Materac Thermo Silver 160x200 ekspozycyjny

Materac z ekspozycji sklepu. Stan bardzo dobry.
Materac Thermo Silver
to luksusowe połączenie najnowszych surowców i technologii. Takie połączenie gwarantuje doskonałe dopasowanie, naturalną regulację temperatury, właściwości antybakteryjne i wyjątkowy komfort snu każdej nocy. Materac zadowoli gusta najbardziej wymagających klientów.

Więcej szczegółów

Materasso

3 192 zł

4 256 zł

od ręki

gratis

zł.

Materac Thermo Silver jest efektem intensywnych badań nad dobrym snem.
Pianka Thermo Silver pochłania ciepło wydzielane przez ludzkie ciało, dzięki temu unika się nadmiernego nagrzewania, pocenia, a antybakteryjne cząsteczki srebra pozwalają zachować higienę na najwyższym poziomie.

Materiał termoelastyczny zmienia swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła emitowanego przez nasze ciało. Podczas snu  następuje rozluźnienie mięśni. Efektem jest lepsze krążenie krwi i spokojny sen bez konieczności zmiany pozycji ciała.

Materac Thermo Silver zbudowany jest z trzech warstw:dolna szwajcarska piana EvoPoreHRC 6cm, 10cm pianki wysokoelastycznej Lavender o gęstości 40kg/m3 oraz górnej pianki termoelastycznej THERMOSILVER 50kg/m3 - 6cm.

materac Thermo Silver/www.salonsnu.pl

 • luksusowa budowa gwarantuje świeży i zdrowy sen,
 • naturalna regulacja temperatury ciała dzięki warstwie pianki THERMOSILVER,
 • cząsteczki srebra o właściwościach antybakteryjnych, pozwalają zachować higienę na najwyższym poziomie,
 • dla dokładniejszego podparcia 10cm pianki wysokoelastycznej,
 • trwała i elastyczna szwajcarska piana Evo PoreHRC w podstawie,
 • 7 stref komfortu,
 • całkowita wysokość materaca ok. 23cm
 • stopień twardości: w skali 5 stopniowej producent określa jako 4,
 • doskonały dla osób cięższych,
 • nadaje się na stelaże z regulacją elektryczną,
 • materac zrolowany,
 • gwarancja 12 lat

 

Thermo Silver

Dzięki nowoczesnej strukturze  mikrokapsułek PCM ( Phase Materials Change) piana THERMO SILVER pochłania ciepło wydzielane przez ludzkie ciało, i tym sposobem zostaje zachowana stała, wewnętrzna temperatura materiału. Wewnątrz piany THERMO SILVER zachodzi reakcja zmiany struktury materiału, podczas której użytkownik unika niepożądanego nadmiernego nagrzewania się piany termoelastycznej. Jest to niezwykle istotne podczas użytkowania materaca, który w wyniku tego procesu osiąga zdolność do zachowania komfortu termicznego.


 
Materac Thermo Silver Salonsnu.pl


Piana Silver zawiera również unikatowe cząsteczki soli srebra, które posiadają właściwości antybakteryjne, pozwalające użytkownikom materacy z pianą TERMO SILVER zachować higienę na najwyższym poziomie.
W oparciu o przeprowadzone kliniczne mikrobiologiczne badania stwierdzono, że w porównaniu z pianami niezabezpieczonymi, przez użycie srebra wzrasta ochrona przed bakteriami o 99.9%.
Materac Thermo Silver salonsnu.pl

Nowa struktura komórek w pianie EvoPoreHRC charakteryzuje się dynamicznymi i elastycznymi właściwościami. Ponadto jest ekstremalnie stabilna, lepiej odporna na wilgoć, temperaturę i wysoki nacisk.
„Testowana jakość dla najwyższego standardu.”
Piana była testowana w ekstremalnych warunkach, przy wysokiej temperaturze i wysokiej wilgoci. Wyniki testów wykazały szczególną wytrzymałość piany. Podczas użytkowania nie zmienia swojej twardości, jest bardzo elastyczna, sprężysta i przewiewna.Materac Thermo Silver Salonsnu.pl
Budowa materaca pozwala na idealne dopasowanie materaca do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy i zdrowy sen.
Materac Salonsnu.pl
Materac posiada 12 lat gwarancji.Materac Thermo Silver salonsnu.pl
Pokrowiec Silc touch to delikatność jedwabiu i elegancki połysk. Struktura tkaniny łączy w sobie wyjątkową lekkość i puszystość materiału, luksusowa i przyjemna w dotyku tkanina zapewnia wyjątkowy i niepowtarzalny komfort snu. Boki pokrowca z materiału 3D Pressless. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temp. do 60 stopni C.
Napisz opinię

Materac Thermo Silver 160x200 ekspozycyjny

Materac Thermo Silver 160x200 ekspozycyjny

Materac z ekspozycji sklepu. Stan bardzo dobry.
Materac Thermo Silver
to luksusowe połączenie najnowszych surowców i technologii. Takie połączenie gwarantuje doskonałe dopasowanie, naturalną regulację temperatury, właściwości antybakteryjne i wyjątkowy komfort snu każdej nocy. Materac zadowoli gusta najbardziej wymagających klientów.

Produkty powiązane