tel. 52 349 33 70 email
  • -18%
Materac Poznań Pro Materasso
  • Materac Poznań Pro Materasso

Materac Poznań Pro

Promocja! Materac Poznań Pro doskonale podpiera nasze ciało i nie daje efektu zapadania. Wykonany z nowoczesnych biokomponentów  jest gwarancją bezpiecznego i zdrowego snu. To najtwardszy materac w kolekcji Komfort City. Doskonały dla alergików oraz osób ceniących komfortowe podparcie. Materac dostępny w pikowanym antyalergicznym pokrowcu Greentex

Marka
Rozmiar materaca
2 156 zł
1 768 zł Zniżka 18%
Termin realizacji update do 14 dni

Materac Poznań Pro to najtwardszy materac z kolekcji " Komfort CITY ''. Materace te  zostały zaprojektowane specjalnie dla potrzeb naszych klientów, którzy oczekiwali twardego podparcia, nie tracąc przy tym wysokiej jakości i komfortu.

Materac Poznań Pro

Materac Poznań Pro

Materac Poznań Pro jest wykonany z wysokoelstycznej piany Lavender o gęstości 40 kg/m³, która nadaje materacowi niezwykłą elastyczność, sprężystość oraz gwarantuje ergonomiczne podparcie ciała na całej jego powierzchni. Nacięcia w górnej warstwie materaca dają nam bardzo dużą przewiewność oraz dopasowanie.

Zawarty w pianie olejek lawendowy zapewnia bezpieczne od alergenów, roztoczy i pleśni środowisko snu, a także wywiera kojący wpływ na nasz układ nerwowy, układ krążenia oraz oddechowy. Dolna Warstwa Materaca Poznań Pro to specjalnie wybrana tzw. zimna pianka wysokoelastyczna o podwyższonej twardości 28kg/m³. Jest ona wytrzymała, stabilna i bardzo przewiewna.

Dodatkowym atutem materaca Poznań Pro jest wyjątkowy pokrowiec GREENTEX wykonany z materiału zawierającego aktywne priobiotyki, które neutralizują szkodliwe działanie roztoczy i mikroorganizmów. Dla zwiększenia komfortu pokrowiec został przepikowany pianką termoelastyczną Mind Foam (60 kg/m³).

greentex pokrowiec

Pokrowiec Greentex -  antyalergiczny, zawiera naturalne probiotyki, które neutralizują działanie roztoczy i bakterii. Posiada działanie antyseptyczne oraz przeciwgrzybicze. Pokrowiec jest zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach materaca.

Wyjątkowe cechy materaca Poznań Pro: twardy, ortopedyczny, wysokość 23 cm ( piana wysokoelastyczna 11cm, piana Lavender 10 cm, pikowanie pianą Mind Foam 2 cm ), w antyalergicznym pokrowcu Greentex.

Wysokość: 23 cm

Producent: Materasso

Gwarancja: 6 lat

Istnieje możliwość wykonania go w rozmiarach nietypowych, także na długość 210 lub 220 cm.

m_pia_poz_prol_90x200
Typ
Materac
Gwarancja
6 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
23 cm
chat Komentarze (0)