tel. 52 349 33 70 email
  • Wyprzedaż!
  • -20%
Materac Poznań Pro
  • Materac Poznań Pro

OUTLET! Materac Poznań Pro 160x200

Nowy, pełna gwarancja!
Materac Poznań Pro doskonale podpiera nasze ciało i nie daje efektu zapadania. Wykonany z nowoczesnych biokomponentów  jest gwarancją bezpiecznego i zdrowego snu. To nowy materac w kolekcji Komfort City. Doskonały dla alergików oraz osób ceniących komfortowe podparcie. Materac dostępny w pikowanym pokrowcu Greentex. Masz pytanie? Zadzwoń ☎️ 506 626 678

Marka
Rozmiar materaca
3 830 zł
3 064 zł Zniżka 20%
Termin realizacji update od ręki

Materac Poznań Pro to najtwardszy materac z kolekcji " Komfort CITY ''. Materace te zostały zaprojektowane na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali wysokiej jakości materaców o podwyższonej twardości i trwałości.Materac Poznań Pro

Materac Poznań Pro


Materac Poznań Pro
jest wykonany ze specjalnej piany Lavender o gęstości 40 kg/m³, która odpowiada za niezwykłą elastyczność i sprężystość oraz gwarantuje ergonomiczne podparcie ciała na całej jego powierzchni. Nacięcia górnej warstwy materaca zapewniają przewiewność oraz dopasowanie, a zarazem komfort snu.

Zawarty w pianie olejek lawendowy zapewnia bezpieczne od alergenów, roztoczy i pleśni środowisko snu, a także wywiera kojący wpływ na nasz układ nerwowy, układ krążenia oraz oddechowy. Dolna Warstwa Materaca Poznań Pro to specjalnie wybrana tzw. zimna pianka wysokoelastyczna o podwyższonej twardości 28kg/m³. Jest ona wytrzymała, stabilna i bardzo przewiewna.

Dodatkowym atutem materaca Poznań Pro jest pokrowiec GREENTEX wykonany z materiału zawierającego aktywne priobiotyki, które neutralizują szkodliwe działanie roztoczy i mikroorganizmów. Dla zwiększenia komfortu pokrowiec został przepikowany pianką termoelastyczną Mind Foam (60 kg/m³).

Wyjątkowe cechy materaca Poznań Pro: twardy, ortopedyczny, wysokość 23 cm ( piana wysokoelastyczna 11cm, piana Lavender 10 cm, pikowanie pianą Mind Foam 2 cm ), w antyalergicznym pokrowcu Greentex.

Wysokość: 23 cm

Producent: Materasso

Gwarancja: 6 lat

Istnieje możliwość wykonania go w rozmiarach nietypowych, także na długość 210 lub 220 cm.

m_pia_poz_pro_160x200
Typ
Materac
Gwarancja
6 lat
Twardość
Twardy
Wysokość
23 cm
chat Komentarze (0)