Materac Cubotto Soft Mollyflex

Każdy centymetr materaca Cubotto Soft świetnie przylega do ciała zapewniając idealne dopasowanie i punktowe rozłożenie nacisku. Górna część jest wykonana z lekkosprężystej, miękkiej pianki Viscofoam Waterliliy, która gwarantuje efekt komfortu i miękkości oraz sprawia że materac szybciej reaguje na zmianę pozycji podczas snu. Materac Qubotto jest certyfikowanym  produktem medycznym.

Więcej szczegółów

Mollyflex

3 450 zł

Oblicz ratę!

Jak kupić na raty

Rata już od: zł.

do 7 dni

gratis

Materac Cubotto Soft jest materacem, który łączy w sobie cechy materaca ortopedycznego, i niezwykle komfortowego, dzięki zastosowaniu wyjątkowych materiałów. Każdy centymetr kwadratowy materaca świetnie przylega do ludzkiego ciała zapewniając idealne dopasowanie i punktowe rozłożenie nacisku.


Górna część materaca jest wykonana z lekkosprężystej, miękkiej pianki Viscofoam Waterlily, która idealnie profiluje się do kształtów ludzkiego ciała gwarantując efekt komfortu i miękkości, a jej zwiększona elastyczność powoduje iż materac szybciej reaguje na zmianę pozycji podczas snu.
Środkowa część materaca jest wykonana z pianki Elastofoam Bio na bazie olejów roślinnych gwarantując właściwe podparcie dla kręgosłupa i mięśni. Jej odpowiednie nacinanie zwiększa przewiewność wnętrza materaca i podnosi sprężystość.
Dolna część materaca jest wykonana ze specjalnego podpierającego materiału DryFeel, który dzięki otwartokomórkowej strukturze szybko odprowadza wilgoć nagromadzona w dolnych partiach materaca.

Materac jest dostępny w pokrowcu z bawełny organicznej, która jest w 100% ekologicznym przyjaznym dla zdrowia człowieka materiałem, świetnie regulującym temperaturę i odprowadzającym wilgoć. Pokrowiec łatwo zdjąć i nadaje się do częstego prania do 60°C, a boczny pas z materiału 3D zwiększa przewiewność materaca aby zapewnić idealny mikroklimat sprzyjający wypoczynkowi.

Wkład materaca Cubotto Soft: Pianka Viscofoam® HD - 7cm (gęstość 50 kg/m, stabilność 1.9 KPA), pianka ElastfoamBio® wysokoelastyczna - 13cm (gęstość 43 kg/m², stabilność 3.6 KPA), pianka Dryfeel® wysokoelastyczna 3cm (gęstość 35 kg/m², stabilność 3.9 KPA)

 budowa materac Balet

Właściwości materaca Cubotto Soft:

mollyflex

  • profilowana i przewiewna struktura,
  • wyjątkowa jakość i włoski design,
  • materac ortopedyczny - wyrób medyczny,
  • nadaje się do stosowania na stelażu regulowanym,
  • oznaczenie twardości: 2,
  • gwarancja 10 lat na rdzeń materaca,
  • całkowita wysokość materaca 23 cm,materac Cubotto

VISCOFOAM  WATERLILY® Jest to podstawowy materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorbcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Dzięki zwiększonej elastyczności materiał ten szybciej adaptuje się do naszego ciała co jest znacznie bardziej komfortowe podczas zmieniania pozycji podczas snu. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację. 
materac cubotto

ELASTOFOAM BIO Nowe technologie produkcji pianki coraz częściej opierają się na wykorzystaniu naturalnych olejów roślinnych tworząc ekologiczny przyjazny dla człowieka i środowiska materiał. Wykorzystywane do tego celu są najczęściej oleje pochodzące z takich roślin jak rycyna , soja , słonecznik, rzepak. Poza ekologią ważnym czynnikiem jest duża gęstość wyżej wspomnianych olei co przekłada się na zwiększone gęstości samych pianek powodując, że są bardziej trwałe i sprężyste. Elastofoam Bio to grupa pianek wysokoelstycznych idealnie podpierających kręgosłup i mięśnie szczególnie w okolicy barków i lędźwi.materac cubotto

DRYFEEL® Jest to pianka nośna zaprojektowana aby maksymalnie szybko i efektywnie odprowadzić wilgoć. Dzięki otwartokomórkowej i niezwykle porowatej strukturze pozwala ona na szybki przepływ wilgoci i powietrza co znacznie redukuje czas suszenia przy zachowaniu wszystkich jej funkcji. Dryfeel należy do rodziny pianek wysokoelastycznych – podpierających najczęściej jest stosowana w dolnej części materacy gdzie występuje najwięcej wilgoci.
pokrowiec medical

CertiPUR to bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.COTTMaterac CubottoON BIOORGANIC® Z szacunku dla natury i człowieka powstały ekologiczne plantacje uprawy bawełny, bez stosowania środków chemicznych. Tak właśnie jest uprawiana i zbierana bawełna ekologiczna/organiczna , która jako surowiec jest wykorzystywana do produkcji pokrowców do materacy. Kolor bawełny ekologicznej pozostaje naturalnie szary ponieważ nie posiada żadnych barwników chemicznych zmieniających barwę tkanin. Główną zaletą pokrowców wykonanych z bawełny organicznej jest przyjemny dotyk, regulacja temperatury poprzez odprowadzenie jej nadmiaru,szybkie wysychanie i maksymalne odprowadzenie wilgoci, dzięki czemu pokrowiec pozostaje suchy i czysty poprawiając mikroklimat w naszej sypialni.


 

Napisz opinię

Materac Cubotto Soft Mollyflex

Materac Cubotto Soft Mollyflex

Każdy centymetr materaca Cubotto Soft świetnie przylega do ciała zapewniając idealne dopasowanie i punktowe rozłożenie nacisku. Górna część jest wykonana z lekkosprężystej, miękkiej pianki Viscofoam Waterliliy, która gwarantuje efekt komfortu i miękkości oraz sprawia że materac szybciej reaguje na zmianę pozycji podczas snu. Materac Qubotto jest certyfikowanym  produktem medycznym.

Produkty powiązane