tel. 52 349 33 70 email
  • Wyprzedaż!
  • -25%
Materac Sultan Latex
  • Materac Sultan Latex

Materac Sultan Latex 90x200 ekspozycyjny

Stan idealny, z ekspozycji sklepu.

Materac Sultan Latex to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich szukających twardszego i elastycznego podparcia. Materac z atestem medycznym, wykonany z siedmiostrefowego antyalergicznego lateksu. Doskonały dla alergików! Materac Sultan Latex dostępny w rozmiarach: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200x200cm. Możliwość wykonania materaca na wymiar. Dostawa gratis!

Producent
Rozmiar materaca
1 217 zł
Cena: 913 zł Zniżka 25%
Dostępność od ręki
  Dostawa GRATIS!

Darmowa dostawa na terenie całego kraju

Materac Sultan Latex posiada atest wyrobu medycznego, jego wkład to siedmiostrefowa płyta perforowanego, naturalnego lateksu, gwarantującego bezpieczeństwo przed rozwojem szkodliwych mikroorganizmów. Jednocześnie jest to materac bardzo sprężysty i elastyczny, o dużej wytrzymałości na odkształcenia podczas użytkowania.

Materac Sultan Latex dostępny w pokrowcu BAMBOO, który doskonale absorbuje wilgoć i pozostawia suche, i higieniczne środowisko snu. Obustronne pikowanie pokrowca pianką Supersoft, czyni materac jeszcze bardziej komfortowym w użytkowaniu.

Materac Sultan Latex zbudowany jest z przewiewnej płyty lateksu, ze specjalnymi otworami oraz siedmioma strefami komfortu.Materac Sultan Latex


  • odpowiedni dla alergików,
  • odporny na odkształcenia,
  • materac średnio twardy,
  • zalecany stelaż elastyczny,
  • obciążenie ortopedyczne - do 130 kg,
  • wysokość - 18 cm,
Sultan Latex

Produkt pochodzenia naturalnego, wykonany z mleczka kauczukowego. Zawdzięcza temu swoje wyjątkowe walory użytkowe, wysoką elastyczność, sprężystość, odporność na odkształcenia oraz zdolność zachowania swoich właściwości przez długi okres czasu użytkowania. LATEKS posiada doskonałą wentylację dzięki dużej ilości otworków umieszczonych w strukturze. Materace lateksowe idealnie dopasowują się do kształtu ciała w każdym położeniu i zapewniają przyjemny komfort snu. Zaleca się stosowanie tego materaca na stelażu elastycznym.


 Materac Thermo Silver Salonsnu.pl


Materac przebadany pod kontem ortopedycznym, posiada polski atest medyczny.Materac Thermo Silver Salonsnu.pl
Budowa materaca pozwala na idealne dopasowanie materaca do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy i zdrowy sen.

Materac Salonsnu.pl
Zalecany stelaż z listew elastycznych. Materac można używać na stelażu z regulacją manualną lub elektryczną.


Materac Salonsnu.pl
Materac posiada 6 lat gwarancji na wnętrze.Materac salonsnu.plPokrowiec BAMBOO – To tkanina wykonana z naturalnego włókna bambusowego, bawełny i poliestru. Ten nowo powstały materiał jest przyjazny dla środowiska i posiada znakomite właściwości. Jest jedwabiście miękki i przyjemny w dotyku. BAMBOO w naturalny sposób izoluje mikroorganizmy. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 60°C.
Wysokość materaca: ok. 18 cm

Gwarancja: 6 lat,

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 / 200 cm, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.

mat_m_lat_sl_90x200
chat Komentarze (0)