdra Paradies Moonline Medium ma ochronić ciało śpiącego przed utratą ciepła i stworzyć komfortowe warunki dla spokojnego snu. Puch jest bardzo lekki i doskonale, w naturalny sposób zatrzymuje ciepło. Im puch jest większy i pełniejszy, tym więcej może zatrzymać ciepła.

Wypełnienie kołdry Paradies Moonline Medium to najwyżej ceniony na świecie świeży polski biały puch gęsi, prany i sortowany. Wypełnienie o zawartości min. 90% puchu i max. 10% małych piórek zapewnia odpowiednią izolację cieplną przy niskiej gramaturze. Najważniejsze atuty kołdry: lekkość, puszystość oraz czystość niespotykana u konkurentów.

Wysokogatunkowy puch jest rozluźniony świeżym powietrzem, oczyszczony z resztek kurzu, a następnie, już idealnie czysty, delikatnie wdmuchiwany do kasetonowej tkaniny wierzchniej z eleganckiego białego, bawełnianego batystu puchoszczelnego. Każdy kaseton oddzielony wszytą ścianką jest oddzielnie napełniany konkretna ilością puchu. Dopełnieniem jest elegancki haftowany narożnik.

Kołdry dostępne w rozmiarach 135x200, 155x200, 200x220 oraz 180x200,200x200,220x240 na zamówienie.

 • wypełnienie naturalnym, świeżym 90% białym puchem gęsim klasy I PN-EN 12934,
 • konstrukcja kasetonowa szyta eleganckim ściegiem krytym,
 • pokrycie wykonano z puchoszczelnego, delikatnego 100% batystu bawełnianego,
 • jest miła i puszysta w dotyku,
 • kołdra uniwersalna, można używać przez cały rok,
 • naturalna zdolność puchu do utrzymywania ciepła zasda o idealny komfort oraz optymalne warunki, podczas snu


Paradies Platinum MediumKołdra Moonline Medium wypełniona jest świeżym 90% białym puchem gęsim, klasy I, idealnie czystym i max. 10% małych piórek.


Paradies Platinum MediumUdoskonalenie Paradies: Super Clean - to gwarancja wyjątkowej czystości dobrego gatunkowo puchu i pierza. Dzięki dodatkowemu oczyszczaniu jest czyściejszy niż wymagają tego przyjęte standardy.

Paradies Platinum MediumSprawdzona jakość Paradies-odpowiedzialność za człowieka i środowisko.
Wykorzystywane przy produkcji tkaniny nie zawierają optycznych rozjaśniaczy. Poddawane są testom medycznym pod kontem nieszkodliwość dla skóry i ciała.
Procesy produkcyjne są w pełni ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu.
Paradies Platinum Medium
Kołdra na cały rok, idealna na wiosnę czy jesień. W lecie sprawdzi się w dobrze przewietrzonej, a w zimie w ogrzanej sypialni.

Paradies Platinum MediumKołdrę można prać w temp.40 stopni C, wietrzyć na wolnym powietrzu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie silnych promieni słonecznych,
Codzienne strzepnięcie (zaścielenie) zapewni dłuższą żywotność produktu.

certyfikat paradies 1 salonsnu.plcertyfikat paradies 2 salonsnu.plcertyfikat paradies 3 salonsnu.pl

pa_k_sl_md_155x200
chat Komentarze (0)