tel. 52 349 33 70 email
Materac Medical Visco
  • Materac Medical Visco

Materac Medical Visco

Materac Medical Visco to nowoczesny, ergonomiczny materac, stanowiący optymalną kombinację pomiędzy uczuciem komfortu, ergonomią i odpowiednim mikroklimatem podczas snu. Materac o średniej twardości, idealnie dopasowujący się o właściwościach ortopedycznych w antyalergicznym i wysoce przewiewnym pokrowcu Luxury z siatką wentylacyjną 3D z boku materaca.

Marka
-17% NA WSZYSTKO!* SPRAWDŹ W KOSZYKU
*Nie dotyczy łóżek. Nie łączy się z innymi promocjami i wyprzedażami.
Rozmiar materaca
3 256 zł
Termin realizacji update do 14 dni

Materac Medical Visco to komfortowy materac o średniej twardości, wykonany z trzech stopniowanych twardością pian najwyższej jakości, ułożonych warstwowo, aby zapewnić uczucie lekkości i idealnego podparcia.

Materac subtelnie przechodzi o najbardziej komfortowej warstwy wykonanej z pianki Visco, poprzez elastyczne i sprężyste podparcie do bazowej piany, stanowiącej solidny fundament materaca, zapewniającej stabilne podparcie ciała na całej powierzchni materaca.

Takie połączenie pian pozwala na doskonałe podparcie ciała oraz adaptację do naturalnych krzywizn ludzkiego ciała ale także swobodną zmianę pozycji podczas snu.

Materac Medical Visco gwarantuje stabilne podparcie ciała na całej linii, przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej sprężystości i elastyczności punktowej. Porowata struktura pian zapewnia  doskonałą wentylację w materacu, wspomagając wydalanie z wnętrza materaca nagromadzonej wilgoci i wysokiej temperatury.

Stopień twardości:

twardosc-medical_visco.png

Budowa materaca Medical Visco: 7 cm pianka termoelastyczna Visco o gęstości 50 kg/m3, 5 cm przewiewna pianka wysokoelastyczna Nightfly o o gęstości 40kg/m3, 10 cm piana wysokoelastyczna Eliocell o gęstości 38kg/m3, podwyższonej twardości.

Materac Medical Visco Materasso

Pokrowiec Luxury - niezwykle elegancki, zaawansowany technologicznie pokrowiec o wyjątkowych właściwościach użytkowych. Delikatny i bardzo przyjemny w dotyku, wykonany z siatki wentylacyjnej 3D PRESSLESS, która znajduje się na bokach materaca. Takie rozwiązanie zapewnia odpowiedni mikroklimat dla skóry człowieka poprzez wydalenie wilgoci na zewnątrz, zwiększając tym samym klimatyzację oraz wentylację materaca.

pokr_luxury.png 

pokrowiec luxury materasso

Wyjątkowe cechy materaca Medical Visco:

  • Wysokość materaca: 23 cm
  • Producent: Materasso
  • Twardość: materac średnio twardy, dopasowujący się,
  • Pokrowiec: Luxury Art Climatic z siatką wentylacyjną z boku i od dołu 3D PRESSLESS
  • Twardość: 3 w skali (1-5),
  • Obciążenie ortopedyczne: 110 kg,
  • Gwarancja: 6 lat
  • Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Istnieje możliwość wykonania go w rozmiarach nietypowych, także na długość 210 lub 220 cm.

m_ter_wwalx_90x200
Typ
Materac
Gwarancja
6 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
23 cm
chat Komentarze (0)