tel. 506 626 678 email

Materace termoelastyczne

 • Wyprzedaż!
 • Rabat! -2 448 zł
Materac Gran Sonno De Luxe PerDormire
 • Materac Gran Sonno De Luxe PerDormire
 • Materac Gran Sonno De Luxe PerDormire
 • Materac Gran Sonno De Luxe PerDormire

Materac Gran Sonno De Luxe 90x200 cm z ekspozycji

Wyprzedaż z ekspozycji! Materac w idealnym stanie, pełna gwarancja.
Najnowsza odsłona luksusowego materaca Gran Sonno De Luxe w pokrowcu Biocell 40 Fusion
. Idealne połączenie wnętrza materaca z pokrowcem dla komfortu, podparcia i regeneracji każdej nocy. Materac gwarantuje ortopedyczne ułożenie kręgosłupa podczas snu i zwiększoną cyrkulację powietrza. Pianka Visco Mind® Clima Fresh® w pokrowcu daje uczucie miękkości oraz pochłania ciepło, utrzymując komfort termiczny podczas snu.

Marka
Rozmiar materaca
4 798 zł
2 350 zł Zniżka 2 448 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 2 350 zł
Termin realizacji update od ręki

Materac Gran Sonno De Luxe z ekspozycji

Wnętrze materaca Gran Sonno De Luxe to dwie warstwy: dolna wykonana jest z pianki Waterfoam, materiału o silnych właściwościach ergonomicznych dających właściwe podparcie, podczas, gdy górna wykonana jest z Visco Mind®, który dostosowuje się do kształtu ciała i pozwala anatomicznie podpierać kręgosłup oraz uniknąć uczucia dyskomfortu wywołanego niewłaściwą pozycją podczas spania.

W wypełnieniu pokrowca znajduje się również Visco Mind® Clima Fresh® innowacyjny materiał, który dzięki specjalnej obróbce Ultra Fresh jest w stanie pochłaniać ciepło z ludzkiego ciała zapewniając komfort termiczny.

budowa gran sonno fresh wash, materac termoelastyczny Perdormire

 • wysokość materaca 28 cm,
 • leniwa pianka,
 • materac średnio twardy,
 • maksymalna nośność (materac pojedyńczy) 150 kg,
 • gwarancja 10 lat,
 • innowacyjny materiał Clima Fresh,
 • ortopedyczny, posiada atest potwierdzający właściwości medyczne,
 • nadaje się na stelaże z regulacją manualną lub elektryczną,
 • maksymalna temp. prania pokrowca to 30 stopni C.


visco mind perdormire

Pianka Visco Mind to wyjątkowy rodzaj otwartokomórkowej pianki zmieniającej swoją twardość w zależności od temperatury. Pod wpływem naszego ciała staje się bardziej plastyczna i dopasowuje się, aby zapewnić odpowiednie podparcie. Zapewnia spokojniejszy sen, mniej przewracania się z boku na bok, łagodzi bólu pleców, kręgosłupa szyjnego i stawów, zapobiega odleżynom i pozytywnie wpływa na krążenie krwi.

waterfoam perdormire


Piana wysokoelastyczna Waterfoam posiada otwartą strukturę komórkową, dzięki czemu doskonale się wentyluje i odprowadza wilgoć. Jest całkowicie antyalergiczna, obojętna chemicznie i nieszkodliwa. Cechuje się dużą trwałością, odpornością na zużycie i starzenie się.clima fresh perdormire

Clima Fresh, to technologiczna innowacja,w której wysokoelastyczna pianka została połączona ze specjalnymi mikrokapsułkami zwanymi PCM, które pochłaniają ciepło wydzielane przez ciało ludzkie i utrzymują na stałym poziomie wewnętrzną temperaturę materiału. Pianka osiąga nadzwyczajną zdolność do zachowania komfortu termicznego, pozwalając na uniknięcie typowego nagrzewania pochodzącego z ciała ludzkiego. Ponadto dzięki obecności soli srebra w składzie materiału, nowa pianka ma właściwości antybakteryjne.

biocell perdormire

Tkanina Biocell Fusion, z której wykonano pokrowiec zawiera wiskozę, srebro i węgiel, jest w stanie regulować temperaturę ciała. Węgiel, natychmiast rozprasza ładunki elektrostatyczne, które nagromadziły się w ciągu dnia. Pas boczny z tkaniny Air Space zapewnia stałą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, gwarantuje dostęp powietrza i usuwa nadmiar wilgoci. W wypełnieniu pokrowca znajduje się również Visco Mind® Clima Fresh® innowacyjny materiał, który dzięki obróbce Ultra Fresh jest w stanie pochłaniać ciepło z ludzkiego ciała zapewniając komfort termiczny. Zapobiega rozprzestrzenianiu się roztoczy kurzu i pleśni.


PerDormire Materac Gran Sonno Fresh Wash

Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze 30 stopni C.

per_m_ter_gsDeL_wyprz_90_out_torun_07
Typ produktu
Materac
Gwarancja
10 lat
Twardość
Średnio twardy
Wysokość
28 cm
chat Komentarze (0)