Materac Tempur Cloud Luxe CoolTouch

Materac Tempur Cloud Luxe o wysokości 30cm to idealne podparcie i przyjemna miękkość. Kolekcja TEMPUR® Cloud jest stworzona dla tych, którzy pragną nie tylko odpowiedniego podparcia, ale też oczekują satysfakcji ze snu połączonej z uczuciem niezwykłej lekkości. Technologia CoolTouch™pomoże odprowadzić nadmiar ciepła dla spokojnego i komfortowego snu.

Więcej szczegółów

Tempur

7 864 zł

Rata już od: zł.

8 - 10 tygodni

gratis


Tempur kolekcja Cloud

Materace TEMPUR® Cloud
  Luxe jest najwyższy w kolekcji Cloud. Idealna równowaga między miękkością i podparciem. Specjalnie opracowany materiał TEMPUR® Extra Soft zapewnia relaks, a twardsze warstwy TEMPUR® dają długotrwałe podparcie. Pokrowiec QuickRefresh™ można łatwo odpiąć i wyprać Im wyższy materac TEMPUR® Cloud, tym wyższy komfort i miękkość jaką odczuwasz.

Materac TEMPUR® Cloud Luxe zbudowany jest z czterech warstw:7cm komfortowego materiału TEMPUR® Extra Soft, warstwa wspierająca TEMPUR® 9cm, warstwa materiału DuraBase™ 6,5cm, oraz 7,5cm materiał DuraBase™Budowa materaców Tempur Cloud Luxe


Tempur kolekcja Contour


Kolekcja TEMPUR® Cloud
została stworzona dla tych, którzy pragną nie tylko odpowiedniego podparcia, ale również oczekaują komfortu połączonego z uczuciem niezwykłej lekkości
.
TempurMateriał TEMPUR®, przełomowy materiał termoelastyczny został po raz pierwszy użyty przez NASA, by wspierać i chronić astronautów podczas startu w kosmos.Materac Tempur Salonsnu.pl


Zaprojektowaliśmy materiał TEMPUR® , by idealnie podpierał, otulał oraz dostosowywał się do Twojego kształtu ciała i wagi, przy typowej temperaturze panującej w sypialni. Jakąkolwiek pozycję snu uznajesz za najwygodniejszą, TEMPUR® dopasuje się do Ciebie.Materac Tempur salonsnu.pl


Materiał TEMPUR® Extra Soft
to miękka wersja materiału TEMPUR®, reaguje szybciej na ciepło i wagę ciała dla zapewnienia uczucia miękkości. Sieć komórek o otwartej strukturze została poddana rygorystycznym testom, dlatego pomimo swej delikatności będzie zapewniać komfortowy sen, aby móc poczuć się jak na chmurce.

Materac Tempur salonsnu.pl


Wyjątkowa redukcja drgań. Materiał TEMPUR® absorbuje ruch – dzięki temu Ty i druga osoba nie będziecie sobie przeszkadzać podczas snu. Redukcja drgań mierzona jest poprzez odbicie – im mniejsze,tym lepiej. Dla TEMPUR® ta wysokość to mniej niż 3%.


Materac Tempur salonsnu.pl


Materace Tempur zapewniają maksymalną redukcje nacisku. Materiał Tempur zbudowany jest z otwartych komórek, które pochłaniają i równomiernie rozkładają ciężar Twojego ciała oraz zwiększają odczuwalny komfort.Tempur 10 lat gwarancjiPodczas gdy eksperci branży rekomendują zmianę materaca
co siedem lat, w TEMPUR® udzielamy 10 lat pełnej gwarancji.
Trwałość na lata.Technologia CoolTouch™ Chłodny w dotyku

Technologia CoolTouch™ Chłodny w dotyku materiał pomoże Ci odprowadzić nadmiar ciepła dla zapewnienia komfortu podczas snu.Pokrowiec materaca Tempur Contour Luxe


Pokrowiec QuickRefresh™ jest miękki, jasny i elegancki. Opracowany przez dział projektowy, przy współudziale globalnych liderów wzornictwa IDEO, pokrowiec ten idealnie współgra z materiałem TEMPUR®.
Pokrowiec można łatwo odpiąć i wyprać, by zapewnić sobie świeżość podczas snu.

Korzyści z zakupu materaca Tempur Cloud Luxe:

 • Precyzyjnie dopasowane do ciała i podparcie dla indywidualnego komfortu.
 • Redukcję nacisku, a w rezultacie mniej przewracania się z boku na bok.
 • Brak przenoszenia drgań, co pozwala na niezakłócony sen dwóch osób.
 • Długotrwałe, równomierne podparcie.
 • Łatwość użytkowania: nie trzeba odwracać materaców, a większość pokrowców można zdjąć i wyprać
 • Pokrowce z materiałów zgodnych ze standardem Oeko-Tex®100, co oznacza, że były testowane na obecność szkodliwych substancji.
 • Materac może być używany na regulowanym stelażu.
 • Pokrowiec QuickRefresh™ można łatwo odpiąć i wyprać.
 • wysokość 30cm
 • 10 lat pełnej gwarancji

                                                        Zobacz też

Oceń 
2017-03-04

Materac na medal

Materac pierwsza klasa, luksus jakich mało. Spanie na nim to czysta przyjemność, fantastycznie się zapada i dopasowuje do ciała, odnosi sie wrażenie że śpi się na delikatnej chmurce, która opatula całe ciało. Wspaniałe podparcie dla ciała, ogromna różnica między dobrym materacem typu sprężynowego. Choć dla wiekszości ludzi nie lada wydatek, to jednak wart jest swojej ceny.
A sklep Salon Snu to pełen profesjonalizm w doradztwie, obsłudze i finalizacji zamówienia. Gorąco polecam. Pozdrawiam serdecznie

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Materac Tempur Cloud Luxe CoolTouch

Materac Tempur Cloud Luxe CoolTouch

Materac Tempur Cloud Luxe o wysokości 30cm to idealne podparcie i przyjemna miękkość. Kolekcja TEMPUR® Cloud jest stworzona dla tych, którzy pragną nie tylko odpowiedniego podparcia, ale też oczekują satysfakcji ze snu połączonej z uczuciem niezwykłej lekkości. Technologia CoolTouch™pomoże odprowadzić nadmiar ciepła dla spokojnego i komfortowego snu.

 • W naszym sklepie wysyłka towaru jest GRATIS.

 • Produkty oznaczone jako dostępne "od ręki" wysyłamy w dniu zamówienia, jeśli są zamówione do godz. 14.00 przy opcji płatności za pobraniem lub szybki przelew.Inne produkty po zaksięgowaniu przelewu i zgodnie z czasem realizacji podanym przy rozmiarze.

 • Po zaksięgowaniu wpłaty lub przy płatności "za pobraniem" kurier dostarcza nadany towar w ciągu 1-2 dni roboczych. Większe materace mogą być dostarczone kilka dni dłużej ze względu na wysyłkę bezpieczniejszym transportem własnym.

 • Mniejsze paczki kurier dostarcza pod drzwi, większe pod dom. Istnieje możliwość zamówienia usługi wniesienia i montażu produktów. W tym celu należy uzgodnić to przed złożeniem zamówienia pod nr tel. 52 335 79 34 w dziale realizacji zamówień.


Zobacz więcej filmów YouTube.pl/KomfortSnu