tel. 506 626 678 email

Materace hybrydowe

Gomarco Nucol Sac 2.0
 • Gomarco Nucol Sac 2.0

Materac Nucol Sac 2.0 + system masażu Gomarco

Luksusowy materac Nucol Sac 2.0 hiszpańskiej marki Gomarco to zdecydowanie jeden z najbardziej innowacyjnych oraz zaawansowanych technologicznie modeli. Niewątpliwie elementem wyróżniającym ten produkt jest nietuzinkowe wnętrze ułożonych na kształt mozaiki pian oraz wbudowany system masażu ukryty pod eleganckim pokrowcem. Materac Nucol Sac oferuje wyjątkową zdolność adaptacji, z jaką układa nasze ciało - jest to uczucie, w którym zakochasz się od pierwszego dnia. Materac dostępny na ekspozycji w naszym salonie w Bydgoszczy - serdecznie zapraszamy!
Zadzwoń
i dowiedz się więcej ☎️ 506 626 678

Marka
Rozmiar materaca

✓ Materace dostępne od ręki

Łóżka Box Multisystem - zadzoń by zamówić 506 626 678
Zadzwoń - przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Materac Nucol Sac 2.0 + system masażu Gomarco

Materac Nucol Sac zapewnia wyjątkową świeżość, a jego odwracalny topper sprawia, że zachowuje swoje właściwości o każdej porze roku. Nucol Sac to materac o średniej twardości, na którym poczujesz się ogarnięty łagodnym odpoczynkiem.

materac Nucol Sac 2.0

Wygodny, ergonomiczny i innowacyjny.

System NUCOL®  składający się z elementów wysokiej jakości pian z pamięci kształtu o różnej twardości, odpowiednio rozłożonych na materacu, aby dopasować się do kształtu ciała. Formatowane pianki na kształt otwartych tulei pozwalają na odpowiedni przepływ powietrza, zapewniając stałą świeżość oraz zapobiegają gromadzeniu się ciepła. Dzięki różnorodnie ułożonym pianom, materac tworzy strefy komfortu oraz wyjątkowym stopniu adaptacji, jest odpowiednio miękki oraz twardy tam gdzie powinien być.

Innowacyjny system NUCOL® zapewnia doskonały relaks podczas snu i jest idealnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających. Ta technologia łączy w sobie miękkość, wytrzymałość, zdolność adaptacji oraz świeżość przez cały rok dzięki oddychającym warstwom.

Antyalergiczny, odpinany topper wykonany z komfortowych pian oraz pianki INNOGEL - to połączenie pianki z pamięcią oraz cząsteczek żelu, zapewnia uczucie świeżości na dłużej niż tradycyjne pianki.

Właściwości prozdrowotne systemu Nucol:

System Nucol® został przetestowany przez światowej klasy specjalistę w dziedzinie neurofizjologii klinicznej i medycyny snu - Dr. Estivill'a oraz jego zespół Dream Clinic w Barcelonie. Przeprowadzone badania potwierdziły wymierne korzyści, jakie system Nucol® przynosi zdrowiu, zarówno związane z dolegliwościami fizycznymi, jak i w dziedzinie prawidłowego snu.

Poprawa krążenia krwi - system Nucol® łagodzi siłę nacisku ciała, co powoduje poprawę krążenia krwi, tym samym zapobiega drętwieniu kończyn, skurczom, bólowi pleców oraz karku. Tego typu problemy podczas snu, w połączeniu z codziennym stresem, mogą powodować bezsenność. System Nucol® pomaga temu zapobiec, zapewniając zdrowy i głęboki sen oraz dobre samopoczucie następnego dnia. 

Teraz możesz poczuć się we własnej sypialni jak w luksusowym spa - gdyż we wnętrzu materaca umieszczono system masażu. Łagodne i bardzo przyjemne wibracje pomogą Ci się zrelaksować i odprężyć.


materac Nucol Sac 2.0, system masażu

Wbudowany system masażu - umieszczony wewnątrz materaca, pod pianami ( systemem Nucol®), dzięki temu wibracje są łagodne i niezwykle komfortowe. System jest sterowany w prosty sposób za pomocą pilota i może być konfigurowany na różne sposoby.

Płyty masujące są rozmieszczone w 6 liniach (12 punktów), rozmieszczonych strategicznie, dzięki czemu można wybrać strefy wibracji.

Sprężynowy rdzeń Springsac® 7z - ( 1500 sprężyn /m2) to, aż 18 cm sprężyny, tworzące 7 stref komfortu z dwiema różnymi sztywnościami. Zapewniają maksymalna izolację ruchu, stabilne podparcie oraz utrzymanie kręgosłupa w jednej linii.

Budowa materaca Nucol Sac 2.0:

materac Nucol Sac 2.0 - budowa

materac Nucol Sac 2.0 - właściwości

materac Nucol Sac 2.0 - cechy

Najlepsze cechy materaca Nucol Sac 2.0:

 • wysoki 31 cm, luksusowy materac o średniej twardości, 
 • wbudowany systemem masażu,
 • doskonała oddychalność, przewiewność,
 • konstrukcja zapewnia optymalne warunki termoregulujące,
 • zaawansowany system NUCOL - wysokiej klasy piana z pamięcią o zróżnicowanej twardości na całej powierzchni,
 • odpowiednia adaptacja oraz dopasowanie do ciała,
 • poprawia krążenie krwi, zapobiega drętwieniu kończyn, skurczom, bólowi pleców i karku,
 • zapewnia zdrowy i głęboki sen,
 • system sprężyn Springsac7z,
 • 7 stref komfortu,
 • izolacja ruchu i wzmocniona rama,
 • odwracalny i odpinany topper, odpowiednia strona na lato i zimę,
 • materac jednostronny, na spodzie materaca przewiewny materiał 3D ICE,
 • materac pakowany na płasko,
 • możliwość zamówienia rozmiaru niestandardowego,
 • nośność: 150 kg,
 • pełna gwarancja: 10 lat na wnętrze, 2 lata na pokrowiec.

Niektóre elementy graficzne, ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu. Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione.


gom_m_hy_nusa
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
31 cm
chat Komentarze (0)