tel. 52 349 33 70 email
  • -18%
Materac Toruń Hybrid
  • Materac Toruń Hybrid

Materac Toruń Hybrid

Promocja! Materac Toruń Hybrid  to doskonałe połączenie nowoczesnych sprężyn o małej średnicy z warstwami komfortowej pianki. Najważniejsze zalety materaca to duża elastyczność oraz idealne dopasowanie i podparcie ciała śpiącej osoby.  Materac jest średnio twardy i posiada doskonałe właściwości ortopedyczne. Materac Toruń Hybrid  dostępny jest w pokrowcu Thermo Balans, który odpowiada za komfort termiczny podczas snu.

Marka
Rozmiar materaca
2 701 zł
2 215 zł Zniżka 18%
Termin realizacji update do 14 dni

Toruń Hybrid to to materac z kolekcji „Komfort CITY”. Łączący w sobie dwie najlepsze technologie: dopasowanie i szybkość reakcji sprężyn multipocket oraz komfort i indywidualne podparcie pianek.
materac Toruń Hybrid www.salonsnu.pl
materac Toruń hybrid www.salonsnu.pl

W podstawie materaca Toruń Hybrid została zastosowana specjalna tzw. zimna pianka wysokoelastyczna o podwyższonej twardości 28kg/m. Jest ona bardzo wytrzymała, przewiewna i stanowi stabilną podstawę całego materaca. Następną warstwą są sprężyny Multipocket, dzięki temu że każda sprężynka jest w osobnej kieszonce i nie są połączone ze sobą, możliwa jest niezależna praca każdej ze sprężyn, a duża ilość oraz mała średnica sprawia że materac zyskuje na elastyczności i bez trudu dopasowuje się do kształtu ciała śpiącego.

Na sprężynach znajduje się wysokoelastyczna piana Biogreen H3 o gęstości 40kg/m która daje większą elastyczność. Ekstrakt z aloesu, zawarty w pianie Biogreen, w naturalny sposób likwiduje roztocza i bakterie, dbając jednocześnie o spokojny i komfortowy sen. Górną warstwę materaca stanowi pianka termoelastyczna Visco o gęstości 50kg/m, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i w znacznym stopniu redukuje nacisk.

Materac Toruń Hybrid dostępny jest w pokrowcu Thermo Balance, który wykonany jest z innowacyjnej tkaniny przyjemnej w dotyku. Inteligentne włókna tkaniny, wykazują właściwości zarezerwowane dotychczas dla skóry człowieka. W momencie, gdy wzrasta temperatura, struktura tkaniny otwiera się , absorbując w ten sposób wydzielaną przez ludzkie ciało wilgoć i temperaturę. Pokrowiec daje nam przyjemne poczucie świeżości oraz wysoką higieniczność.

Wyjątkowe cechy materaca Toruń Hybrid: sprężystość i elastyczność, idealne dopasowanie, właściwości ortopedyczne oraz antyalergiczne, doskonały pokrowiec Thermo Balance.

Wysokość: 28cm,

Twardość: średnia,

Pokrowiec: Thermo Balance,

Producent: Materasso,

Gwarancja: 6 lat

Istnieje możliwość wykonania go w rozmiarach nietypowych, także na długość 210 lub 220 cm.

m_kie_tor_hyb_90x200
Typ
Materac
chat Komentarze (0)