Materac Amerika Multipocket

Amerika Multipocket jest nowoczesnym materacem zbudowanym ze sprężyn multipocket, które we właściwy sposób podpierają kręgosłup. Dla zwiększenia komfortu spania materac z jednej strony ma warstwę pianki termoelastycznej, z drugiej piankę wysokoelastyczną. Materac dwustronny. Całość w luksusowym niepikowanym pokrowcu Aqualite, jedwabiście miękkim i antyalergicznym.

Więcej szczegółów

M&K Foam Koło

984 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Rata już od: zł.

do 10 dni

gratis

Materac Amerika Multipocket to doskonałe połączenie sprężyn o małej średnicy z pianką termoelastyczną z jednej strony i pianką wysokoelastyczną z drugiej. Taka budowa pozwala spać na stronie, której twardość bardziej nam odpowiada. Materac dostępny w twardości H2 lub H3.

Budowa Materaca Amerika Multipocket: sprężyny woreczkowe z wysokogatunkowego drutu, obłożone obustronnie siatką tapicerską i z jednej strony 30 mm płytą pianki termoelastycznej o gęstości 80kg/m3, a z drugiej strony 30 mm warstwą pianki wysokoelastycznej Kaltschaum o gęstości 40kg/m3.

Amerika Multipocet
Materac Amerika Multipocket
Sprężyny multipocet to sprężyny kieszeniowe z wysokogatunkowego drutu o małej średnicy w kształcie walca, umieszczone dodatkowo w specjalnych "kieszonkach" z tkaniny.
Dzięki temu możliwa jest niezależna praca każdej ze sprężyn. Materac zyskuje na elastyczności i bez trudu dopasowuje się do kształtu ciała śpiącego, a im większa liczba sprężyn tym lepsza sprężystość materaca i lepsze odwzorowanie kształtu ciała.
Materac Medivis Lux


Najwyższej jakości pianka termoelastyczna  o wysokości 3cm. Zmiana twardości materaca, pod wpływem temperatury naszego ciała pozwala na idealnie dostosowanie materaca do kształtu ciała śpiącej osoby.
Materac Medivis Lux


Pianka Kaltschaum
charakteryzuje sie wysoką elastycznością i doskonałą sprężystością punktową, jest zdecydowanie bardziej odporna na deformacje, odkształcenia. Zapewnia dobre podparcie ciała oraz doskonałą cyrkulację powietrza.

Materac Amerika Multipocket


Producent zaleca stelaż elastyczny z listew giętych, bez regulacji wysokości.Materac Amerika Multipocket


Materac dostępny jest w nowoczesnym pokrowcu Aqualite. Pokrowiec jest miły i delikatny w kontakcie ze skórą, odznacza się dużą wytrzymałością, dobrą odpornością na działanie światła i czynników chemicznych, jest odporny biologicznie, dobrze się pierze i szybko wysycha. Pokrowiec można zdjąć i wyprać.


  • wysokość materaca 19cm,
  • materac dwustronny,
  • 2 lata gwarancji,
  • produkt polski.

Napisz opinię

Materac Amerika Multipocket

Materac Amerika Multipocket

Amerika Multipocket jest nowoczesnym materacem zbudowanym ze sprężyn multipocket, które we właściwy sposób podpierają kręgosłup. Dla zwiększenia komfortu spania materac z jednej strony ma warstwę pianki termoelastycznej, z drugiej piankę wysokoelastyczną. Materac dwustronny. Całość w luksusowym niepikowanym pokrowcu Aqualite, jedwabiście miękkim i antyalergicznym.Zobacz więcej filmów YouTube.pl/KomfortSnu

Produkty powiązane