tel. 506 626 678 email

Materace TEMPUR

  • Wyprzedaż!
  • Rabat! -37%
Materac TEMPUR® Sensation Elite
  • Materac TEMPUR® Sensation Elite
  • Materac TEMPUR® Sensation Elite

Materac TEMPUR Sensation Elite 90x200 cm z ekspozycji


Upewnij się, że produkt jest jeszcze dostępny - zadzwoń ☎️ 506 626 678 
i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Materac z ekspozycji, spilingowany pokrowiec, pełna gwarancja.
Materac TEMPUR® Sensation Elite o wysokości 25 cm wyróżnia się wyższą twardością, dobrym i szybszym dopasowaniem do ciała oraz znacznie wyższą sprężystością. Materac TEMPUR® Sensation Elite łączy komfort jaki daje TEMPUR® z doskonałym podparciem i łatwością poruszania się dzięki materiałowi Dynamic Support.

Marka
Rozmiar materaca
7 982 zł
5 029 zł Zniżka 37%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 5 029 zł
Termin realizacji update od ręki

Materac TEMPUR Sensation Elite 90x200 cm z ekspozycji

Materac Tempur Sensation Elite


Materac Tempur Sensation Elite
to komfortowy, średnio twardy model z kolekcji TEMPUR® Sensation. Materac zapewnia właściwe podparcie, maksymalną redukcję nacisku i łatwość zmiany pozycji przy jednoczesnym wysokim komforcie.
Kolekcja materaców TEMPUR® Sensation dzięki specjalnej, elastycznej warstwie dostarcza odczuć charakterystycznych dla  tradycyjnego materaca, podczas gdy dobrze dobrana kombinacja materiałów TEMPUR® zapewnia wyjątkowy komfort i odpowiednie podparcie w czasie nocnego wypoczynku.
Materac Tempur Sensation Elite budowa

Materiał TEMPUR® reaguje na ciepło, wagę i kształt ciała, aby zapewnić indywidualny komfort i podparcie. Niezależnie od tego, jaką pozycję uznajesz za najwygodniejszą, materiał ten dopasowuje się do Ciebie, dając podparcie jakiego potrzebujesz.

Materace TEMPUR® zapewniają maksymalną redukcje nacisku. Materiał TEMPUR® zbudowany jest z otwartych komórek, które pochłaniają i równomiernie rozkładają ciężar Twojego ciała oraz zwiększają odczuwalny komfort.

Wyjątkowa redukcja drgań. Materiał TEMPUR® absorbuje ruch – dzięki temu Ty i druga osoba nie będziecie sobie przeszkadzać podczas snu. Redukcja drgań mierzona jest poprzez odbicie – im mniejsze, tym lepiej. Dla TEMPUR® ta wysokość to mniej niż 3%.

Materiał Dynamic Support to sieć otwartych komórek o elastycznych ściankach i bardziej losowej strukturze, zapewnia sprężyste podparcie. Szybciej powraca do swojego pierwotnego kształtu, dzięki czemu możesz swobodniej poruszać się na materacu.Pokrowiec QuickRefresh™

Materac Tempur Sensation Elite pokrowiec QuickRefresh
Pokrowiec QuickRefresh™ jest miękki, elegancki i dopasowany. Pokrowiec można łatwo odpiąć od materaca i wyprać, by zapewnić sobie świeżość podczas snu.


Informacje:

  • Pokrowce z materiałów zgodnych ze standardem Oeko-Tex®100, co oznacza, że były testowane na obecność szkodliwych substancji,
  • Materac może być używany na regulowanym stelażu,
  • Wysokość 25 cm,
  • 10 lat gwarancji na materac,
  • 2 lata gwarancji na pokrowiec.

Niektóre elementy graficzne ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu.
Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione
te_m_ter_s_el_expo_90_pietro
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Miękki/ średnio twardy
Wysokość
25 cm
EAN13
83100692
chat Komentarze (0)