Materac Gran Sonno Fresh Wash

Najnowsza odsłona luksusowego materaca Gran Sonno Fresh Wash 2.0 w pokrowcu Biocell 4.0 Fusion
Termoelastyczny materac z zastosowaniem w pokrowcu innowacyjnego materiału Visco Mind® Clima Fresh®, który dzięki specjalnej obróbce Ultra Fresh jest w stanie pochłaniać ciepło z ludzkiego ciała zapewniając komfort termiczny.

Więcej szczegółów

PerDormire

3 140 zł

Rata już od: zł.

do 20 dni

gratis

Wnętrze materaca Gran Sonno Fresh Wash to dwie warstwy: dolna wykonana jest z pianki Waterfoam, materiału o silnych właściwościach ergonomicznych dających właściwe podparcie, podczas, gdy górna wykonana jest z Visco Mind®, który dostosowuje się do kształtu ciała i pozwala anatomicznie podpierać kręgosłup oraz uniknąć uczucia dyskomfortu wywołanego niewłaściwą pozycją podczas spania.

W wypełnieniu pokrowca znajduje się również Visco Mind® Clima Fresh® innowacyjny materiał, który dzięki specjalnej obróbce Ultra Fresh jest w stanie pochłaniać ciepło z ludzkiego ciała zapewniając komfort termiczny.

Materac Gran Sonno Fresh Wash zbudowany jest w górnej  części z 6 cm pianki Visco Mind®, która dostosowuje się do kształtu ciała - gęstość: 50 kg/m³,oraz dolnej:14cm pianki Waterfoam.


biduwa gran sonno fresh wash, materac termoelastyczny Perdormire


  • wysokość materaca 28cm,
  • leniwa pianka,
  • materac średnio twardy,
  • maksymalna nośność( materac pojedyńczy) 150kg,
  • gwarancja 10 lat,
  • innowacyjny materiał Clima Fresh,
  • wyrób medyczny,
  • maksymalna temp. prania pokrowca to 30 stopni C.


New MemoryPianka Visco Mind to wyjątkowy rodzaj otwartokomórkowej pianki zmieniającej swoją twardość w zależności od temperatury. Pod wpływem naszego ciała staje się bardziej plastyczna i dopasowuje się, aby zapewnić odpowiednie podparcie. Zapewnia spokojniejszy sen, mniej przewracania się z boku na bok, łagodzi bólu pleców, kręgosłupa szyjnego i stawów, zapobiega odłeżynom i pozytywnie wpływa na krążenie krwi.

New Memory


Warstwa Waterfoam o silnej ergonomii zapewnia właściwy stopień podtrzymania i wsparcia ciała.


Gran Sonno Fresh Wash
Clima Fresh, to technologiczna innowacja,w której wysokoelastyczna pianka została połączona ze specjalnymi mikrokapsułkami zwanymi PCM (Phase Materials Change), które pochłaniają ciepło wydzielane przez ciało ludzkie i utrzymują na stałym poziomie wewnętrzną temperaturę materiału. Pianka osiąga nadzwyczajną zdolność do zachowania komfortu termicznego, pozwalając na uniknięcie typowego nagrzewania pochodzącego z ciała ludzkiego. Ponadto dzięki obecności soli srebra w składzie materiału, nowa pianka ma właściwości antybakteryjne, jest odporna na rozwój i rozprzestrzenianie się pleśni pozwala na zachowanie higieny.

Gran Sonno Fresh Wash


Materac ortopedyczny, posiada atest potwierdzający właściwości medyczne.
New Memory
Materac nadaje się na stelaże z regulacją manualną lub elektryczną.


Materac Gran Sonno Fresh Wash

Tkanina Biocell Fusion z której wykonano pokrowiec zawiera wiskozę, srebro i węgiel, jest w stanie regulować temperaturę ciała. Węgiel, natychmiast rozprasza ładunki elektrostatyczne, które nagromadziły się w ciągu dnia. Pas boczny z tkaniny Air Space zapewnia stałą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, gwarantuje dostęp powietrza i usuwa nadmiar wilgoci. W wypełnieniu pokrowca znajduje się również Visco Mind® Clima Fresh® innowacyjny materiał, który dzięki obróbce Ultra Fresh jest w stanie pochłaniać ciepło z ludzkiego ciała zapewniając komfort termiczny. Dzięki naturalnym właściwościom srebra zapobiega rozprzestrzenianiu się roztoczy kurzu i pleśni, redukując ich powstawanie o ponad 95%.

New Memory
Pokrowiec  nadaje się do prania w temp.30 stopni C.

 

 

 

Oceń 
2016-11-27

Świetny materac!

Mamy ten materac już prawie rok. Od pierwszej nocy okazał się strzałem w 10! Jest przyjemnie otulacjący a zarazem bardzo elegancki. Naprawdę dopasowuje się do ciała. Bóle bioder i pleców ustąpiły a krążenie jest znacznie lepsze dzięki czemu nie drętwieją kończyny. Polecamy bo warto!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Materac Gran Sonno Fresh Wash

Materac Gran Sonno Fresh Wash

Najnowsza odsłona luksusowego materaca Gran Sonno Fresh Wash 2.0 w pokrowcu Biocell 4.0 Fusion
Termoelastyczny materac z zastosowaniem w pokrowcu innowacyjnego materiału Visco Mind® Clima Fresh®, który dzięki specjalnej obróbce Ultra Fresh jest w stanie pochłaniać ciepło z ludzkiego ciała zapewniając komfort termiczny.Zobacz więcej filmów YouTube.pl/KomfortSnu

Produkty powiązane