tel. 52 349 33 70 email
Materac TEMPUR® Firm Luxe CoolTouch
  • Materac TEMPUR® Firm Luxe CoolTouch
  • Materac TEMPUR® Firm Luxe CoolTouch

Materac TEMPUR Firm Luxe CoolTouch

Materac TEMPUR® Firm Luxe CoolTouch zaprojektowany z najlepszym stabilnym oraz najtwardszym odczuciem z całej kolekcji. Najwyższy materac z kolekcji Firm to, aż 30 cm, pozwalający odczuć wyjątkowy komfort i niezrównane podparcie. Idealny dla tych, którzy preferują twardsze materace z zachowaniem wyjątkowego komfortu.

Zadzwoń i dowiedz się więcej ☎️ 506 626 678

Zobacz też: Wyprzedaż! Materac TEMPUR Firm Luxe CoolTouch 160x200 cm z ekspozycji >>

Marka
Rozmiar materaca
9 041 zł
Termin realizacji update do 10 tyg.
łóżko trunk za 1100 zł do materaców TEMPUR

Materac TEMPUR® Firm Luxe CoolTouchMaterac TEMPUR® Firm Luxe to najwyższy materac z kolekcji - 30 cm. Dzięki dodatkowej warstwie najbardziej zaawansowanego materiału wspierającego TEMPUR® Extra Firm Support, zapewnia bezkompromisowe wsparcie i najwyższy komfort, dając ciału długotrwałe oparcie i redukcję nacisku. Materiał TEMPUR® dopasowuje się do kształtu Twojego ciała i podpiera w najbardziej komfortowej pozycji, redukując przy tym nacisk, który może prowadzić do uciążliwego przewracania się z boku na bok.

Najnowsza kolekcja TEMPUR® Firm, zawiera materiał TEMPUR® Extra Firm Support, który ma za zadanie zapewnić najwyższy komfort i twarde odczucie. Materiał TEMPUR® Extra Firm Support, to dzięki, niemu możesz doświadczyć pierwotnego odczucia TEMPUR®, odkrytego na nowo, dla głębokiego snu.

Z uwagi na najwyższą warstwę komfortową w górnej części, materac TEMPUR® Firm Luxe zapewnia najbardziej odczuwalne dopasowanie do ciała w porównaniu do modelu Firm Elite.

Materac TEMPUR® Firm Luxe CoolTouch - pokrowiec

Materiał TEMPUR® reaguje na ciepło, wagę i kształt ciała, aby zapewnić indywidualny komfort i podparcie. Niezależnie od tego, jaką pozycję uznajesz za najwygodniejszą, materiał ten dopasowuje się do Ciebie, dając podparcie jakiego potrzebujesz.

Materiał TEMPUR® Extra Firm Support to najbardziej zaawansowany materiał, odpowiadający za niezrównany komfort i twarde podparcie. Warstwa stabilnej piany znajdująca się zaraz pod wierzchnią warstwą materiału TEMPUR.

Wyjątkowa redukcja drgań, materiał TEMPUR® absorbuje ruch – dzięki temu Ty i druga osoba nie będziecie sobie przeszkadzać podczas snu. Redukcja drgań mierzona jest poprzez odbicie – im mniejsze,tym lepiej. Dla TEMPUR® ta wysokość to mniej niż 3%.

Materace TEMPUR® zapewniają maksymalną redukcję nacisku, gdyż zbudowany jest z otwartych komórek, które pochłaniają i równomiernie rozkładają ciężar Twojego ciała oraz zwiększają odczuwalny komfort.

Pokrowiec Materac TEMPUR® Firm Luxe CoolTouch

Pokrowiec QuickRefresh™ jest miękki, jasny i elegancki. Opracowany przez dział projektowy, przy współudziale globalnych liderów wzornictwa IDEO, pokrowiec ten idealnie współgra z materiałem TEMPUR®. Nowoczesny pokrowiec o geometrycznym wzorze, który można łatwo odpiąć od materaca i wyprać, by zapewnić sobie świeżość podczas snu (dostępny tylko w modelach Elite, Luxe).

Technologia CoolTouch™ - chłodny w dotyku materiał pokrowca pomoże Ci odprowadzić nadmiar ciepła dla zapewnienia komfortu podczas snu. Dodatkowa, specjalna warstwa materiału z technologią CoolTouch™ umieszczona jest pod odpinaną częścią pokrowca i zastosowana wyłącznie w modelach Luxe.Informacje:

  •         Pokrowce z materiałów zgodnych ze standardem Oeko-Tex®100, co oznacza, że były testowane na obecność szkodliwych substancji,
  •         materac może być używany na regulowanym stelażu,
  •         wysokość aż 30 cm,
  •         elegancki czarny design w dolnej części pokrowca,
  •         10 lat pełnej gwarancji na materac,
  •         2 lata gwarancji na pokrowiec.

Niektóre elementy graficzne ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu.
Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione.

te_m_ter_co_lx_80x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
30 cm
EAN13
83105304
chat Komentarze (1)
Ocena