Materac Pocket H3

Materac kieszonkowy Pocket H3 to propozycja dla tych, którzy szukają twardszego i idealnie dopasowującego się do kształtu ciała materaca. Materac Pocket H3 występuje w  twardości H3. Dostępne rozmiary: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200. Możliwość zamówienia rozmiaru niestandardowego. Dostawa gratis.

Więcej szczegółów

M&K Foam Koło

994 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Rata już od: zł.

do 10 dni

gratis

Materac Pocket H3 łączy w sobie sprężyny kieszeniowe oraz pianki wysokoelastyczne o różnej twardości. Stosowane w materacu sprężyny są wykonane z wytrzymałego drutu i mają kształt walcowaty, dzięki czemu zapewniają cichą pracę. Każda ze sprężyn została umieszczona w oddzielnej kieszeni, co zapewnia lepszą amortyzację i możliwość niezależnej pracy wszystkich sprężyn.

Dzięki tym właściwościom materac jest dużo bardziej elastyczny i lepiej dopasowuje się do kształtu i ciężaru ciała. Zapewniają bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa, co umożliwia stosowanie ich przez osoby ze schorzeniami ortopedycznymi. Polecane są także dla wszystkich tych, którzy cenią komfort i wygodę, zarówno podczas snu, jak i wypoczynku.

Materac Pocet H3
obustronnie obłożony jest pianką wysokoelastyczną, z jednej strony o twardości H2 z drugiej H3.

Wkład materaca Pocket H3:
7 polowa sprężyna kieszeniowa o twardości H3 z wysokogatunkowego drutu, obłożona obustronnie przekładką tapicerską oraz z jednej strony 4 - centymetrową warstwą pianki wysokoelastycznej Kaltschaum o twardości H2(ok 40kg/m3) oraz z drugiej strony 4 - centymetrową warstwą pianki wysokoelastycznej Kaltschaum(40kg/m3) o twardości H3.

Materac Pocket H3


Materac Pocet
Zastosowane w materacu sprężyny są wykonane z wytrzymałego drutu i mają kształt walcowaty, dzięki czemu zapewniają cichą pracę. Każda ze sprężyn została umieszczona w oddzielnej kieszeni, co zapewnia lepszą amortyzację i możliwość niezależnej pracy wszystkich sprężyn. Zapewniają bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa, polecane są dla wszystkich tych, którzy cenią komfort i wygodę.

Materac Royal S


Siedem stref twardości pozwala na idealne dopasowanie do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy i zdrowy sen.

Materac Medivis Lux

Pianka Kaltschaum charakteryzuje sie wysoką elastycznością i doskonałą sprężystością punktową, jest zdecydowanie bardziej odporna na deformacje, odkształcenia. Zapewnia dobre podparcie ciała oraz doskonałą cyrkulację powietrza.


Materac Pocket


Wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack.Materac Pocket


Materac dostępny w pokrowcach z seri Exclusive z możliwością zdjęcia i wyprania.Aloe Vera - pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą 400g/m2. Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C. Pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie.

Anti-stress - pokrowiec niepikowany, który posiada zamek rozdzielcy umożliwiający zdjęcie pokrowca i wypranie go w temp. do 60°C. Bardzo dobrze odprowadza wilgoć, zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy, posiada doskonałe własności regulacji temperatury, materiał posiada powłokę antystresową, jest gładki i miły w dotyku.

Silver Lux - pokrowiec niepikowany, który posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C. Zapewnia znacznie lepsze odprowadzanie wilgoci niż tradycyjna bawełna, równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, a poprzez zastosowane jony srebra pokrowiec posiada własności antygrzybiczne i antybakteryjne.

Wysokość materaca: ok. 22 cm

Twardość: materac twardy H3


Gwarancja: 2 lata

Sposób pakowania: na płasko

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm oraz inne wymiary na życzenie klienta, także ponad 2 metry

Napisz opinię

Materac Pocket H3

Materac Pocket H3

Materac kieszonkowy Pocket H3 to propozycja dla tych, którzy szukają twardszego i idealnie dopasowującego się do kształtu ciała materaca. Materac Pocket H3 występuje w  twardości H3. Dostępne rozmiary: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200. Możliwość zamówienia rozmiaru niestandardowego. Dostawa gratis.

Produkty powiązane