tel. 506 626 678 email

Materace kieszeniowe

  • Wyprzedaż!
  • Rabat! -50%
Materac Amerika
  • Materac Amerika

Materac Amerika Materasso kieszeniowy H3 90x200 cm z ekspozycji

Materac z ekspozycji sklepu, lekko przybrudzony i spillingowany pokrowiec, pełna gwarancja!
Materac Amerika
Multipocket posiada duża ilość sprężyn o małej średnicy, bardzo dobrze i niezależnie podpiera ciało, a przekładka i dodatkowa warstwa lateksu sprawia że materac jest bardzo wygodny i będzie służył przez wiele lat. Materac ortopedyczny z polskim atestem medycznym.
Masz pytanie? Zadzwoń ☎️ 506 626 678

Marka
Rozmiar materaca
Pokrowiec
Twardość
1 907 zł
954 zł Zniżka 50%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 954 zł
Termin realizacji update od ręki

Masz możliwość tańszego zakupu tego produktu!

Materac Amerika Materasso kieszeniowy H3 90x200 cm z ekspozycji

Amerika to wygodny materac ortopedyczny zbudowany z luksusowych spreżyn kieszeniowych "system 1000" z siedmioma strefami twardości gwarantuje maksymalne podparcie ciała i pozwalają kręgosłupowi na przybranie naturalnej i zdrowej pozycji.

Zastosowana na sprężynach warstwa lateksu zapewnia bardzo elastyczną i wygodną strukturę, lepiej dopasowuje się do kształtu ciała i szybciej reaguje na zmiany pozycji podczas snu. Posiada znakomite właściwości regeneracyjne i antybakteryjne.

Materac Amerika produkowany jest w dwóch wersjach: - wersja H2 przeznaczona dla osób o wadze do 110 kg, - wersja H3 przeznaczona dla osób o wadze do 130 kg. Decydując się na materac Amerika uzyskujemy bardziej spokojny, głęboki sen, bez gwałtownych wybudzeń. Nasza skóra, oraz układ krwionośny, pozbawione drażniących nacisków, otrzymują środowisko idealne do prawidłowej, niezakłóconej regeneracji podczas snu.

Materac Amerika budowa 

Budowa i zalety:

  • sprężyna kieszeniowa (system - 1000S),
  • zalecany stelaż sztywny lub elastyczny bez regulacji,
  • stopień twardości H3 - twardy,
  • obciążenie ortopedyczne H3 – do 130 kg,
  • gwarancja: 5 lat na wkład materacowy oraz 2 lata na pokrowiec,
  • wysokość ok. 21 cm.

 

Materac Amerika atestMaterac przebadany pod kontem ortopedycznym, posiada polski atest medyczny.

Materac Amerika sprężyny
Sprężyny kieszeniowe MULTIPOCET oferują 1000 samodzielnie "pracujących" punktów ortopedycznych. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce, która umożliwia indywidualne dopasowanie do kształtu ciała i oferuje uczucie maksymalnej wygody.
Materac Amerika fizjosystemBudowa materaca pozwala na idealne dopasowanie do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy i zdrowy sen.


Materac Amerika lateks


Produkt pochodzenia naturalnego, wykonany z mleczka kauczukowego. Zawdzięcza temu swoje wyjątkowe walory użytkowe, wysoką elastyczność, sprężystość, odporność na odkształcenia oraz zdolność zachowania swoich właściwości przez długi okres użytkowania. LATEKS posiada doskonałą wentylację dzięki dużej ilości otworków umieszczonych w strukturze pianki,  idealnie dopasowują się do kształtu ciała i zapewniają przyjemny komfort snu.

Materac Amerika pokrowiecPokrowiec LYOCELL 3D Jump-  bazą tej luksusowej tkaniny jest celuloza drzewna, która nadaje jej aksamitnie delikatny dotyk, a jednocześnie czyni ją bardzo mocną. Co ważne, jest to materiał doskonale pochłaniający i odprowadzający wilgoć, a więc pozwala utrzymywać higieniczny, suchy klimat na powierzchni materaca. Pokrowiec pikowany z włóknem klimatyzującym oraz z jednej strony pianką AIRGEL 3cm. Pokrowiec jest przyjazny dla środowiska i posiada znakomite właściwości antybakteryjne. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temp. do 40 stopni C.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą materacy Materasso

mat_m_ki_am
Typ produktu
Materac
Gwarancja
5 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
21 cm
chat Komentarze (0)