Materac Mantova Mollywell Top Mollyflex

Materac Mantova Mollywell Top idealnie układa się do kształtu ciała. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości pianek o różnym stopniu twardości oraz mikro sprężyn, materac gwarantuje stabilne podparcie i wygodę przy zmianie pozycji podczas snu. Pokrowiec wykonany z naturalnego jedwabiu i włókna z celulozy drzewnej zapewnia regulację temperatury i szybkie odprowadzenie wilgoci.

Więcej szczegółów

Mollyflex

5 470 zł

od ręki

gratis

zł.

Materac Mantova Mollywell Top wykonany jest z najwyższej jakości pianek o różnym stopniu twardości ułożonych warstwami, aby zapewnić stabilne podparcie dla kręgosłupa.

Górna część wykonana jest z miękkich, przewiewnych pianek, które nadają materacowi lekkości i podnoszą komfort użytkowania. W środkowej części materaca znajduje się wkład mikro sprężyn typu tablet, który zwiększa sprężystość i pomaga przy zmianie pozycji podczas snu.
Materac Mantova posiada stabilną i wytrzymałą konstrukcję, dlatego jest wygodny dla osób lubiących twardsze podparcie lub o zwiększonej wadze ciała.

Pokrowiec wykonany jest z ekskluzywnej tkaniny z naturalnego jedwabiu i włókna celulozy drzewnej - viscose, to połączenie gwarantuje regulację temperatury i szybkie odprowadzenie wilgoci. Dodatkowe pokrycie lśniącym satynowym materiałem sprawia, że materac jest miły i delikatny w dotyku. Pokrowiec materaca można łatwo zdjąć i wyprać, nawet w temperaturze 60°C, a boczny pas z materiału 3D dodatkowo zwiększa przewiewność materaca, aby zapewnić idealny mikroklimat sprzyjający wypoczynkowi.

Materac Mantova Mollywell Top jest certyfikowanym produktem medycznym, gwarantującym zdrowy, komfortowy sen.Wypełnienie mataraca:

materac Medical

A: Pianka Polygel® - 5cm (gęstość 35 kg/m², stabilność 1.0 KPA)

B: Pianka Viscofoam® Waterily - 3cm (gęstość 53 kg/m²,stabilność 1.9 KPA)

C: Pianka Lympha® Aloe Feel - 2cm (gęstość 35 kg/m²,stabilność 3.5 KPA) System mikrosprężyn typu tablet - 2cm

D: Pianka Lympha® Aloe Feel - 6cm (gęstość 35 kg/m²,stabilność 3.9 KPA)

E: Pianka Newlattex® wysokoelastyczna - 4cm (gęstość 32 kg/m² , stabilność 3.6 KPA)

Właściwości materaca Mantova Mollywell Top:

  • profilowana i przewiewna struktura,
  • wyjątkowa jakość i włoski design,
  • materac ortopedyczny - wyrób medyczny,
  • materac twardy, oznaczony: twardość 5,
  • gwarancja 12 lat,
  • całkowita wysokość materaca 30 cm


Pokrowiec materaca:

materac medical
Idealna regulacja temperatury, antyalergiczny, odporny na działanie roztoczy.
Naturalny jedwab, syntetyczne włókno antyalergiczne, poliester

materac medical
POLYGEL® to rewolucyjna miękka pianka poliuretanowa o wysokiej gęstości, trwałości i podwyższonej elastyczności. Materiał ten jest stosowany w materacach jaka górna oddychająca i zwiększająca komfort warstwa , mająca bezpośredni kontakt z ludzkim ciałem. Ponadto Polygel® jest ekologiczny, cichy i nie ulega deformacji i oferuje a także relaksujący efekt wody i odpowiednie podparcie dla organizmu. Dzięki strukturze i technologii produkcji otwarto komórkowej oddychająca pianka żelowa jest absolutnie niepowtarzalna przez większość elastycznych pianek aktualnie używanych do produkcji materacy.

materac Medical

VISCOFOAM HD®Jest to materiał stosowany do produkcji materacy Mollyflex, ze względu na jego unikatowe właściwości punktowego rozłożenia nacisku, absorbcji oraz rozprowadzania ciężaru ciała stopniowo i równomiernie. Viscofoam Waterlily® to lekko sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, łatwo dostosowująca się naturalnego działania termicznego ciała. Dzięki zwiększonej elastyczności materiał ten szybciej adoptuje się do naszego ciała co jest znacznie bardziej komfortowe podczas zmieniania pozycji podczas snu. Pianka Waterlilly jest całkowicie ekologicznym, pienistym materiałem odpornym na trwałą deformację.materac medical
Newlattex to innowacyjne rozwiązanie, w którym połączono właściwości pianki wysokoelastycznej ze sprężystością lateksu otrzymując materiał o wysokiej sprężystości, trwałości i komforcie. Materiał ten bardzo dobrze podpiera ciało reagując odpowiednio na nacisk, właściwie stabilizuje poszczególne odcinki kręgosłupa, zwiększa komfort spania poprzez idealne dopasowanie się do ludzkiego organizmu. Newlattex jest produkowany w różnych stopniach twardości po to, aby tworzyć materace dostosowane do potrzeb klientów.
pokrowiec medical

CertiPUR to bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.


Napisz opinię

Materac Mantova Mollywell Top Mollyflex

Materac Mantova Mollywell Top Mollyflex

Materac Mantova Mollywell Top idealnie układa się do kształtu ciała. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości pianek o różnym stopniu twardości oraz mikro sprężyn, materac gwarantuje stabilne podparcie i wygodę przy zmianie pozycji podczas snu. Pokrowiec wykonany z naturalnego jedwabiu i włókna z celulozy drzewnej zapewnia regulację temperatury i szybkie odprowadzenie wilgoci.

Produkty powiązane