tel. 506 626 678 email

Materace kieszeniowe

  • Wyprzedaż!
  • Rabat! -30%
Materac Sealy Majestic
  • Materac Sealy Majestic

Materac Sealy Majestic sprężynowo-piankowy 160x200 cm z magazynu

Materac z magazynu, w idealnym stanie, pełna gwarancja.
Materac Sealy Majestic o wysokości 31 cm to nowość wśród materacy Sealy wykorzystujących unikalną technologię Posturepedic, która zapewnia ukierunkowane wsparcie. Materac twardy, łączy zalety dynamiki sprężyn z komfortowym podparciem nowoczesnych pianek.

Marka
Rozmiar materaca
9 556 zł
6 689 zł Zniżka 30%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 6 689 zł
Termin realizacji update od ręki

materace Sealy salonsnu.pl

Materac Sealy Majestic

Wyjątkowe materace Sealy Majestic to połączenie najlepszych technologii i najwyższej jakości w jednym celu: aby zapewnić luksusowe warunki do snu, idealne połączenie komfortu i podparcia.

Technologia Posturepedic, opracowana z pomocą specjalistów ortopedów, zapewnia wzmocnione wsparcie najcięższych części ciała, dla idealnego podparcia. Dzięki 65 letniemu doświadczeniu technologia Posturepedic łączy w sobie wysokiej jakości materiały z najnowocześniejszą technologią, oferując głębokie i ukierunkowane podparcie tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne.

Materac Sealy Majestic - budowa

Materac Sealy Majestic - właściwości

Żelowa pianka z pamięcią Sealy Chill w górnej warstwie materaca skutecznie odprowadza nadmiar ciepła i zapewnia komfortowe warunki snu.

Sealy Immersion jest zaawansowaną pianką memory z komórkami o otwartej strukturze, która zapewnia lepszą przewiewność i bardziej wygodną powierzchnie spania.

Moisture Protect to chłodna w dotyku tkanina regulująca wilgotność i temperaturę, która sprzyja komfortowemu odpoczynkowi.

Technologia Duraflex - grubsza krawędź materaca wykonana ze sztywnych sprężyn poprawia podparcie podczas snu i zwiększa użytkową powierzchnię spoczynkową materaca.

W części środkowej zastosowano ekskluzywną technologię dedykowaną najcięższym partiom ciała. Zapewnia wzmocnione podparcie w środkowej części materaca, gdzie skoncentrowane jest 50% masy ciała.

Niezależnie pracujące sprężyny kieszeniowe Response Pro HD zostały ułożone w strefach o zróżnicowanym stopniu  podparcia. Około 1000 sprężyn w podwójnym materacu.

Gwarancja: 10 lat

Wysokość: ok. 31 cm

Twardość: wysoka

Sealy Posturepedic - Materac Sealy Majestic

Niektóre elementy graficzne, ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu. Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione.

tem_m_ki_maj_160_D08
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
31 cm
chat Komentarze (1)
Ocena