tel. 506 626 678 email

Materace kieszeniowe

  • Wyprzedaż!
  • Rabat! -30%
  • Nowy produkt
Materac Sealy Magnificent sprężynowo-piankowy
  • Materac Sealy Magnificent sprężynowo-piankowy
  • Materac Sealy Magnificent sprężynowo-piankowy

Materac Sealy Magnificent sprężynowo-piankowy 160x200 z ekspozycji

Wyprzedaż z ekspozycji, materac w idealnym stanie, pełna gwarancja!
Materac Sealy 
Magnificent to średniej twardości kompaktowy materac z rodziny Sealy Posturepedic. Materac Magnificent to połączenie najlepszych technologii i najwyższej jakości aby zapewnić luksusowe warunki do snu. Materac, łączący zalety nowatorskich sprężyn z komfortem chłodzącej pianki z pamięcią przy jednoczesnym utrzymaniu optymalnej temperatury dla komfortowego wypoczynku. Sealy Magnificent 140, 160, 180x200 cm i inne rozmiary. Dostawa gratis.

Marka
Rozmiar materaca
9 990 zł
6 993 zł Zniżka 30%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 6 993 zł
Termin realizacji update od ręki

Masz możliwość tańszego zakupu tego produktu!

Materace Sealy Magnificent to połączenie najlepszych technologii i najwyższej jakości w jednym celu: aby zapewnić luksusowe warunki do snu, idealne połączenie komfortu i podparcia. Materac Sealy Magnificent posiada wszystkie właściwości materaców z tej rodziny. Cechuje się wyjątkowo optymalną średnią twardością. 

Technologia Posturepedic, opracowana z pomocą specjalistów ortopedów, zapewnia wzmocnione wsparcie najcięższych części ciała, dla idealnego podparcia. Dzięki 65 letniemu doświadczeniu technologia Posturepedic łączy w sobie wysokiej jakości materiały z najnowocześniejszą technologią, oferując głębokie i ukierunkowane podparcie tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne.

Materac Sealy Magnificent

Materac Sealy Hybrid Style budowa


Materac Grace Medium, łączy chłodzący komfort pianki z pamięcią, z trwałym podparciem jaki zapewniają sprężyny kieszeniowe.

Materac Sealy Hybrid Style górna warstwa

Zastosowany w górnej warstwie materaca materiał SealyCool™ Gel Memory Foam to wysokiej jakości żelowa pianka z pamięcią, która pozwoli efektywnie usunąć nadmiar ciepła i gwarantuje odczucie przyjemnego chłodu.

Materac Sealy Hybrid Style dolna warstwa

Dolna warstwa zapewnia wyjątkowe podparcie, dzięki sprężynom kieszeniowym. Sprężyny gwarantują dopasowane podparcie oraz redukcję drgań spowodowanych przez ruchy drugiej osoby śpiącej na materacu.

Materac Sealy Hybrid Style wsparcie lędźwiowe

Wsparcie lędźwiowe. Technologia dedykowana najcięższym partiom ciała. Zapewnia wzmocnione podparcie w środkowej części materaca, gdzie skoncentrowane jest aż 50% masy ciała.

Materac Sealy Hybrid Style, System wzmacniający krawędzie

System wzmacniający krawędzie, SolidEdge zapewnia bardziej stabilną powierzchnię do spania, siedzenia, przytulania i przeciągania się.

Materac Sealy Hybrid Style pokrowiec

Materac w wyjątkowo atrakcyjnym i elastycznym pokrowcu o kwiatowym wzorze. Pokrowiec w kolorze białym z jasnoszarymi bokami z taśmą dekoracyjną. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze 30 stopni C.


Pokrowiec ComfortLoft™ Knit Cover with Chill™ & Surface-Guard™ opracowany przez naukowców, nie tylko elastycznie dopasowuje się do ciała, ale także wraca do pierwotnego kształtu bez fałd i zmarszczek, rozciąga się w każdym kierunku aby w żaden sposób nie ograniczać odczuć, jakie zapewniają warstwy we wnętrzu materaca.

Główne zalety materaca:

• Wyjątkowy komfort podparcia

• Przyjemna sprężystość

• Najlepsze materiały Sealy

• Wysoka trwałość

• 10 lat gwarancji

• Możliwość zamawiania nietypowych rozmiarów i szybki czas realizacji.


Sealy Posturepedic - Materac Sealy Stellar

materace Sealy salonsnu.pl

Niektóre elementy graficzne, ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu. Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione.

tem_m_ki_sm_160_mag_expo_pietro
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
34 cm
chat Komentarze (0)