tel. 52 349 33 70 email
  • Wyprzedaż!
  • -15%
Materac TEMPUR Hybrid Supreme
  • Materac TEMPUR Hybrid Supreme
  • Materac TEMPUR Hybrid Supreme

OUTLET! Materac TEMPUR Hybrid Supreme 90x200 cm

Materac nowy z magazynu, limitowana edycja, pełna gwarancja.
Materac TEMPUR® Hybrid Supreme to najniższy model z rodziny TEMPUR® Hybrid, pozwalający odczuć idealne dopasowanie, wysoką sprężystość i niezwykłą przewiewność. Materac TEMPUR® Hybrid Supreme to hybrydowa innowacja w dziedzinie snu, łącząca zaawansowany materiał TEMPUR® i elastyczność mikro sprężyn Precision™. Materac zapewnia nieco twardsze odczucie od materaca TEMPUR® Hybrid Elite. Zastosowany materiał TEMPUR® redukujący drgania uwolni Cię od ruchu partnera zapewniając, nieprzerwany, odprężający sen.
Masz pytanie? Zadzwoń ☎️ 506 626 678

Marka
Rozmiar materaca
6 520 zł
5 542 zł Zniżka 15%
Termin realizacji update od ręki
https://salonsnu.pl/content/61-zapisz-sie-do-newslettera

Materac TEMPUR Hybrid Supreme

Materac TEMPUR® Hybrid Supreme to najniższy i najtwardszy materac z kolekcji TEMPUR® Hybrid. To idealna propozycja nieco twardszego materaca, dla tych, którzy nie chcą rezygnować z tradycyjnego odczucia materaca sprężynowego, ale też pragną komfortu jaki daje piana czyli zaawansowany materiał TEMPUR® .

Zaawansowany materiał TEMPUR® nie stwarza punktów nacisku, dzięki czemu mięśnie rozluźniają się i poprawia się krążenie krwi. Warstwa mikro sprężyn Precision™ podpiera i reaguje na Twój ruch. Na tym materacu nie poczujesz się skrępowany, idealnie dopasuje się on do każdej pozycji leżenia, a Twój kręgosłup zawsze będzie ułożony prawidłowo.


materac tempur hybrid supreme


Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Materiał ten zmniejsza twardość pod wpływem nacisku dzięki czemu zapewnia idealne ułożenie kręgosłupa, ale co ważne nie wywiera nacisku zwrotnego. W ten sposób idealnie odciąża mięśnie całego ciała.


Materac bez problemu może być używany na stelażu elektrycznym.Mikro sprężyny Precision™ Gięte na zimno 7 zwojowe sprężyny kieszeniowe dają podparcie podczas snu. W połączeniu z materiałem TEMPUR® zapewniają indywidualne dopasowane oraz szybką reakcję na ruch. Zastosowana sprężyna o średnicy 45 mm i wysokości 10 cm gwarantuje odpowiednią sztywność i niezależność pracy.
Materac TEMPUR® Hybrid Supreme bez problemu może być używany na stelażu elektrycznym.


Limitowany Pokrowiec - jasny, niezwykle elegancki, przyjemny oraz miękki w dotyku, idealnie współgra z materiałem TEMPUR®. Pokrowiec można łatwo odpiąć i wyprać, by zapewnić sobie świeżość podczas snu.

Informacje:

  • 10 lat pełnej gwarancji na materac,
  • 2 lata gwarancji na pokrowiec,
  • wysokość 21 cm,
  • nadaje się do stelaży regulowanych,
  • materac hybrydowy
Niektóre elementy graficzne ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu.
Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione
tem_m_kie_hSup_90x200
Typ
Materac
Gwarancja
10 lat
Wysokość
21 cm
EAN13
83101743
chat Komentarze (0)