tel. 52 349 33 70 email
Blog nawigacja
  • Wyprzedaż!
  • Rabat! -27%
Materac TEMPUR Hybrid Luxe 30
  • Materac TEMPUR Hybrid Luxe 30

Materac TEMPUR Hybrid Luxe 30 z magazynu


Upewnij się, że produkt jest jeszcze dostępny - zadzwoń ☎️ 506 626 678 
i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Materac nowy, z magazynu, pełna gwarancja.
Materac TEMPUR® Hybrid Luxe 30 to najnowsza innowacja w dziedzinie spania. Poznaj korzyści płynące z hybrydowego zastosowania materiału TEMPUR® w połączeniu z podwójną warstwą czułych sprężyn. Idealne dopasowanie, wysoka sprężystość i niezwykła przewiewność to podstawowe zalety tej nowoczesnej technologii.

Marka
Rozmiar materaca
18 758 zł
13 693 zł Zniżka 27%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 0 zł
Termin realizacji update od ręki

Masz możliwość negocjacji ceny tego produktu

Negocjuj cenę produktu


Zaznacz produkt w wariancie, którym jesteś zainteresowany. Podaj swoją propozycję ceny i wpisz adres email, na który chcesz otrzymać naszą odpowiedź.

Produkt: Materac TEMPUR Hybrid Luxe 30 z magazynu

Cena regularna:

clear

Materac TEMPUR® Hybrid Luxe 30

Materac TEMPUR® Hybrid Luxe 30

Materac TEMPUR® Hybrid Luxe 30 to połączenie unikalnego materiału TEMPUR® ze sprężyną Micro Precision. Wyjątkowość tego materaca polega na zastosowaniu dwóch warstw sprężyn, co nadaje większej sprężystości. Jest to zarazem najbardziej przewiewny ze wszystkich materaców TEMPUR®.

Materiał TEMPUR® o zwiększonej twardości, zastosowany w górnej części materaca, dopasowując się do ciała nie stwarza punktów nacisku, co odciąża mięśnie i poprawia przepływ krwi. Spraw, żeby każda noc przynosiła Ci odpoczynek i regenerację.

Pomimo zastosowania podwójnych, bardzo czułych sprężyn materac TEMPUR® Hybrid Luxe wydaje się nieco twardszy od niższego modelu Hybrid Elite 25. Osoby śpiące na nim mają łatwość poruszania się, idealne dopasowanie do ciała i wysoką przewiewność.

Materac TEMPUR® Hybrid Luxe 30 budowa

Sprężyny Micro Precision™
Gięte na zimno sprężyny kieszeniowe dają podparcie podczas snu. W połączeniu z materiałem TEMPUR zapewniają indywidualne dopasowane oraz szybką reakcję na ruch. Zastosowana 7 zwojowa sprężyna o średnicy 45 mm i wysokości 10 cm gwarantuje odpowiednią sztywność.

Wyjątkowa redukcja drgań.
Materiał TEMPUR® absorbuje ruch – dzięki temu Ty i druga osoba nie będziecie sobie przeszkadzać podczas snu. Redukcja drgań mierzona jest poprzez odbicie – im mniejsze, tym lepiej. Dla TEMPUR® ta wysokość to mniej niż 3%.

Materace TEMPUR® zapewniają maksymalną redukcje nacisku. Materiał Tempur zbudowany jest z otwartych komórek, które pochłaniają i równomiernie rozkładają ciężar Twojego ciała oraz zwiększają odczuwalny komfort.


Pokrowiec QuickRefresh™

Pokrowiec QuickRefresh™
Stylowy pokrowiec o geometrycznym wzorze można łatwo zdjąć do prania. Możesz odpiąć tylko górną, szybkoschnącą część pokrowca i wyprać nawet przy każdej zmianie pościeli, by zapewnić świeżość podczas snu. 

Technologia CoolTouch™
Chłodny w dotyku materiał pokrowca pomoże Ci odprowadzić nadmiar ciepła dla zapewnienia komfortu podczas snu. Dodatkowa, specjalna warstwa materiału z technologią CoolTouch™ umieszczona jest pod odpinaną częścią pokrowca i zastosowana wyłącznie w modelach
Luxe.Informacje:

  • 10 lat pełnej gwarancji na materac,
  • 2 lata gwarancji na pokrowiec,
  • wysokość materaca 30 cm
  • materac można stosować na stelażach elektrycznych
  • unikalna budowa z podwójną sprężyną


Niektóre elementy graficzne ikonki, zdjęcia oraz treść stanowią własność firmy Komfort Snu.
Pobieranie zdjęć, opisów, elementów graficznych bez naszej zgody jest zabronione.
te_m_kie_hlu30_wyprz_out_mag
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
30 cm
EAN13
83101580
chat Komentarze (1)
Ocena