tel. 52 349 33 70 email
  • -25%
Materac Sealy Majestic
  • Materac Sealy Majestic

OUTLET! Materac Sealy Majestic 180x200 z magazynu

Wyprzedaż! Nowy materac z magazynu, pełna gwarancja!
Materac Sealy Majestic
o wysokości 31 cm to nowość wśród materacy Sealy wykorzystujących unikalną technologię Posturepedic, która zapewnia ukierunkowane wsparcie. Materac twardy, łączy zalety dynamiki sprężyn z komfortowym podparciem nowoczesnych pianek. Dostępny w rozmiarach 140x200, 160x200, 180x200 od ręki.

Marka
Rozmiar materaca
9 440 zł
7 080 zł Zniżka 25%
Termin realizacji update od ręki

materace Sealy salonsnu.pl

Wyjątkowe materace Sealy Majestic to połączenie najlepszych technologii i najwyższej jakości w jednym celu: aby zapewnić luksusowe warunki do snu, idealne połączenie komfortu i podparcia.

Technologia Posturepedic, opracowana z pomocą specjalistów ortopedów, zapewnia wzmocnione wsparcie najcięższych części ciała, dla idealnego podparcia. Dzięki 65 letniemu doświadczeniu technologia Posturepedic łączy w sobie wysokiej jakości materiały z najnowocześniejszą technologią, oferując głębokie i ukierunkowane podparcie tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne.

Majestic

Materac Sealy Majestic

Żelowa pianka z pamięcią Sealy Chill w górnej warstwie materaca skutecznie odprowadza nadmiar ciepła i zapewnia komfortowe warunki snu.

Sealy Immersion jest zaawansowaną pianką memory z komórkami o otwartej strukturze, która zapewnia lepszą przewiewność i bardziej wygodną powierzchnie spania.

Moisture Protect to chłodna w dotyku tkanina regulująca wilgotność i temperaturę, która sprzyja komfortowemu odpoczynkowi.

Technologia Duraflex - grubsza krawędź materaca wykonana ze sztywnych sprężyn poprawia podparcie podczas snu i zwiększa użytkową powierzchnię spoczynkową materaca.

W części środkowej zastosowano ekskluzywną technologię dedykowaną najcięższym partiom ciała. Zapewnia wzmocnione podparcie w środkowej części materaca, gdzie skoncentrowane jest 50% masy ciała.

Niezależnie pracujące sprężyny kieszeniowe Response Pro HD zostały ułożone w strefach o zróżnicowanym stopniu  podparcia. Około 1000 sprężyn w podwójnym materacu.

Gwarancja: 10 lat

Wysokość: ok.31 cm

Twardość: wysoka

Sealy Posturepedic

Niektóre elementy graficzne, ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu. Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione.

tem_m_ki_maj_180x200
Typ
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
31 cm
chat Komentarze (0)