tel. 52 349 33 70 email
Blog nawigacja
  • Wyprzedaż!
  • Rabat! -30%
  • Nowy produkt
Materac Sealy Prestige
  • Materac Sealy Prestige

Wyprzedaż! Materac Sealy Prestige sprężynowo-piankowy 160x200 cm z ekspozycji

Wyprzedaż! Materac z ekspozycji sklepu, stan bardzo dobry, pełna gwarancja.
Materac Sealy Prestige
to 25 cm wyjątkowego komfortu oraz nowość wśród materaców Sealy wykorzystujących technologię Posturepedic, która zapewnia odpowiednio nakierunkowane wsparcie. Materac najtwardszy z kolekcji, łączy wszystkie zalety dynamiki sprężyn z komfortowym podparciem i dopasowaniem nowoczesnych pianek. Dostępny w rozmiarach 140x200, 160x200, 180x200 od ręki.
Masz pytanie? Zadzwoń ☎️ 506 626 678

Marka
Rozmiar materaca
6 686 zł
4 680 zł Zniżka 30%
Termin realizacji update od ręki

materace Sealy salonsnu.pl

Wyjątkowe materace Sealy Prestige to połączenie najlepszych technologii i najwyższej jakości w jednym celu: aby zapewnić luksusowe warunki do snu, idealne połączenie komfortu i podparcia.

Technologia Posturepedic, opracowana z pomocą specjalistów ortopedów, zapewnia wzmocnione wsparcie najcięższych części ciała, dla idealnego podparcia. Dzięki 65 letniemu doświadczeniu technologia Posturepedic łączy w sobie wysokiej jakości materiały z najnowocześniejszą technologią, oferując głębokie i ukierunkowane podparcie tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne.

Podczas gdy większość materaców jest wykonana z pianki lub sprężyn, Sealy Hybrid pozwala cieszyć się z korzyści obu rozwiązań. Połączenie sprężyn i pianki zapewnia równowagę między komfortem a podparciem.

Materac Sealy Prestige


Materac Sealy Prestige www.salonsnu.pl

Sealy Comfort Sense jest wiskoelastyczną pianką, która dopasowuje się do kształtu ciała, redukuje punkty nacisku oraz zapewnia indywidualny komfort.

Sealy Support twarda pianka o wysokiej gęstości, pozwala zachować odpowiednią elastyczność oraz solidne, stabilne podparcie.

Moisture Protect to chłodna w dotyku tkanina regulująca wilgotność i temperaturę, która sprzyja komfortowemu odpoczynkowi.

Technologia Duraflex - grubsza krawędź materaca wykonana ze sztywnych sprężyn poprawia podparcie podczas snu i zwiększa użytkową powierzchnię spoczynkową materaca.

W części środkowej zastosowano ekskluzywną technologię dedykowaną najcięższym partiom ciała. Zapewnia wzmocnione podparcie w środkowej części materaca, gdzie skoncentrowane jest 50% masy ciała.

Niezależnie pracujące, strefowe sprężyny kieszeniowe Response Pro HD zostały ułożone w strefach o zróżnicowanym stopniu  podparcia. Około 1010 sprężyn w podwójnym materacu.

Gwarancja: 10 lat,

Wysokość: ok. 25 cm,

Twardość: wysoka,

Możliwość regulacji: materac odpowiedni do stosowania na stelażu regulowanym.


Materac Sealy Prestige, Sealy Posturepedic

Niektóre elementy graficzne, ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu. Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione.tem_m_ki_pres_expo_B34
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
25 cm
chat Komentarze (0)