tel. 52 349 33 70 email
 • Wyprzedaż!
 • Rabat! -26%
Materac Bahrain
 • Materac Bahrain

Wyprzedaż! Materac Bahrain H3 90x200 cm z ekspozycji

Materac z ekspozycji sklepu, stan dobry - przybrudzony pokrowiec, do wyprania. Pełna gwarancja.
Materac Bahrain
to propozycja dla tych, którzy szukają twardego i wygodnego materaca. Materac Bahrain występuje w twardości H2 lub H3. Dostępne rozmiary: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200. Możliwość zamówienia rozmiaru niestandardowego. Dostawa gratis.
Masz pytanie? Zadzwoń ☎️ 506 626 678

Marka
Rozmiar materaca
Pokrowiec
Twardość
1 599 zł
1 183 zł Zniżka 26%
Termin realizacji update od ręki

Górna warstwa materaca Bahrain to komfortowa pianka termoelastyczna, która zmienia swoją twardość pod wpływem temperatury i ciężaru naszego ciała, idealnie dopasowując się do jego kształtu. Zastosowana pianka zapewnia przyjemne uczucie podparcia i dopasowania oraz korzystnie wpływa na stawy i krążenie krwi.

Dolna warstwa to stabilna i solidna podstawa materaca, odznaczająca się doskonałą elastycznością i trwałością. Struktura pianki Kaltschaum jest elastyczna i zapewnia idealną cyrkulację powietrza.

Budowa materaca Bahrain: 4cm pianki termoelastycznej o gęstości ok 45kg/m3, dolna warstwa 12cm wysokoelastycznej pianki Kaltschaum o gęstości 40kg/m3.

materac Bahrain - budowa

* Materac Bahrain dostępny w innych pokrowcach - o szczegóły zapytaj sprzedawcę.

 
* Prosimy o podanie twardości w komentarzu ( H2 lub H3), w magazynie mamy dostępne materace w twardości H3.


Materac Bahrain pianka

Najwyższej jakości pianka termoelastyczna  o wysokości 4cm. Zmiana twardości materaca, pod wpływem temperatury i ciężaru naszego ciała pozwala na idealnie dostosowanie materaca
i spokojny sen.


Materac Bahrain pianka Kaltschaum


Pianka Kaltschaum
charakteryzuje sie wysoką elastycznością i doskonałą sprężystością punktową, jest zdecydowanie bardziej odporna na deformacje, odkształcenia. Zapewnia dobre podparcie ciała oraz doskonałą cyrkulację powietrza.

Materac Bahrain stelaż


Aby wykorzystać komfort jaki zapewnia materac producent zaleca stelaż elastyczny z listew giętych, można rownież zastosować pod materac stelaż z regulacją elektryczną.


Materac Bahrain pokrowiec
Standard to pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą. Miły w dotyku.  Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60oC. Pokrowiec wyposażony jest w 4 uchwyty.
Silver Active, pokrowiec, w którym równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, srebrna nić rozładowuje nagromadzone ładunki elektrostatyczne, posiada własności bakteriobójcze. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 40°C. • materac średnio twardy,
 • zalecany stelaż elastyczny z regulacją lub bez regulacji,
 • nadaje się na stelaże z regulacją elektryczną,
 • pianka termoelastyczna ma właściwości terapeutyczne,
 • do wyboru dwie twardości: H2 lub H3
 • wyprodukowany w Polsce,
 • całkowita wysokość materaca ok. 18 cm,
 • gwarancja 2 lata.mk_m_ki_bah_out90kaszh3
Typ produktu
Materac
Gwarancja
2 lata
Twardość
Średnio twardy/ twardy
Wysokość
18 cm
chat Komentarze (0)