tel. 52 349 33 70 email
Materac Altair 3.5 PerDormire
 • Materac Altair 3.5 PerDormire

Materac Altair 3.5

Udoskonalony model Altair 3.5 to znana wersja twardego materaca, która obecnie gwarantuje jeszcze lepsze poczucie komfortu. Wnętrze materaca stanowi gruba warstwa perforowanej i bardzo przewiewnej piany z pamięcią kształtu Air Memory. Materac zapewnia idealne dopasowanie, stałą cyrkulację powietrza oraz solidne podparcie. Polecany alergikom oraz osobom cierpiącym na nadmierną potliwość. Bezpłatna dostawa.

Marka
Liście spadają, ceny spadają -15%! 
SPRAWDŹ KOSZYK
*Nie dotyczy łóżek. Nie łączy się z innymi promocjami i wyprzedażami.
Rozmiar materaca
3 209 zł
Termin realizacji update od 3 - 14 dni

Wnętrze materaca Altair 3.5 tworzy gruba warstwa perforowanej piany Air Memory, która zapewnia idealne dopasowanie do materaca oraz równomierne rozłożenie nacisku podczas snu.

Dzięki perforacji pianka Air Memory efektywnie odprowadza nadmiar wilgoci, zapewniając stały przepływ oraz cyrkulację powietrza do wewnątrz materaca, co sprzyja zachowaniu go w higienicznej czystości oraz świeżości na dłużej.

Z racji swojej przewiewnej konstrukcji oraz antyalergicznej budowie materac Altair 3.5 jest szczególnie polecany alergikom oraz osobom cierpiącym z powodu nadmiernej potliwości.

Dolna warstwa stanowi baz materaca, wykonana z nowoczesnej pianki Waterfoam®, materiału o właściwościach ergonomicznych, niezwykłej trwałości oraz doskonale wentylującym powietrze. Piana Waterfoam w procesie produkcyjnym jest spieniana wodą, co eliminuje, stosowanie szkodliwych dla środowiska związków freonów ( CFC).

materac altair przekrój perdormire salonsnu.pl

 • wysokość materaca 21 cm,
 • leniwa pianka Visco Mind®,
 • materac średnio twardy/twardy,
 • antyalergiczny, wysoce higieniczny
 • wyjątkowa jakość i włoski design,
 • obciążenie ortopedyczne (pojedyńczy materac) 150 kg,
 • gwarancja 10 lat,
 • nadaje się na stelaże z regulacją manualną lub elektryczną,
 • maksymalna temp. prania pokrowca to 40 stopni C.

visco mind perdormire

Pianka Visco Mind to wyjątkowy rodzaj otwartokomórkowej pianki zmieniającej swoją twardość w zależności od temperatury. Pod wpływem naszego ciała staje się bardziej plastyczna i dopasowuje się, aby zapewnić odpowiednie podparcie. Zapewnia spokojniejszy sen, mniej przewracania się z boku na bok, łagodzi bólu pleców, kręgosłupa szyjnego i stawów, zapobiega odleżynom i pozytywnie wpływa na krążenie krwi.

waterfoam perdormire


Warstwa Waterfoam o silnej ergonomii zapewnia właściwy stopień podtrzymania i wsparcia ciała. Waterfoam jest pianka poliuretanowa wykonana z wody bez dodatku jakichkolwiek substancji szkodliwych (CFC), który promuje rozkład masy umożliwiający relaks mięśni.

air memory perdormire

Perforowana piana Air Memory, z pamięcią kształtu odpowiada za idealne dopasowanie się materaca i równomierne rozłożenie nacisku podczas snu orazu zapewnia efektywne odprowadzenie wilgoci i ciągłą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, co sprzyja zachowaniu go w higienicznej czystości.

non-allergenic perdormire

Pokrowiec: 100% NON-ALLERGENIC FIBER, antyalergiczne włókno ma wiele zalet, do spania higieny i komfortu. Jest odporne na działanie pleśni, roztoczy i drobnoustrojów oraz jest doskonałym sojusznikiem dobrego samopoczucia podczas nocnego spoczynku.

W pokrowcu strona A - biała mikrofibra oraz Strona B - czarna mikrofibra.  Odpinany w całości w górnej części, nadający się do prania. Boczny pas pokrowca z dodatkowymi uchwytami ułatwiającymi przenoszenie. Pokrowiec nadaje się do prania w temp. 30 stopni C.

per_m_ter_alt_90x200
Typ
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
21 cm
chat Komentarze (0)