tel. 52 349 33 70 email
  • Wyprzedaż!
  • -25%
Materac Termopur Comfort
  • Materac Termopur Comfort

Wyprzedaż! Materac Termopur Comfort 200x200 + Podkład na materac Medical

Wyprzedaż z magazynu! Zestaw w bardzo atrakcyjnej cenie, pełna gwarancja.
Materac Termopur Comfort o właściwościach termoelastycznych, to połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną. Materac rehabilitacyjny wykonany z pianki termoelastycznej, która zapewnia uczucie relaksu i regenerację organizmu podczas snu.
Zestaw obejmuje: materac Termopur Comfort w rozmiarze 200x200, twardość H2/H3 w pokrowcu Aloe Vera 3D+ podkład na materac Medical.

Marka
Rozmiar materaca
Pokrowiec
Twardość
2 542 zł
1 906 zł Zniżka 25%
Termin realizacji update od ręki

Termopur Comfort to dwustronny materac, który oferuje wysoką ergonomię, bardzo dobre podparcie ciała podczas snu od strony pianki termoelastycznej, oraz wysoką sprężystość i przewiewność od strony pianki wysokoelastycznej.
Termoelastyczna pianka sprawia iż nie dochodzi do zaburzeń obiegu krwi i odleżyn. Natomiast specjalne wypustki gwarantują delikatny masaż ciała.

Trzy wersje twardości materaca pozwalają na idealne dopasowanie do swoich potrzeb.
Dla osób ceniących twardsze rozwiązania - wersja H3, dla osób ceniących materace średnotwarde - wersja H2, a dla partnerów o dużej różnicy wagi - wersja Partner, w połowie twardość H3, a w drugiej twardość H2.

Budowa materaca Termopur: 4 cm pianka termoelastyczna o gęstości ok. 50kg/m3, środkowa warstwa: 8 cm z trwałej i przewiewnej pianki Nightfley, 4 cm komfortowa, masująca pianka wysokoelastyczna o gęstości 35kg/m3.

Termopur Comfort

  • twardość H2/H2
  • obciążenie ortopedyczne: do 130 kg
  • zalecany stelaż  elastyczny,
  • wysokość: Aloe Vera Visco 3D - 21 cm, 
  • 6 lat gwarancji

Materac Salonsnu.pl

Materac przebadany pod kontem ortopedycznym, posiada polski atest medyczny.


Komodor Bio Ex

Pianka termoelastyczna to materiał zmieniający swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła emitowanego przez nasze ciało. Zaletą termoelastycznej piany jest minimalny nacisk na ludzkie ciało. Efektem jest lepsze krążenie krwi i spokojny sen bez konieczności zmiany ułożenie ciała, uczucie relaksu i regeneracja organizmu podczas snu. Materace z termoelastycznej pianki można zalecać wszystkim, którzy kładą szczególny nacisk na wysoki komfort i wygodę.

Salonsnu.pl


Materac posiada 5 stref twardości. Budowa materaca pozwala na idealne dopasowanie do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy i zdrowy sen.
Materac Salonsnu.pl

Pokrowiec ALOE VERA jest taką tkaniną, która dzięki zawartym enzymom, substancjom mineralnym oraz aminokwasom pozwala naszej skórze szybciej regenerować się, a nawet goić drobnym ranom i ubytkom naskórka. Tkanina ta jest bardzo łatwa w praniu (w temperaturze do 60 st. C), które ułatwia też możliwość podzielenia na dwie połowy przy pomocy zamka błyskawicznego.

ALOE VERA VISCO 3D wzbogacony o pas wentylacyjny 3D oraz piankę visco 2 cm. 

mat_m_ter_tc_200+podkladMed
Typ
Materac
Gwarancja
6 lat
Wysokość
19 cm
chat Komentarze (0)