tel. 52 349 33 70 email
  • Wyprzedaż!
  • -23%
Materac Tempur Original 19
  • Materac Tempur Original 19

OUTLET! Materac Tempur Original 19 180x200 cm

Wyprzedaż magazynowa! Materac nowy, pełna gwarancja.
Materac TEMPUR® Original 19 to najniższy model z rodziny TEMPUR® Original, prawdziwa klasyka, pozwalający odczuć wyjątkowy komfort i niezrównane podparcie. Materac TEMPUR® Original 19 jako pierwszy to najchętniej i najczęściej kupowany materac z rodziny TEMPUR®. Materac zapewnia nieco twardsze odczucie od materaca TEMPUR® Original Supreme 21. Gwarantuje najlepsze zalety materiału TEMPUR®, redukcję nacisku oraz zdrowe, komfortowe podparcie. Pozwól sobie poczuć efekt TEMPUR® w najwyższej postaci.
Masz pytanie? Zadzwoń ☎️ 506 626 678

Marka
Rozmiar materaca
10 398 zł
8 006 zł Zniżka 23%
Termin realizacji update od ręki
https://salonsnu.pl/content/61-zapisz-sie-do-newslettera łóżko trunk za 1100 zł do materaców TEMPUR

materac tempur original 19

Materac Tempur Original 19 jest idealny dla tych, którzy preferują twardsze materace. Produkty z tej kolekcji występują w różnych wysokościach oraz oferują różne doznania. Są dostępne w wielu rozmiarach i mogą być używane na regulowanych stelażach. Pozwól sobie poczuć efekt TEMPUR® w najwyższej postaci.

Kolekcja Tempur Original 19 dostępna w limitowanej wersji eleganckiego pokrowca.

materac tempur original 19

Materiał TEMPUR® reaguje na ciepło, wagę i kształt ciała, aby zapewnić indywidualny komfort i podparcie. Niezależnie od tego, jaką pozycję uznajesz za najwygodniejszą, materiał ten dopasowuje się do Ciebie, dając podparcie jakiego potrzebujesz.


Wyjątkowa redukcja drgań, materiał TEMPUR® absorbuje ruch – dzięki temu Ty i druga osoba nie będziecie sobie przeszkadzać podczas snu. Redukcja drgań mierzona jest poprzez odbicie – im mniejsze, tym lepiej. Dla TEMPUR® ta wysokość to mniej niż 3%.


Materace TEMPUR® zapewniają maksymalną redukcje nacisku. Materiał
TEMPUR® zbudowany jest z otwartych komórek, które pochłaniają i równomiernie rozkładają ciężar Twojego ciała oraz zwiększają odczuwalny komfort.


Limitowany Pokrowiec Double Jersey White - jasny, niezwykle elegancki, przyjemny oraz miękki w dotyku, idealnie współgra z materiałem TEMPUR®. Pokrowiec można łatwo odpiąć i wyprać, by zapewnić sobie świeżość podczas snu.

Informacje:

  • Pokrowce z materiałów zgodnych ze standardem Oeko-Tex®100, co oznacza, że były testowane na obecność szkodliwych substancji,
  • wysokość 19 cm,
  • 15 lat gwarancji na materac (pro-rata),
  • 2 lata gwarancji na pokrowiec.Niektóre elementy graficzne ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu.
Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione
tem_m_ter_orig19_180x200
Typ
Materac
Gwarancja
10 lat
Wysokość
19 cm
EAN13
83103542
chat Komentarze (0)