tel. 52 349 33 70 email

Nowe artykuły

 • Wyprzedaż!
 • Rabat! -35%
Materac Termo Silver
 • Materac Termo Silver
 • Materac Termo Silver

Wyprzedaż! Materac Thermo Silver Materasso piankowy 90x200 cm z ekspozycji

Materac z ekspozycji sklepu, stan idealny, pełna gwarancja!
Materac Thermo Silver
to luksusowe połączenie najnowszych surowców i technologii. Takie połączenie gwarantuje doskonałe dopasowanie, naturalną regulację temperatury, właściwości antybakteryjne i wyjątkowy komfort snu każdej nocy. Materac zadowoli gusta najbardziej wymagających klientów.
Masz pytanie? Zadzwoń ☎️ 506 626 678

Marka
Rozmiar materaca
3 174 zł
2 063 zł Zniżka 35%
Termin realizacji update od ręki

Materac Thermo Silver jest efektem intensywnych badań nad dobrym snem.
Pianka Thermo Silver pochłania ciepło wydzielane przez ludzkie ciało, dzięki temu unika się nadmiernego nagrzewania, pocenia, a antybakteryjne cząsteczki srebra pozwalają zachować higienę na najwyższym poziomie.

Materiał termoelastyczny zmienia swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła emitowanego przez nasze ciało. Podczas snu  następuje rozluźnienie mięśni. Efektem jest lepsze krążenie krwi i spokojny sen bez konieczności zmiany pozycji ciała.

Materac Thermo Silver zbudowany jest z trzech warstw:dolna szwajcarska piana EvoPoreHRC 6 cm, 10 cm pianki wysokoelastycznej Lavender o gęstości 40 kg/m3 oraz górnej pianki termoelastycznej THERMOSILVER 50 kg/m3 - 6 cm.

Materac Thermo Silver budowa

 • luksusowa budowa gwarantuje świeży i zdrowy sen,
 • naturalna regulacja temperatury ciała dzięki warstwie pianki THERMOSILVER,
 • cząsteczki srebra o właściwościach antybakteryjnych, pozwalają zachować higienę na najwyższym poziomie,
 • dla dokładniejszego podparcia 10cm pianki wysokoelastycznej,
 • trwała i elastyczna szwajcarska piana Evo PoreHRC w podstawie,
 • 7 stref komfortu,
 • całkowita wysokość materaca ok. 23 cm
 • stopień twardości: w skali 5 stopniowej producent określa jako 4,
 • doskonały dla osób cięższych,
 • nadaje się na stelaże z regulacją elektryczną,
 • gwarancja 10 lat na wkład materaca oraz 2 lata na pokrowiec.

 

Materac Thermo Silver

Dzięki nowoczesnej strukturze  mikrokapsułek PCM ( Phase Materials Change) piana THERMO SILVER pochłania ciepło wydzielane przez ludzkie ciało, i tym sposobem zostaje zachowana stała, wewnętrzna temperatura materiału. Wewnątrz piany THERMO SILVER zachodzi reakcja zmiany struktury materiału, podczas której użytkownik unika niepożądanego nadmiernego nagrzewania się piany termoelastycznej. Jest to niezwykle istotne podczas użytkowania materaca, który w wyniku tego procesu osiąga zdolność do zachowania komfortu termicznego.


 
Materac Thermo Silver


Piana Silver zawiera również unikatowe cząsteczki soli srebra, które posiadają właściwości antybakteryjne, pozwalające użytkownikom materacy z pianą TERMO SILVER zachować higienę na najwyższym poziomie.
W oparciu o przeprowadzone kliniczne mikrobiologiczne badania stwierdzono, że w porównaniu z pianami niezabezpieczonymi, przez użycie srebra wzrasta ochrona przed bakteriami o 99.9%.
Materac Thermo Silver

Nowa struktura komórek w pianie EvoPoreHRC charakteryzuje się dynamicznymi i elastycznymi właściwościami. Ponadto jest ekstremalnie stabilna, lepiej odporna na wilgoć, temperaturę i wysoki nacisk.
„Testowana jakość dla najwyższego standardu.”
Piana była testowana w ekstremalnych warunkach, przy wysokiej temperaturze i wysokiej wilgoci. Wyniki testów wykazały szczególną wytrzymałość piany. Podczas użytkowania nie zmienia swojej twardości, jest bardzo elastyczna, sprężysta i przewiewna.Materac Thermo Silver Salonsnu.pl
Budowa materaca pozwala na idealne dopasowanie materaca do kształtu kręgosłupa gwarantując komfortowy i zdrowy sen.
Materac Thermo Silver gwarancja
Materac posiada 10 lat gwarancji.Materac Thermo Silver salonsnu.pl
Pokrowiec Silc touch to delikatność jedwabiu i elegancki połysk. Struktura tkaniny łączy w sobie wyjątkową lekkość i puszystość materiału, luksusowa i przyjemna w dotyku tkanina zapewnia wyjątkowy i niepowtarzalny komfort snu. Boki pokrowca z materiału 3D Pressless. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temp. do 60 stopni C.
mat_m_ter_ts_wyprz90_out_15
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy/ twardy
Wysokość
23 cm
chat Komentarze (0)