tel. 52 349 33 70 email
  • Wyprzedaż!
  • -1 600 zł
Materac Gdańsk
  • Materac Gdańsk

Wyprzedaż! Materac Gdańsk 90x200 z ekspozycji

Wyprzedaż! Materac z ekspozycji salonu. Stan bardzo dobry, pełna gwarancja!

Materac Gdańsk należy do luksusowej kolekcji "City"w której zastosowano wyłącznie najwyższej jakości surowce aby zapewnić idealne podparcie ciała i przyjemnie dopasowanie bez uczucia zapadania. Wysoki, twardy materac ortopedyczny w antyalergicznym pokrowcu Silk Touch.

Producent
Rozmiar materaca
2 999 zł
Cena: 1 399 zł Zniżka 1 600 zł
Dostępność od ręki
  Dostawa GRATIS!

Darmowa dostawa na terenie całego kraju

Gdańsk to wysoki i komfortowy materac dla osób, które cenią sobie wysoką jakość i trwałość. Materac wykonany  z najwyższej jakości pian, ułożonych warstwowo, aby zapewnić uczucie lekkości i idealnego podparcia. Zastosowanie, włoskiej bio piany wnosi odrobinę przyrody do naszej sypialni, a zarazem podwyższa higienę i trwałość. Ekstrakt z Aloesu zastosowany w pianie w naturalny sposób likwiduje roztocza i bakterie, dzięki temu materac będzie odpowiedni dla alergików oraz osób ceniących zdrowy i spokojny sen.

Materac dostępny w pokrowcu Silk Touch pikowanym pianką termoelastyczną. Dzięki użyciu nanotechnologii w produkcji włókien, materiał ten uzyskuje nie tylko elegancki połysk, ale w dotyku przypomina delikatny jedwab. Tkanina jest bardzo lekka i bardzo wytrzymała. Jej higroskopijność to gwarancja najlepszej absorpcji wilgoci i szybkie jej usuwanie, dzięki czemu na pokrowcu panuje suchy klimat, przyjazny naszemu ciału. Efektem jest brak przegrzewania się i wyziębiania na materacu, co pomaga nam w bardziej spokojnym, zdrowym śnie. Nanotechnologia gwarantuje tutaj też 100% bezpieczeństwo użytkowania dla alergików, ponieważ strukturę włókien tkaniny zabezpieczono przed rozwojem pleśni, grzybni, bakterii oraz roztoczy. Pokrowiec można prać i wirować w temperaturze do 60 st. C.


Budowa materaca Gdańsk: 6 cm pianka Mindfoam o gęstości 50 kg/m3, 8 cm pianka Biogreen o podwyższonej twardości, 8 cm piana wysokoelastyczna Eliocell o gęstości 50kg/m3


Gdańsk salonsnu.pl
  

Piana MINDFOAM, to materiał zmieniający swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła emitowanego przez nasze ciało. Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Utrzymuje kręgosłup we właściwej pozycji i niemal natychmiast reagująca na zmiany położenia ciała. Dzięki swojej strukturze pianka podpiera nawet najmniejszy fragment ciała, powodując rozluźnienie mięśni, lepsze ukrwienie skóry, tkanek naszego ciała oraz lepsze dotlenienie mózgu. Sam kręgosłup zostaje całkowicie odciążony, przybiera naturalny kształt litery S.

Materac Gdańsk www.salonsnu.pl

Wyjątkowe cechy materaca Gdańsk:


Wysokość materaca: 25cm
Producent: Materasso
Twardość: materac twardy, dopasowujący się,
Pokrowiec: Silk Touch
Gwarancja: 6 lat
Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Istnieje możliwość wykonania go w rozmiarach nietypowych, także na długość 210 lub 220cm.

m_ter_g_90x200
chat Komentarze (0)