Wyprzedaż! Materac Tempur Original Luxe 180x200

Nowy materac z magazynu.
Materac Tempur Original LUXE
to najwyższy materac z kolekcji Original pozwalający odczuć wyjątkowy komfort i niezrównane podparcie. Idealny dla tych, którzy preferują twardsze materace. Materac Tempur Original Luxe wykorzystuje oryginalny materiał TEMPUR® - przełomową technologię pochodzącą z NASA.

Więcej szczegółów

Tempur

11 564 zł

15 418 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Rata już od: zł.

od ręki

Ostatnie egzemplarze!

gratis

Tempur Original


Nowość! Materac Tempur Original LUXE to najwyższy materac z kolekcji Original pozwalający odczuć wyjątkowy komfort i niezrównane podparcie. Idealny dla tych, którzy preferują twardsze materace. Materac Tempur Original Luxe wykorzystuje oryginalny materiał TEMPUR® - przełomową technologię pochodzącą z NASA.


Materac Tempur Original LUXE
zbudowany jest z trzech warstw: warstwa podstawowa 2x8cm DuraBase, 9cm warstwa wspierająca zapewniająca optymalny komfort użytkowania oraz z warstwy komfortowej 5cm .

tempur_2017_original_luxe___warstwy.jpg


Tempur kolekcja Contour


Kolekcja TEMPUR® Original
zapewnia efekt TEMPUR w czystej postaci:
prawdziwy komfort i odpowiednie podparcie dla całego ciała.
Kolekcja Original charakteryzuje się stopniowym dopasowywaniem się do kształtu ciała. Przy pierwszym kontakcie materac stopniowo zapada się, aby równomiernie ułożyć ciężar ciała.


Tempur


Materiał TEMPUR®, przełomowy materiał termoelastyczny został po raz pierwszy użyty przez NASA, by wspierać i chronić astronautów podczas startu w kosmos.Kosmiczna technologia zastosowana przy ich produkcji pozwala Ci osiągnąć
prawdziwy stan nieważkości.Materac Tempur Salonsnu.pl


Zaprojektowaliśmy materiał TEMPUR® , by idealnie podpierał, otulał oraz dostosowywał się do Twojego kształtu ciała i wagi, przy typowej temperaturze panującej w sypialni. Jakąkolwiek pozycję snu uznajesz za najwygodniejszą, TEMPUR® dopasuje się do Ciebie.

Materac Tempur salonsnu.plWarstwa komfortowa "Miękki Dotyk" to materiał Tempur o zwiększonej miękkości. Zapewnia on wyższy komfort wierzchniej warstwy i lepsze dopasowanie do ciała.


Materac Tempur salonsnu.pl


Materiał TEMPUR® reaguje na ciepło, wagę i kształt ciała, aby zapewnić indywidualny komfort i podparcie. Niezależnie od tego, jaką pozycję uznajesz za najwygodniejszą, materiał ten dopasowuje się do Ciebie,
dając podparcie jakiego potrzebujesz
Tempur Contour LuxeMaterac może być używany na regulowanym stelażu.
Tempur 10 lat gwarancjiTrwałość potwierdzona pełną 10 letnią gwarancją.
Technologia&nbspCoolTouch™ Chłodny w dotyku

Technologia CoolTouch™ Chłodny w dotyku materiał pomoże Ci odprowadzić nadmiar ciepła dla zapewnienia komfortu podczas snu.


Pokrowiec materaca Tempur Contour Luxe


Pokrowiec QuickRefresh™ jest miękki, jasny i elegancki. Opracowany przez dział projektowy, przy współudziale globalnych liderów wzornictwa IDEO, pokrowiec ten idealnie współgra z materiałem TEMPUR®.
Pokrowiec można łatwo odpiąć i wyprać, by zapewnić sobie świeżość podczas snu.


Korzyści z zakupu materaca Tempur Original Luxe:

 • Precyzyjnie dopasowane do ciała i podparcie dla indywidualnego komfortu.
 • Redukcję nacisku, a w rezultacie mniej przewracania się z boku na bok.
 • Brak przenoszenia drgań, co pozwala na niezakłócony sen dwóch osób.
 • Długotrwałe, równomierne podparcie.
 • Łatwość użytkowania: nie trzeba odwracać materaców, a większość pokrowców można zdjąć i wyprać
 • Pokrowce z materiałów zgodnych ze standardem Oeko-Tex®100, co oznacza, że były testowane na obecność szkodliwych substancji.
 • Pokrowiec QuickRefresh™ można łatwo odpiąć i wyprać.
 • wysokość aż 30cm
 • 10 lat pełnej gwarancji
Napisz opinię

Wyprzedaż! Materac Tempur Original Luxe 180x200

Wyprzedaż! Materac Tempur Original Luxe 180x200

Nowy materac z magazynu.
Materac Tempur Original LUXE
to najwyższy materac z kolekcji Original pozwalający odczuć wyjątkowy komfort i niezrównane podparcie. Idealny dla tych, którzy preferują twardsze materace. Materac Tempur Original Luxe wykorzystuje oryginalny materiał TEMPUR® - przełomową technologię pochodzącą z NASA.

 • W naszym sklepie wysyłka towaru jest GRATIS.

 • Produkty oznaczone jako dostępne "od ręki" wysyłamy w dniu zamówienia, jeśli są zamówione do godz. 14.00 przy opcji płatności za pobraniem lub szybki przelew.Inne produkty po zaksięgowaniu przelewu i zgodnie z czasem realizacji podanym przy rozmiarze.

 • Po zaksięgowaniu wpłaty lub przy płatności "za pobraniem" kurier dostarcza nadany towar w ciągu 1-2 dni roboczych. Większe materace mogą być dostarczone kilka dni dłużej ze względu na wysyłkę bezpieczniejszym transportem własnym.

 • Mniejsze paczki kurier dostarcza pod drzwi, większe pod dom. Istnieje możliwość zamówienia usługi wniesienia i montażu produktów. W tym celu należy uzgodnić to przed złożeniem zamówienia pod nr tel. 52 335 79 34 w dziale realizacji zamówień.