Materac Polionda Waterlily Mollyflex

Materac Polionda Waterlily precyzyjnie dopasowuje się do kształtów ciała i gwarantuje wygodę podczas zmiany pozycji w trakcie snu. Wykonany jest z pianki Viscofoam Waterlily o zwiększonej gęstości oraz wysokoelastycznej pianki Newlatex, co zapewnia właściwe podparcie dla kręgosłupa oraz rozluźnienie mięśni. Materac Polionda Waterlily jest certyfikowanym produktem medycznym.

Więcej szczegółów

Mollyflex

2 670 zł

do 4 tygodni

gratis

zł.

POLIONDA Waterlilly to antyodleżynowy materac, stworzony dzięki współpracy specjalistów i doświadczeniu sektora szpitalnego. Pianka Viscofoam Waterlily o zwiększonej gęstości punktowo rozkłada nacisk mięśni, a dzieki zawartości oleju sojowego usprawnia krążenie krwi. Dolna profilowana pianka Newlatex wykazuje wyjątkową sprężystość, przez co odpowiednio podpiera kręgosłup i pozwala na luzowanie się przestrzeni międzykręgowych. Wykorzystanie takich materiałów gwarantuje szybką regenerację tkanki mięśniowej i efektywny sen.


Pokrowiec Soybean wzbogacony jest o naturalne włókno sojowe, dzięki czemu materac jest miły w dotyku i przyjazny nawet dla najbardziej delikatnej skóry. Tkanina zawiera też naturalną bawełnę, aby odpowiednio szybko odprowadzać wilgoć i nadmiar temperatury z materaca.
Pokrowiec można samodzielnie zdjąć i wyprać, co podnosi komfort użytkowania i higienę.

Materac POLIONDA Waterlily jest certyfikowanym produktem medycznym. Zastosowanie w tym modelu odpowiednich materiałów może być pomocne w terapii antyodleżynowej. 
Budowa materaca:

materac Mollyflex


A: Pianka Viscofoam® Waterlily - 7cm (gęstość 60 kg/m, stabilność 2.0 KPA)

B: Pianka Newlatex® Puro wysokoelastyczna - 7,5cm (gęstość 30 kg/m², stabilność 3.5 KPA)

C: Pianka Newlatex® wysokoelastyczna - 4cm (gęstość 32 kg/m², stabilność 3.9 KPA)Właściwości materaca Polionda Waterlily:

  • wyjątkowa jakość i włoski design,
  • profilowana i przewiewna struktura,
  • materac ortopedyczny - wyrób medyczny,
  • antyalergiczny,
  • materac średnio twardy, oznaczony: twardość 4,
  • wysokość materaca 22cm,
  • gwarancja 10 lat.materac Mollyflex

VISCOFOAM  WATERLILY® Jest to podstawowy materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorpcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się do naturalnego działania termicznego ciała. Dzięki zwiększonej elastyczności materiał ten szybciej adaptuje się do naszego ciała co jest znacznie bardziej komfortowe podczas zmieniania pozycji podczas snu. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym materiałem odpornym na deformację.


materac medical
Newlattex to innowacyjne rozwiązanie, w którym połączono właściwości pianki wysokoelastycznej ze sprężystością lateksu otrzymując materiał o wysokiej sprężystości, trwałości i komforcie. Materiał ten bardzo dobrze podpiera ciało reagując odpowiednio na nacisk, właściwie stabilizuje poszczególne odcinki kręgosłupa, zwiększa komfort spania poprzez idealne dopasowanie się do ludzkiego organizmu. Newlattex jest produkowany w różnych stopniach twardości po to, aby tworzyć materace dostosowane do potrzeb klientów.


pokrowiec medical

CertiPUR to  bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.


materac Mollyflex


SOYBEAN® Soja jest naturalnym białkiem roślinnym przyjaznym dla skóry człowieka. Dzięki zastosowaniu naturalnego włókna sojowego uzyskano elegancki wygląd, lekkość, przewiewność i delikatność jedwabiu. Tkanina dodatkowo została wzbogacona naturalną bawełną, która reguluje temperaturę i odprowadza wilgoć dzięki czemu w łóżku odczuwalny jest komfort i korzystny mikroklimat.


Napisz opinię

Materac Polionda Waterlily Mollyflex

Materac Polionda Waterlily Mollyflex

Materac Polionda Waterlily precyzyjnie dopasowuje się do kształtów ciała i gwarantuje wygodę podczas zmiany pozycji w trakcie snu. Wykonany jest z pianki Viscofoam Waterlily o zwiększonej gęstości oraz wysokoelastycznej pianki Newlatex, co zapewnia właściwe podparcie dla kręgosłupa oraz rozluźnienie mięśni. Materac Polionda Waterlily jest certyfikowanym produktem medycznym.

Produkty powiązane