tel. 52 349 33 70 email
  • Wyprzedaż!
  • -30%
Materac TEMPUR Hybrid Luxe 30
  • Materac TEMPUR Hybrid Luxe 30

Wyprzedaż! Materac TEMPUR Hybrid Luxe 30 90x200 cm z ekspozycji

Materac z ekspozycji sklepu, delikatnie spilingowany pokrowiec, pełna gwarancja!
Materac TEMPUR Hybrid Luxe 30 to najnowsza innowacja w dziedzinie spania. Poznaj korzyści płynące z hybrydowego zastosowania materiału TEMPUR w połączeniu z podwójną warstwą czułych sprężyn. Idealne dopasowanie, wysoka sprężystość i niezwykła przewiewność to podstawowe zalety tej nowoczesnej technologii.

Zadzwoń i dowiedz się więcej  ☎️ 506 626 678

Marka
Rozmiar materaca
9 064 zł
6 345 zł Zniżka 30%
Termin realizacji update od ręki
łóżko trunk za 1100 zł do materaców TEMPUR

hyb-lux.png

Materac TEMPUR® Hybrid Luxe 30 to połączenie unikalnego materiału TEMPUR® ze sprężyną Micro Precision. Wyjątkowość tego materaca polega na zastosowaniu dwóch warstw sprężyn, co nadaje większej sprężystości. Jest to zarazem najbardziej przewiewny ze wszystkich materaców TEMPUR®.

Materiał TEMPUR® o zwiększonej twardości, zastosowany w górnej części materaca, dopasowując się do ciała nie stwarza punktów nacisku, co odciąża mięśnie i poprawia przepływ krwi. Spraw, żeby każda noc przynosiła Ci odpoczynek i regenerację.

Pomimo zastosowania podwójnych, bardzo czułych sprężyn materac TEMPUR® Hybrid Luxe wydaje się nieco twardszy od niższego modelu Hybrid Elite 25. Osoby śpiące na nim mają łatwość poruszania się, idealne dopasowanie do ciała i wysoką przewiewność.

materac tempur Hybrid Luxe 30 budowa

Sprężyny Micro Precision™
Gięte na zimno sprężyny kieszeniowe dają podparcie podczas snu. W połączeniu z materiałem TEMPUR zapewniają indywidualne dopasowane oraz szybką reakcję na ruch. Zastosowana 7 zwojowa sprężyna o średnicy 45mm i wysokości 10 cm gwarantuje odpowiednią sztywność.


Wyjątkowa redukcja drgań.
Materiał TEMPUR® absorbuje ruch – dzięki temu Ty i druga osoba nie będziecie sobie przeszkadzać podczas snu. Redukcja drgań mierzona jest poprzez odbicie – im mniejsze,tym lepiej. Dla TEMPUR® ta wysokość to mniej niż 3%.

Materace TEMPUR® zapewniają maksymalną redukcje nacisku. Materiał Tempur zbudowany jest z otwartych komórek, które pochłaniają i równomiernie rozkładają ciężar Twojego ciała oraz zwiększają odczuwalny komfort.


Tempur_2017_materac___Hybrid_Elite_3.jpg

Pokrowiec QuickRefresh™
Stylowy pokrowiec o geometrycznym wzorze można łatwo zdjąć do prania. Możesz odpiąć tylko górną, szybkoschnącą część pokrowca i wyprać nawet przy każdej zmianie pościeli, by zapewnić świeżość podczas snu. 

Technologia CoolTouch™
Chłodny w dotyku materiał pokrowca pomoże Ci odprowadzić nadmiar ciepła dla zapewnienia komfortu podczas snu. Dodatkowa, specjalna warstwa materiału z technologią CoolTouch™ umieszczona jest pod odpinaną częścią pokrowca i zastosowana wyłącznie w modelach
Luxe.
Informacje:

  • 10 lat pełnej gwarancji na materac,
  • 2 lata gwarancji na pokrowiec,
  • wysokość materaca 30 cm
  • materac można stosować na stelażach elektrycznych
  • unikalna budowa z podwójną sprężyną

Niektóre elementy graficzne ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu.
Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione
tem_m_kie_hlu30_90x200
Typ
Materac
Gwarancja
10 lat
Wysokość
30 cm
EAN13
83101580
chat Komentarze (0)