Materac Ergomind

Ortopedyczny materac  Ergomind to zdrowy styl życia w Twojej sypialni.
Materace z kolekcji BIO są wykonane z naturalnych składników, które wspierają ich walory ortopedyczne i higieniczne. Ekologiczne materiały pozwalają spać komfortowo, zdrowo i w zgodzie z naturą.

Więcej szczegółów

PerDormire

2 615 zł

od ręki

10 lat

gratis

Ortopedyczny materac Ergomind, zbudowany z trzech warstw profilowanej pianki. Dwie dolne z pianki Woterfoam gwarantują stabilność i trwałość podparcia oraz przwiewność.

Górna Bio Visco Mind to to ekskluzywny materiał o niezwykłej zdolności adaptacji, zapewnia przyjemne otulenie, doskonałe dopasowuje się do kształtu ciała i redukuje nacisk. Wyprodukowana bez użycia szkodliwych dla zdrowia składników.

Materac Ergomind zbudowany jest z trzech warstw: 7,5cm pianka Bio Visco Mind 50kg/m3, 7,5cm warstwa środkowa pianka Waterfoam30kg/m3, dolna warstwa 6cm z Waterfoam 28kg/m3.

 
Materac Perdormire Ergomind

  •     wnętrze trójwarstwowe,
  •     górna warstwa Bio Visco Mind (50kg/m3) 7,5 cm,
  •     zimna pianka Woterfoam(30kg/m3) 7,5 cm,
  •     zimna pianka Woterfoam(28kg/m3) 6 cm,
  •     obciążenie ortopedyczne  do 150 kg,
  •     twardość 3 preferują mężczyźni, osoby młode oraz przyzwyczajone do twardszego podparcia,
  •     zalecany stelaż elatyczny z regulacją lub bez,
  •     można używać na stelażu sterowanym elektrycznie,
  •     całkowita wysokość materaca ok. 23 cm.
 New Memory


Visco Mind®, który tworzy wierzchnią warstwę  materaca to materiał z pamięcią kształtu o wysokiej gęstości. To wyjątkowy rodzaj otwartokomórkowej pianki zmieniającej swoją twardość w zależności od temperatury. Pod wpływem naszego ciała staje się bardziej plastyczna i dopasowuje się, aby zapewnić odpowiednie podparcie. Zapewnia spokojniejszy sen - mniej przewracania się z boku na bok, złagodzenie bólu pleców, kręgosłupa szyjnego i stawów, zapobiega odłeżynom i pozytywnie wpływa na krążenie krwi.


Genesi HD


Warstwa Waterfoam o silnej ergonomii zapewnia właściwy stopień podtrzymania i wsparcia ciała.

Mind impression


Wnętrze materaca podzielone jest na 7 stref o zróżnicowanej twardości, aby zwiększyć właściwości ortopedyczne materaca. Zapewnia doskonałe podparcie kręgosłupa i wyjątkowe właściwości ortopedyczne.

Gran Sonno Fresh Wash


Materac ortopedyczny, posiada atest potwierdzający właściwości medyczne.
Genesi HD


Materac o podwyższonej nośności aż do 150 kg. Wysokość materaca i rozdaj użytych materiałów gwarantuje, że materac zachowa swoje ortopedyczne właściwości i trwałość nawet przy dużych obciążeniach.

New Memory


Materac nadaje się na stelaże z regulacją manualną lub elektryczną.

Materac Ergomind

Pokrowiec materaca Silver Safe zawiera srebro i dzięki temu posiada wybitne właściwości antybakteryjne i antystatyczne oraz neutralizuje zapachy. Zapobiega powstawaniu wysypek i uczuleń. Odpowiedni dla alergików i osób cierpiących na problemy ze skórą. Zamek po 4 stronach umożliwia łatwe zdjącie pokrowca do prania.

Ergomind


Pokrowiec Silver Safe,nadaje się do prania, zamek po 4 stronach umożliwia łatwe zdjącie pokrowca. Maksymalna temperatura prania 60°CNapisz opinię

Materac Ergomind

Materac Ergomind

Ortopedyczny materac  Ergomind to zdrowy styl życia w Twojej sypialni.
Materace z kolekcji BIO są wykonane z naturalnych składników, które wspierają ich walory ortopedyczne i higieniczne. Ekologiczne materiały pozwalają spać komfortowo, zdrowo i w zgodzie z naturą.