tel. 52 349 33 70 email
  • Wyprzedaż!
  • Rabat! -35%
OUTLET! Materac TEMPUR Hybrid Elite 25 160x200 cm z magazynu
  • OUTLET! Materac TEMPUR Hybrid Elite 25 160x200 cm z magazynu

Wyprzedaż! Materac TEMPUR Hybrid Elite 25 160x200 cm z ekspozycji

Wyprzedaż! Materac z ekspozycji, w idealnym stanie, pełna gwarancja!
Materac TEMPUR Hybrid Elite 25 to hybrydowa innowacja w dziedzinie snu łącząca zaawansowany materiał TEMPUR® i elastyczność mikro sprężyn Precision™. Idealne dopasowanie, wysoka sprężystość i niezwykła przewiewność to podstawowe zalety tej nowoczesnej technologii.
Masz pytanie? Zadzwoń ☎️ 506 626 678

Marka
Rozmiar materaca
13 546 zł
8 805 zł Zniżka 35%
Termin realizacji update od ręki
łóżko trunk za 1100 zł do materaców TEMPUR

Materac TEMPUR Hybrid Elite 25

Materac TEMPUR® Hybrid Elite 25 to najbardziej innowacyjny model materaca z kolekcji TEMPUR®. Zaawansowany materiał TEMPUR® nie stwarza punktów nacisku, dzięki czemu mięśnie rozluźniają się i poprawia się krążenie krwi. Warstwa mikro sprężyn Precision™ podpiera i reaguje na Twój ruch. Na tym materacu nie poczujesz się skrępowany, idealnie dopasuje się on do każdej pozycji leżenia, a Twój kręgosłup zawsze będzie ułożony prawidłowo.

Materac TEMPUR® Hybrid Elite 25 to propozycja średniej twardość materaca, dla tych, którzy nie chcą rezygnować z tradycyjnego odczucia materaca sprężynowego, ale też pragną komfortu jaki daje zaawansowany materiał TEMPUR® . Jest nieco bardziej miękki od wyższego modelu Hybrid Luxe 30.

Materac TEMPUR Hybrid Elite 25 budowa

Materiał TEMPUR® został oryginalnie wynaleziony przez NASA by uwolnić astronautów od nacisku doświadczanego podczas startu w kosmos. Materiał ten zmniejsza twardość pod wpływem nacisku dzięki czemu zapewnia idealne ułożenie kręgosłupa, ale co ważne nie wywiera nacisku zwrotnego. W ten sposób idealnie odciąża mięśnie całego ciała.


Mikro sprężyny Precision™ Gięte na zimno 7 zwojowe sprężyny kieszeniowe dają podparcie podczas snu. W połączeniu z materiałem TEMPUR® zapewniają indywidualne dopasowane oraz szybką reakcję na ruch. Zastosowana sprężyna o średnicy 45 mm i wysokości 10 cm gwarantuje odpowiednią sztywność i niezależność pracy.


Pokrowiec QuickRefresh™

Materac TEMPUR Hybrid Elite 25 pokrowiec Pokrowiec QuickRefresh™ to stylowy pokrowiec o geometrycznym wzorze, który łatwo odpiąć od materaca i wyprać, by zapewnić świeżość podczas snu. Górną, szybkoschnącą część pokrowca można odpiąć i wyprać niemal w każdej pralce, nawet przy każdej zmianie pościeli.

Informacje:

  • 10 lat pełnej gwarancji na materac,
  • 2 lata gwarancji na pokrowiec,
  • wysokość 25 cm,
  • nadaje się do stelaży regulowanych,
  • materac hybrydowy
Niektóre elementy graficzne ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu.
Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione
tem_m_kie_hel25_160x200
Typ
Materac
Gwarancja
10 lat
Wysokość
25 cm
EAN13
83101743
chat Komentarze (0)