Materac Amerika Multipocket

Promocja na wybrane rozmiary! Amerika Multipocket jest nowoczesnym materacem zbudowanym ze sprężyn multipocket, które we właściwy sposób podpierają kręgosłup. Dla zwiększenia komfortu spania materac z jednej strony ma warstwę pianki termoelastycznej, z drugiej piankę wysokoelastyczną. Materac dwustronny. Całość w luksusowym niepikowanym pokrowcu Aqualite, jedwabiście miękim i antyalergicznym.

Więcej szczegółów

M&K Foam Koło

984 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Rata już od: zł.

do 10 dni

gratis

Materac Amerika Multipocket to doskonałe połączenie sprężyn o małej średnicy z pianką termoelastyczną z jednej strony i pianką wysokoelastyczną z drugiej. Taka budowa pozwala spać na stronie, której twardość bardziej nam odpowiada. Materac dostępny w twardości H2 lub H3.

Budowa Materaca Amerika Multipocket: sprężyny woreczkowe z wysokogatunkowego drutu, obłożone obustronnie siatką tapicerską i z jednej strony 30 mm płytą pianki termoelastycznej o gęstości 80kg/m3, a z drugiej strony 30 mm warstwą pianki wysokoelastycznej Kaltschaum o gęstości 40kg/m3.

Amerika Multipocet
Materac Amerika Multipocket
Sprężyny multipocet to sprężyny kieszeniowe z wysokogatunkowego drutu o małej średnicy w kształcie walca, umieszczone dodatkowo w specjalnych "kieszonkach" z tkaniny.
Dzięki temu możliwa jest niezależna praca każdej ze sprężyn. Materac zyskuje na elastyczności i bez trudu dopasowuje się do kształtu ciała śpiącego, a im większa liczba sprężyn tym lepsza sprężystość materaca i lepsze odwzorowanie kształtu ciała.
Materac Medivis Lux


Najwyższej jakości pianka termoelastyczna  o wysokości 3cm. Zmiana twardości materaca, pod wpływem temperatury naszego ciała pozwala na idealnie dostosowanie materaca do kształtu ciała śpiącej osoby.
Materac Medivis Lux


Pianka Kaltschaum
charakteryzuje sie wysoką elastycznością i doskonałą sprężystością punktową, jest zdecydowanie bardziej odporna na deformacje, odkształcenia. Zapewnia dobre podparcie ciała oraz doskonałą cyrkulację powietrza.

Materac Amerika Multipocket


Producent zaleca stelaż elastyczny z listew giętych, bez regulacji wysokości.Materac Amerika Multipocket


Materac dostępny jest w nowoczesnym pokrowcu Aqualite. Pokrowiec jest miły i delikatny w kontakcie ze skórą, odznacza się dużą wytrzymałością, dobrą odpornością na działanie światła i czynników chemicznych, jest odporny biologicznie, dobrze się pierze i szybko wysycha. Pokrowiec można zdjąć i wyprać.


  • wysokość materaca 19cm,
  • materac dwustronny,
  • 2 lata gwarancji,
  • produkt polski.

Napisz opinię

Materac Amerika Multipocket

Materac Amerika Multipocket

Promocja na wybrane rozmiary! Amerika Multipocket jest nowoczesnym materacem zbudowanym ze sprężyn multipocket, które we właściwy sposób podpierają kręgosłup. Dla zwiększenia komfortu spania materac z jednej strony ma warstwę pianki termoelastycznej, z drugiej piankę wysokoelastyczną. Materac dwustronny. Całość w luksusowym niepikowanym pokrowcu Aqualite, jedwabiście miękim i antyalergicznym.Zobacz więcej filmów YouTube.pl/KomfortSnu

Produkty powiązane