tel. 52 349 33 70 email
Materac Curem .exe
  • Materac Curem .exe
  • Materac Curem .exe

Materac Curem .reg

Materac Curem .reg to najbardziej zbalansowane podparcie i miękkość. Swój komfort, materac zawdzięcza optymalnemu połączeniu wszystkich cech pianek Visco, Fusion i Serene. Materac idealnie dopasowuje się do kształtów ciała, nie powoduje uczucia nacisku. Materac średniej twardości. Dostępne rozmiary: 80, 90, 120, 140,160, 180/ 200cm. Dostawa gratis.

Marka
Liście spadają, ceny spadają -15%! 
SPRAWDŹ KOSZYK
*Nie dotyczy łóżek. Nie łączy się z innymi promocjami i wyprzedażami.
Rozmiar materaca
5 389 zł
Termin realizacji update do 3 tyg.

Model Curem.reg jest najbardziej zbalansowany pod względem miękkość i podparcie. Również tutaj zastosowano optymalne połączenie wszystkich najlepszych cech pianek Visco, Fusion i Serene. Zastosowanie hybrydowej pianki Fusion, najnowszej w swojej klasie, pozwala uzyskać wszystkie zalety wysokoelastycznej pianki wysokoelastycznej, dodatkowo poprawiając takie parametry jak wentylacja i przepływ ciepła wewnątrz materaca.

Materac
idealnie dopasowuje się do kształtów ciała, nie powoduje uczucia nacisku. Dzięki wysokiemu poziomowi absorpcji drgań, pozwala na dowolne zmiany pozycji w czasie snu. Delikatne nacięcia wzdłużne i poprzeczne w warstwie pianki Fusion  powstaje 7 stref twardości, które pozwalają na optymalne rozprowadzenie siły nacisku oraz zwiększają poziom wentylacji.

Materac dostępny jest w wytrzymałym antybakteryjnym pokrowcem Zeo Case wyposażonym w przewiewną taśmę 3D. Pokrowiec sprzyja utrzymaniu higieny - jest łatwy w utrzymaniu w czystości, dzięki możliwości prania w pralce.

Wkład materaca Curem .reg: (1.) 3 cm pianki Serene, (2.) 6 cm pianki Visco, (3.) 16 cm pianka Fusion

 

 

Materac Curem .exe Pianka Serene to rewolucyjne połączenie technologii memory foam i pianek konwencjonalnych o wysokiej gęstości. Serene to miękkość  i otulenie oraz wsparcie i elastyczność zawarte w jednej rewolucyjnej warstwie. Te i pozostałe właściwości pianki osiągnięto dzięki zastosowaniu Supportive Air Technology. SAT to miliony połączonych ze sobą mikrokapsułek. Na skutek obciążenia, każda z nich reaguje niezależnie. Kapsułki indywidualnie wypuszczają nadmiar powietrza i optymalizują siłę zwrotnego nacisku. Badania pokazują, że w porównaniu z innymi materacami, Serene znacznie skuteczniej redukuje nacisk, który generują plecy i biodra. Zmniejszenie obciążenia w sferach wymagających kluczowego podparcia wpływa na odczuwalny podczas leżenia komfort, niweluje nadmiarowe ruchy ciała, a docelowo zapewnia spokojny zdrowy sen.

PiankaMaterac Curem .exe Visco.

Nowoczesna pianka typu memory foam – pod wpływem ciepła dopasowuje się do kształtu ciała, zwiększając tym samym powierzchnię podparcia. Następnie po usunięciu obciążenia, powoli wraca do swojej pierwotnej formy. Dzięki temu redukuje uczucie nacisku oraz daje wrażenie otulenia. Struktura tej pianki pomaga absorbować drgania, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowana w materacach podwójnych. Dodatkowo charakteryzuje się właściwościami antyalergicznymi.


Materac Curem .exe


Pianka Fusion.
Pianka hybrydowa, łącząca najlepsze cechy pianek konwencjonalnych i wysokoelastycznych. Najnowsza w swojej klasie. Stworzona z wysokiej jakości materiałów jest bardzo wytrzymała i nie traci swojej struktury w warunkach podwyższonej wilgotności. Dzięki wysokiemu poziomowi elastyczności, daje duże poczucie komfortu. Konturowe nacięcia pozwalają na podzielenie pianki na 7 stref twardości. Kształt i głębokość nacięć wpływają na twardość materaca w poszczególnych modelach.


Materac Curem .exe

Konturowe nacięcia pozwalają na podzielenie pianki na 7 stref twardości. Kształt i głębokość nacięć wpływają na twardość materaca w poszczególnych modelach.
Materac Curem .exe

Regulacja temperatury.

Materac Curem .exe


20 lat gwarancji.Materac Curem .exe

Pokrowiec Zeo Case, antybakteryjny, bardzo wytrzymały. Pokrowiec wykończono taśmą 3D, która zwiększa poziom wentylacji i termoregulacji. Pokrowiec łatwo utrzymać w czyśtości, dzięki możliwości prania w 40 stopni C.


Wysokość materaca: ok. 26 cm

Gwarancja: 20 lat

Dostępne rozmiary: 80, 90, 140, 160, 180 / 200 cm 

hil_c_m_pia_exe_80x200
Typ
Materac
Gwarancja
20 lat
Wysokość
26 cm
chat Komentarze (2)
Ocena