Materac Aloe Therapy Plus Mollylex

Aloe Therapy Plus to wyjątkowy materac zawierający mikrokapsułki wypełnione naturalnym wyciągiem z aloesu. Jest przewiewny i przyjazny w kontakcie z nawet najdelikatniejszą skórą. Materac średnio twardy, zapewniający stabilne podparcie dla kręgosłupa.

Więcej szczegółów

Mollyflex

2 340 zł

od ręki

gratis

zł.

Materac Aloe Therapy Plus to produkt wypoczynkowy i relaksacyjny, wykonany z użyciem technologii Aloefeel. Pianka wypełniająca materac wzbogacona jest mikrokapsułkami zawierającymi naturalny wyciąg z aloesu, który wywiera dobroczynny wpływ na nasz organizm.

Pokrowiec materaca wykonany jest z tkaniny Aloe Vera, która zawiera mikrokapsułki PCM wypełnione naturalną esencją aloesu. Dzięki temu w trakcie kontaktu pokrowca ze skórą uwalniają się dobroczynne dla skóry substancje. Pokrowiec jest przewiewny i wytrzymały. Ponadto można go zdjąć i wyprać, co podnosi higienę i komfort użytkowania.

Aloe Therapy Plus to materac średnio twardy, gwarantujący stabilne podparcie.Budowa mataraca Aloe Therapy Plus: 5cm pianki Lympha Aloe Feel® o gęstości 53 kg/m, (stabilność 2.2 KPA) oraz 17cm pianki wysokoelastycznej Newlatex® o gęstości gęstość 28 kg/m², (stabilność 3,9 KPA)materac medical


A: Pianka Lympha Aloe Feel® - 5cm,

B: Pianka Newlatex® wysokoelastyczna - 17 cmWłaściwości materaca Aloe Therapy Plus:

  • profilowana i przewiewna struktura,
  • wyjątkowa jakość i włoski design,
  • antyalergiczny i antybakteryjny,
  • materac twardy, oznaczony: twardość 5,
  • gwarancja 10 lat,
  • całkowita wysokość materaca 24 cm


materac medical
Pokrowiec ALOE VERA: Aloes to roślina tłuszczowa pochodząca z Afryki, dzisiaj uprawiana także w Azji i Ameryce południowej. 5000 lat temu Egipcjanie odkryli wyjątkowe właściwości lecznicze, koagulacyjne, antyseptyczne i przeciwzapalne tej rośliny. Aloes ma bardzo dużą zawartość enzymów które oczyszczają organizm z toksyn i wspomagają przyswajanie substancji odżywczych oraz pomagają w regeneracji tkanek. W tkaninie Aleo Vera znajdują się miliony mikrokapsułek PCM wypełnionych naturalną esencją aloesu. W kontakcie ze skórą lub podczas pocierania tkaniny, zawartość kapsułek zostaje uwolniona aby dostarczyć do skóry dobroczynne substancje co pozytywnie wpływa na ważne funkcje takie jak zdrowy sen, regeneracja skóry i tkanek.materac medical

LYMPHA ALOEFEEL nowe technologie produkcji pianki coraz częściej opierają się na wykorzystaniu naturalnych olejów roślinnych tworząc ekologiczny przyjazny dla człowieka i środowiska materiał. Wykorzystywane do tego celu są najczęściej oleje pochodzące z takich roślin jak rycyna, soja, słonecznik, rzepak. Poza ekologią ważnym czynnikiem jest duża gęstość wyżej wspomnianych olei co przekłada się na zwiększone gęstości samych pianek powodując, że są bardziej trwałe i sprężyste. Elastofoam Bio to grupa pianek wysokoelstycznych idealnie podpierających kręgosłup i mięśnie szczególnie w okolicy barków i lędźwi.materac medical

Newlattex to innowacyjne rozwiązanie, w którym połączono właściwości pianki wysokoelastycznej ze sprężystością lateksu otrzymując materiał o wysokiej sprężystości, trwałości i komforcie. Materiał ten bardzo dobrze podpiera ciało reagując odpowiednio na nacisk, właściwie stabilizuje poszczególne odcinki kręgosłupa, zwiększa komfort spania poprzez idealne dopasowanie się do ludzkiego organizmu. Newlattex jest produkowany w różnych stopniach twardości po to, aby tworzyć materace dostosowane do potrzeb klientów.

pokrowiec medical

CertiPUR to bardzo rygorystyczny certyfikat. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.


Napisz opinię

Materac Aloe Therapy Plus Mollylex

Materac Aloe Therapy Plus Mollylex

Aloe Therapy Plus to wyjątkowy materac zawierający mikrokapsułki wypełnione naturalnym wyciągiem z aloesu. Jest przewiewny i przyjazny w kontakcie z nawet najdelikatniejszą skórą. Materac średnio twardy, zapewniający stabilne podparcie dla kręgosłupa.

Produkty powiązane