Materac Curem .zip

Materac Curem.zip stosuje hybrydowe rozwiązanie, połączenie najlepszych cech systemu sprężyn multipocket oraz technologicznie zaawansowanych pianek Serene i Fusion. Strefy ze sprężynami zapewniają fenomenalne wsparcie całego ciała, pianka Serene gwarantuje idealne dopasowanie do sylwetki, zmniejszenie uczucia nacisku oraz termoregulacji.
Dostępne rozmiary: 80, 90, 120, 140,160, 180/ 200cm.


Więcej szczegółów

Curem

3 589 zł

do 3 tygodni

gratis

zł.

Materac Curem .zip stosuje hybrydowe rozwiązanie, to połączenie najlepszych cech systemu sprężyn multipocket oraz technologicznie zaawansowanych pianek Serene i Fusion. Strefy ze sprężynami zapewniają fenomenalne wsparcie oraz zbalansowaną dystrybucję ciężaru ciała. Niezależna praca każdej sprężyny w systemie Multipocket zapewnia więcej punktów podparcia na całej powierzchni materaca.

Górna warstwa wykonana z pianki Serene gwarantuje idealne dopasowanie do sylwetki, zmniejszenie uczucia nacisku, a w konsekwencji przekłada się na ogólne poczucie komfortu i miękkości. Wyróżniająca się zaleta materaca .zip kryje się w jego fenomenalnych właściwościach termoregulacji, pochłaniania ciepła oraz wilgoci. Taki efekt udało się uzyskać dzięki zastosowaniu innowacyjnych na skalę światową, otworów w bokach materaca.

Wyprofilowana i nacięta pianka Fusion, zabudowuje kieszenie ze sprężynami multipocket.

Termoregulację wspomaga dodatkowo pokrowiec Zeo Case. Wyposażony w przewiewną wielowarstwową taśmę 3D, umieszczoną także na spodzie materaca, w połączeniu z bocznymi otworami, zapewnia wentylację na najwyższym poziomie.

Wkład materaca Curem .zip:(6.)3cm pianki Serene, (5.)pianka Fusion 4cm, (4.)sprężyna multipocket, (3) nnowacyjne otwory w bokach materaca (2)pianka konwencjonalna 2cm- spód materaca, (1) pokrowiec Zeo Case.

 Curem .zip

 

Materac Curem .exe Pianka Serene to rewolucyjne połączenie technologii memory foam i pianek konwencjonalnych o wysokiej gęstości. Serene to miękkość  i otulenie oraz wsparcie i elastyczność zawarte w jednej rewolucyjnej warstwie. Te i pozostałe właściwości pianki osiągnięto dzięki zastosowaniu Supportive Air Technology. SAT to miliony połączonych ze sobą mikrokapsułek. Na skutek obciążenia, każda z nich reaguje niezależnie. Kapsułki indywidualnie wypuszczają nadmiar powietrza i optymalizują siłę zwrotnego nacisku. Badania pokazują, że Serene znacznie skuteczniej redukuje nacisk, który generują plecy i biodra. Zmniejszenie obciążenia w sferach wymagających kluczowego podparcia wpływa na odczuwalny podczas leżenia komfort, niweluje nadmiarowe ruchy ciała, i zapewnia spokojny zdrowy sen.
Materac Curem .exe


Pianka Fusion.
Pianka hybrydowa, łącząca najlepsze cechy pianek konwencjonalnych i wysokoelastycznych. Najnowsza w swojej klasie. Stworzona z wysokiej jakości materiałów jest bardzo wytrzymała i nie traci swojej struktury w warunkach podwyższonej wilgotności. Dzięki wysokiemu poziomowi elastyczności, daje duże poczucie komfortu. Kształt i głębokość nacięć wpływają na twardość materaca.Materac Curem .exe
Sprężyna multipocket. Niezależna praca każdej sprężyny w systemie Multipocket zapewnia więcej punktów podparcia na całej powierzchni materaca.


Materac Curem .zip
W hybrydowym modelu zip. – 7 stref uzyskano stosując sprężynowy system multipocket. Ergonomiczne ustawienie ciała to jeden z kluczowych elementów zdrowego snu i warunek skutecznej regeneracji. Taki podział pozwala na prawidłowe całościowe ułożenie kręgosłupa podczas snu. Ciało utrzymuje prawidłową naturalną pozycję, niezależnie od ulubionego sposobu układania się do snu: na plecach, na boku czy na brzuchu. Dzięki temu, optymalnie wsparte mięśnie mogą swobodnie wypoczywać.Materac Curem .exe
Materac pobiera zimniejsze powietrze z zewnątrz a termoregulacyjne właściwości pianek utrzymują stabilną temperaturę całego systemu. Ta swobodna cyrkulacja zapewnia przyjemny, suchy mikroklimat przez całą noc. Termoregulacyjne właściwości w modelu hybrydowym .zip, zwiększono dzięki zastosowaniu innowacyjnych na skalę światową otworów wentylacyjnych.


Materac Curem .exe


20 lat gwarancji.Materac Curem .exe

Pokrowiec Zeo Case, antybakteryjny, bardzo wytrzymały. Przewiewny pokrowiec Zeo Case wyposażono w oddychającą taśmę 3D, którą pokryto również spód materaca. Nadmiar ciepła generowanego podczas snu, może swobodnie wydostawać się poza materac. Pokrowiec łatwo utrzymać w czyśtości, dzięki możliwości prania w 40 stopni C.


Wysokość materaca:
ok.26cm
Gwaranca: 20 lat
Twardość: 9/10 (materac twardy)
Dostępne rozmiary: 80, 90, 140, 160, 180 / 200 cm

Oceń 
2019-08-23

świetny produkt

Polecam każdemu, kto lubi spać, naprawdę. Wreszcie się budzę zregenerowana, nie pocę się jak kiedyś i mimo nadwagi nie mam wrażenia, że łóżko mnie pochłania (wiwat sprężyny!).

  Oceń 
  2019-08-11

  ok

  Jeśli chodzi wygodę to ten materac jest na prawdę komfortowy. Ma sporo warstw ale jest przy tym bardzo elastyczny. Z czystym suieniem polecam.

   Oceń 
   2019-07-05

   Ekstra

   Jeśli chodzi o termoregulację tego materaca to taka technologia jest naprawdę rzadko spotykana i faktycznie nawet jeśli w powietrze jest bardzo wilgotne to materac dalej pozostanie nietknięty i nie ma ryzyka, że zajmie się pleśnią. Poza tym jest też bardzo wygodny.

    Oceń 
    2019-06-03

    Przyjemny materac

    Faktycznie, wszystko co jest tutaj napisane jest prawdą. Testuje materac od 3 tygodni ale już się na nim na tyle poznałem, że mogę z czystym sumieniem potwierdzić, że da się na nim solidnie wyspać. Sporo ma tych udziwnień ale w tym przypadku działa to tylko na korzyść. Bardzo wygodny

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     Materac Curem .zip

     Materac Curem .zip

     Materac Curem.zip stosuje hybrydowe rozwiązanie, połączenie najlepszych cech systemu sprężyn multipocket oraz technologicznie zaawansowanych pianek Serene i Fusion. Strefy ze sprężynami zapewniają fenomenalne wsparcie całego ciała, pianka Serene gwarantuje idealne dopasowanie do sylwetki, zmniejszenie uczucia nacisku oraz termoregulacji.
     Dostępne rozmiary: 80, 90, 120, 140,160, 180/ 200cm.


     Produkty powiązane