tel. 506 626 678 email

Materace termoelastyczne

 • Wyprzedaż!
 • Rabat! -2 168 zł
Materac Rinfresco PerDormire
 • Materac Rinfresco PerDormire
 • Materac Rinfresco PerDormire

Materac Rinfresco 90x200 cm z ekspozycji

Wyprzedaż z ekspozycji! Materac w bardzo dobrym stanie, pełna gwarancja.
Luksusowy materac Rinfresco, zaprojektowany dla tych, którzy cenią sobie optymalną temperaraturę podczas snu. Wnętrze materaca tworzą faliście połączone warstwy piany Visco Mind® oraz Waterfoam, które dostosowują się do kształtu ciała dając odpowiednie podparcie. Dopełnieniem jest innowacyjna technologia Clima Fresh® utrzymująca stałą termoregulację. Materac Rinfresco dostępny od ręki, dostawa bezpłatna.
Masz pytanie? Zadzwoń ☎️ 506 626 678

Marka
Rozmiar materaca
3 758 zł
1 590 zł Zniżka 2 168 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 1 590 zł
Termin realizacji update od ręki

Materac Rinfresco PerDormire

Wnętrze materaca Rinfresco tworzą faliście połączone dwie warstwy piany: dolna stanowiąca bazę materaca, wykonana z nowoczesnej pianki Waterfoam®, materiału o właściwościach ergonomicznych, niezwykłej trwałości oraz doskonale wentylującym powietrze.

Piana Waterfoam w procesie produkcyjnym jest spieniana wodą, co eliminuje, stosowanie szkodliwych dla środowiska związków freonów ( CFC). Natomiast, górna wykonana jest z piany Visco Mind®, która pod wpływem nacisku oraz temperatury , dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając najwyższy komfort wraz z właściwym podparciem anatomicznym naszego kręgosłupa.

Zawarta w pokrowcu termoregulacyjna piana Visco Mind® Clima Fresh® to innowacyjny materiał, który posiada zdolność pochłaniania nadmiaru ciepła, utrzymując stały komfort termiczny. Zastosowanie tej nowoczesnej technologi rozwiązuje problem przegrzewania się i nadmiernej potliwości. Dodatkowym atutem są jony srebra w składzie materiału, które stanowią doskonałą barierę antybakteryjną.

materac rinfresco przekrój budowa perdormire salonsnu.pl

 • wysokość materaca 25 cm,
 • leniwa pianka Visco Mind®,
 • materac średnio twardy,
 • wyjątkowa jakość i włoski design,
 • obciążenie ortopedyczne (pojedyńczy materac) 150 kg,
 • gwarancja 10 lat,
 • innowacyjny materiał Clima Fresh,
 • ortopedyczny, posiada atest potwierdzający właściwości medyczne,
 • nadaje się na stelaże z regulacją manualną lub elektryczną,
 • maksymalna temp. prania pokrowca to 30 stopni C.


visco mind perdormire

Pianka Visco Mind to wyjątkowy rodzaj otwartokomórkowej pianki zmieniającej swoją twardość w zależności od temperatury. Pod wpływem naszego ciała staje się bardziej plastyczna i dopasowuje się, aby zapewnić odpowiednie podparcie. Zapewnia spokojniejszy sen, mniej przewracania się z boku na bok, łagodzi bólu pleców, kręgosłupa szyjnego i stawów, zapobiega odleżynom i pozytywnie wpływa na krążenie krwi.

waterfoam perdormire


Piana wysokoelastyczna Waterfoam posiada otwartą strukturę komórkową, dzięki czemu doskonale się wentyluje i odprowadza wilgoć. Jest całkowicie antyalergiczna, obojętna chemicznie i nieszkodliwa. Cechuje się dużą trwałością, odpornością na zużycie i starzenie się.

extra soft perdormire

Pianka Extra Soft, nowoczesna i bardzo innowacyjna, dziesięć razy bardziej miękka niż standardowa pianka wysokoelastyczna. Jej inna struktura polegająca na znacznie większej otwartokomórkowości, pozwala na znacznie szybsze i bardziej czułe dopasowanie pod wpływem temperatury i nacisku naszego ciała. Zapewnia bardzo komfortowe i przyjemnie miękkie odczucie materaca.

clima fresh perdormire

Clima Fresh, to technologiczna innowacja,w której wysokoelastyczna pianka została połączona ze specjalnymi mikrokapsułkami zwanymi PCM, które pochłaniają ciepło wydzielane przez ciało ludzkie i utrzymują na stałym poziomie wewnętrzną temperaturę materiału. Pianka osiąga nadzwyczajną zdolność do zachowania komfortu termicznego. Ponadto dzięki obecności soli srebra w składzie materiału, nowa pianka ma właściwości antybakteryjne

tencel perdormire

Pokrowiec Tencel: delikatny i bardzo przyjemny w dotyku. Wykonany z włókien pochodzenia naturalnego, wysokiej jakości materiału Tencel, którego głównym składnikiem jest celuloza. Materiał ten jest całkowicie biodegradowany, doskonale pochłania wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz utrzymując suche i komfortowe środowisko snu.

W pokrowcu strona A - wszyte są dodatkowe 2 cm pianki Visco Mind Clima Fresh oraz Strona B - 2cm pianki Extra Soft.  Odpinany w całości w górnej części, nadający się do prania. Boczny pas pokrowca z dodatkowymi uchwytami ułatwiającymi przenoszenie. Pokrowiec nadaje się do prania w temp. 30 stopni C.
per_m_ter_rinfre_90x200
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
25 cm
chat Komentarze (0)