Materac Tempur Original Supreme 180x200 po ekspozycyjny

Materac z ekspozycji salonu, stan idealny.

Materac Tempur Original Supreme z Kolekcji TEMPUR® pozwala odczuć wyjątkowy komfort i niezrównane podparcie. Redukuje punkty nacisku, które prowadzą do przewracania się z boku na bok podczas snu. Idealny dla tych, którzy preferują twardsze materace. Zastosowana kosmiczna technologia pozwoli Ci osiągnąć prawdziwy stan nieważkości.

Więcej szczegółów

Tempur

8 380 zł

11 173 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Rata już od: zł.

od ręki

Ostatnie egzemplarze!

gratis

Tempur Original


Materac 
Tempur Original Supreme to najniższy model z rodziny Original pozwalający odczuć wyjątkowy komfort i niezrównane podparcie.
Redukuje punkty nacisku, które prowadzą do przewracania się z boku na bok podczas snu.Idealny dla tych, którzy preferują twardsze materace. Materac Tempur Original Supreme wykorzystuje oryginalny materiał TEMPUR® - przełomową technologię pochodzącą z NASA.Materac Tempur Original Supreme zbudowany jest z trzech warstw: warstwa podstawowa 11cm, 8cm warstwa wspierająca zapewniająca optymalny komfort użytkowania oraz z warstwy 2cm " miękki dotyk".


tempur_2017_original___warstwy.jpg


Tempur kolekcja ContourKolekcja TEMPUR® Original
zapewnia efekt TEMPUR w czystej postaci: prawdziwy komfort i odpowiednie podparcie dla całego ciała.
Kolekcja Original charakteryzuje się stopniowym dopasowywaniem się do kształtu ciała. Przy pierwszym kontakcie materac stopniowo zapada się, aby równomiernie ułożyć ciężar ciała.Tempur


Materiał TEMPUR®, przełomowy materiał termoelastyczny został po raz pierwszy użyty przez NASA, by wspierać i chronić astronautów podczas startu w kosmos.Kosmiczna technologia zastosowana przy ich produkcji pozwala Ci osiągnąć
prawdziwy stan nieważkości.
Materac Tempur Salonsnu.pl


Zaprojektowaliśmy materiał TEMPUR® , by idealnie podpierał, otulał oraz dostosowywał się do Twojego kształtu ciała i wagi, przy typowej temperaturze panującej w sypialni. Jakąkolwiek pozycję snu uznajesz za najwygodniejszą, TEMPUR® dopasuje się do Ciebie.


Materac Tempur salonsnu.plWarstwa komfortowa to materiał Tempur o zwiększonej miękkości. Zapewnia on wyższy komfort wierzchniej warstwy i lepsze dopasowanie do ciała.Materac Tempur salonsnu.pl


Materiał TEMPUR® reaguje na ciepło, wagę i kształt ciała, aby zapewnić indywidualny komfort i podparcie. Niezależnie od tego, jaką pozycję uznajesz za najwygodniejszą, materiał ten dopasowuje się do Ciebie,

dając podparcie jakiego potrzebujesz


Materac Tempur salonsnu.pl


Wyjątkowa redukcja drgań. Materiał TEMPUR® absorbuje ruch – dzięki temu Ty i druga osoba nie będziecie sobie przeszkadzać podczas snu. Redukcja drgań mierzona jest poprzez odbicie – im mniejsze,tym lepiej. Dla TEMPUR® ta wysokość to mniej niż 3%.


Materac Tempur salonsnu.pl


Materace Tempur zapewniają maksymalną redukcje nacisku. Materiał Tempur zbudowany jest z otwartych komórek, które pochłaniają i równomiernie rozkładają ciężar Twojego ciała oraz zwiększają odczuwalny komfort.Tempur 10 lat gwarancjiPodczas gdy eksperci branży rekomendują zmianę materaca
co siedem lat, w TEMPUR® udzielamy 10 lat pełnej gwarancji.
Trwałość na lata.
Pokrowiec materaca Tempur Original SupremePokrowiec jest miękki, jasny i elegancki. Opracowany przez dział projektowy, przy współudziale globalnych liderów wzornictwa IDEO, pokrowiec ten idealnie współgra z materiałem TEMPUR®.
Pokrowiec można łatwo odpiąć i wyprać, by zapewnić sobie świeżość podczas snu.
Korzyści z zakupu materaca Tempur Original Supreme:

 • Precyzyjnie dopasowane do ciała i podparcie dla indywidualnego komfortu.
 • Redukcję nacisku, a w rezultacie mniej przewracania się z boku na bok.
 • Brak przenoszenia drgań, co pozwala na niezakłócony sen dwóch osób.
 • Długotrwałe, równomierne podparcie.
 • Łatwość użytkowania: nie trzeba odwracać materaców, a większość pokrowców można zdjąć i wyprać
 • Pokrowce z materiałów zgodnych ze standardem Oeko-Tex®100, co oznacza, że były testowane na obecność szkodliwych substancji.
 • Pokrowiec można łatwo odpiąć i wyprać.
 • wysokość 21cm
 • 10 lat pełnej gwarancjiNapisz opinię

Materac Tempur Original Supreme 180x200 po ekspozycyjny

Materac Tempur Original Supreme 180x200 po ekspozycyjny

Materac z ekspozycji salonu, stan idealny.

Materac Tempur Original Supreme z Kolekcji TEMPUR® pozwala odczuć wyjątkowy komfort i niezrównane podparcie. Redukuje punkty nacisku, które prowadzą do przewracania się z boku na bok podczas snu. Idealny dla tych, którzy preferują twardsze materace. Zastosowana kosmiczna technologia pozwoli Ci osiągnąć prawdziwy stan nieważkości.

 • W naszym sklepie wysyłka towaru jest GRATIS.

 • Produkty oznaczone jako dostępne "od ręki" wysyłamy w dniu zamówienia, jeśli są zamówione do godz. 14.00 przy opcji płatności za pobraniem lub szybki przelew.Inne produkty po zaksięgowaniu przelewu i zgodnie z czasem realizacji podanym przy rozmiarze.

 • Po zaksięgowaniu wpłaty lub przy płatności "za pobraniem" kurier dostarcza nadany towar w ciągu 1-2 dni roboczych. Większe materace mogą być dostarczone kilka dni dłużej ze względu na wysyłkę bezpieczniejszym transportem własnym.

 • Mniejsze paczki kurier dostarcza pod drzwi, większe pod dom. Istnieje możliwość zamówienia usługi wniesienia i montażu produktów. W tym celu należy uzgodnić to przed złożeniem zamówienia pod nr tel. 52 335 79 34 w dziale realizacji zamówień.

Produkty powiązane