Materac Palmea

Materac Palmea jest bardziej elastyczny od tradycyjnych i lepiej dopasowuje się do kształtu i ciężaru ciała. Zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa, dzięki czemu sprawdzi się również w przypadku osób cierpiących na schorzenia ortopedyczne. Materac zbudowany ze sprężyny kieszeniowej i usztywniony warstwą lateksowanego kokosu.

Więcej szczegółów

M&K Foam Koło

509 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Rata już od: zł.

do 10 dni

gratis

W materacu Palmea zastosowano sprężyny kieszeniowe, które pracują niezależnie i elastycznie aby podeprzeć Twoje ciało. Każda spreżynka umieszczona została w oddzielnej kieszonce zwiększając niezależność pracy pojedynczych sprężyn. Dodatkowa warstwa trwałej pianki na sprężynach podnosi komfort użytkowania, a warstwa kokosu utwardza powierzchnię. Doskonała amortyzacja i niezależna praca całej konstrukcji to cichy, spokojny sen.

Materac dostępny w pokrowcu z kolekcji Exclusive: Aloe Vera, Silver Active, Lato-Zima, Alergik.

Budowa materaca Palmea: sprężyna kieszeniowa (rozmiar 140x200 zawiera 638 sprężyn), przekładka tapicerska na sprężynach, 2,5cm z każdej strony pianki T25 o zwiększonej sprężystości, lateksowana płyta kokosowa (obustronnie),

Palmea


Materac Pocet


Zastosowane w materacu sprężyny są wykonane z wytrzymałego drutu i mają kształt walcowaty, dzięki czemu zapewniają cichą pracę. Każda ze sprężyn została umieszczona w oddzielnej kieszeni, co zapewnia lepszą amortyzację i możliwość niezależnej pracy wszystkich sprężyn. Zapewniają bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa, polecane są dla wszystkich tych, którzy cenią komfort i wygodę.

Materac Palmea

Pianka o podwyższonej sprężystości charakteryzuje sie wysoką elastycznością i doskonałą sprężystością punktową, jest odporna na deformacje, odkształcenia. Zapewnia dobre podparcie ciała oraz doskonałą cyrkulację powietrza.


Materac Palmea

Obustronnie warstwa lateksowanego kokosu, dla utwardzenia materaca.
Materac Pocket


Wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack.Materac Pocket


Materac dostępny w pokrowcach z seri Exclusive z możliwością zdjęcia i wyprania.
Aloe Vera
- pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą 400g/m2. Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C. Pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie.

Anti-stress - pokrowiec niepikowany, który posiada zamek rozdzielcy umożliwiający zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60°C. Bardzo dobrze odprowadza wilgoć, zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy, posiada doskonałe własności regulacji temperatury, materiał posiada powłokę antystresową, jest gładki i miły w dotyku.

Silver Lux - pokrowiec niepikowany, który posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C. Zapewnia znacznie lepsze odprowadzanie wilgoci niż tradycyjna bawełna, równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, a poprzez zastosowane jony srebra pokrowiec posiada własności antygrzybiczne i antybakteryjne.

Lato-zima-materiał obiciowy pikowany z jednej strony antyalergiczną owatą 200g/m2 i 200g/m2 bawełną, a z drugiej naturalną owczą wełną i owatą.

Alergik z materiału obiciowego frotte, obustronnie pikowanego antyalergiczną owatą 200 g/m2, zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C.

Wysokość materaca: ok. 18 cm

Twardość: materac twardy H3


Gwarancja: 2 lata

Sposób pakowania: na płasko

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm oraz inne wymiary na życzenie klienta, także ponad 2 metry

 

Napisz opinię

Materac Palmea

Materac Palmea

Materac Palmea jest bardziej elastyczny od tradycyjnych i lepiej dopasowuje się do kształtu i ciężaru ciała. Zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa, dzięki czemu sprawdzi się również w przypadku osób cierpiących na schorzenia ortopedyczne. Materac zbudowany ze sprężyny kieszeniowej i usztywniony warstwą lateksowanego kokosu.